Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
20
1

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa noua de vanzare
7

Casa noua de vanzare

Vând casă cu etaj 198m2 semifinisata ,3 camere +1living,2 bai , bucătărie ,beci , și anexa o casa cu 2 camere bucătărie și baie + garaj suprafață teren 5.5 ari,zona foarte buna și linistita

1086 EUR/m2 | 175 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj 5 camere in Satu Mare
10
2

Casa cu etaj 5 camere in Satu Mare

Vând casă cu etaj în Piața. N.Titulescu 300.000 Euro Descriere : - Casa este situată la aproximativ 3m de gard și trotuar pentru cine apreciază . - Beciul casei, spațios de peste 20mp; - Parterul are 2 camere de peste 25mp, bucătărie peste 15mp, baie cu cabină de duș, hol spațios cu scări atât spre ...

500 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Proprietar vand vila in Negresti-Oas
13
2

Proprietar vand vila in Negresti-Oas

Proprietar vand 1 2 duplex in Negresti Oas ,strada asfaltata ,aproape de centrul orasului,stadion An constructie 1985 din cărămidă. Casa este compusa din parter: garaj, camera tehnica cămară,birou ,baie cu WC,vanita,etajul 1 are hol de intrare 2 camere bucatarie inchisa ,baie cu dus,terasa generoasa ...

444 EUR/m2 | 315 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand casa tip P+M Martinesti
10
3

Vand casa tip P+M Martinesti

De vanzare casa cu mansarda constructie noua in zona Martinesti. Suprafata construita de 128mp + Terasa acoperita 12,5mp + Balcon 3mp + Parcare acoperita 21mp Teren 4,44 ari Parter: compus din living cu bucatarie open space cu iesire in terasa, hol, baie, camara. Mansarda: 3 camere, balcon, hol, ...

977 EUR/m2 | 128 m2

Satu Mare, Satu Mare

Meserias cu echipa construiesc case  ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept
1
3

Meserias cu echipa construiesc case ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept

meserias cu echipa,ofer materiale direct de la producatori ptr constructie casa incepand de la caramida ,fier ,beton ,geamuri termopan usi ,materiale ptr acoperis si ofer posibilitatea sa construim in rate, sau la schimburi cu apartament sau garsoniere sau prin banca .avem casa inceputa si se ...

220 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa 3 camere veche
1
16

Vand casa 3 camere veche

Vand casa veche 3 camere +anexe gospodaresti,Teren=1638 mp,bransament trifazat 220/380 V,utilitati posibile: apa retea comunala+canalizare si urmeaza gazul.Casa este situata la soseaua principala DN 19/E=671..Pret=25 500 euro

265 EUR/m2 | 90 m2

Piscolt, Satu Mare

Vînd casa in Bârsău de Sus ,Satu Mare
10
4

Vînd casa in Bârsău de Sus ,Satu Mare

Se vinde casa in Bârsău de Sus jud.Satu Mare,compusa din hol intrare două camere ,living ,bucătărie,baie ne terminată,posibilitate mansarda ,teren 4420 MP cu o deschidere la strada de aproape 60m .plus anexe gospodărești sura mare doua grajduri ,bucătărie +baie ,atelier,pentru informații sunați la tel. ...

22 EUR/m2 | 96 m2

Barsau de Sus, Satu Mare

Ansamblul de case in Statiunea Turistica Tasnad
8
1

Ansamblul de case in Statiunea Turistica Tasnad

Ansamblul de case repreinta o oprtunitate de investitie excelenta fiind situat intr-o zona cu potential turistic datorita pozitionarii pe strada Stefan cel Mare la 100 m distanta de Strandul Termal si a viitorului Aquapark , proiect semnat in anul 2024 in valoare de 36 milioane de euro. Ansamblul este ...

450 EUR/m2 | 3,000 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare, zona 14 Mai
10
25

Casă de vânzare, zona 14 Mai

De vânzare casă cu teren în zona 14 Mai a orașului Satu Mare pe strada Grigore Ureche. Foarte aproape de magazine, școală, grădiniță, parc de joacă, la 2 min distanță de mers pe jos. Casa este ideala și pentru sediu de firmă, sau orice fel de activitate. Curtea are o suprafață totală de 514mp, iar ...

233 EUR/m2 | 514 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

 Casă Tip Înșiruită în Zona Gara Ferăstrau
4
5

Casă Tip Înșiruită în Zona Gara Ferăstrau

Oferim spre vânzare o casă tip înșiruită cu o localizare excelentă în zona Gara Ferăstrau, amplasată pe un teren de 275 mp și distribuită pe două niveluri, parter și etaj, cu o suprafață utilă de 150 mp. Compartimentare: Parter: garaj cu acces direct în bucătărie, living, hol, baie de serviciu și ...