Case si vile de vanzare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Timis Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Dezvoltator: Duplex finalizat 4 camere - dormitor la parter în Alpha City Residence, Remetea Mare!
10
8

-De ce să alegi Alpha City Residence? Pentru că reprezintă echilibrul perfect între confort, accesibilitate și investiție sigură. Alpha City este un ansamblu privat de case, aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare Remetea Mare, comuna cu cel mai mare potențial din județul Timiș. Situat la doar ...

1272 EUR/m2 | 112 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 6 camere - 145mp-Zona centrala Dumbravita
12

Duplex 6 camere - 145mp-Zona centrala Dumbravita

ID Intern: P2646 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 6 camere, 145 mp utili, 350 mp teren, situat in zona centrala Dumbravita. Proprietatea vine compartimentată astfel: Parter ~ hol acces ~ baie cu duș walk-in ~ 1 dormitor/birou ~ living cu acces pe terasa exterioară ~ bucătărie ...

2207 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duple cu 4 camere - Cartier asfaltat - Calitate premium - Mosnita
17
1

Direct Proprietar - Comision 0% Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter + Etaj cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita aproape de mijloace de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 98 mp si un teren de 263 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton ...

1719 EUR/m2 | 96 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 3 Camere | Direct Dezvoltator Sporea Residence | Mosnita Noua
20

Daca esti in cautarea unei locuinte care sa ofere echilibrul corect intre confort, functionalitate si spatiu exterior, acest duplex dezvoltat de Sporea Residence este gandit exact pentru viata de familie. Locatie: Mosnita Noua, Calea Medves . COMISION 0% Cu o suprafata utila de 88 mp, casa este eficient ...

1739 EUR/m2 | 88 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex nou modern, Dumbravita, 4 camere
10
16

Duplex nou modern, Dumbravita, 4 camere

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure
10
4

COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: beton armat ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
2

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
6

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Casa individuala cu 5 camere in Chisoda
20
6

Comision 0% Casa individuala cu 5 camere in Chisoda

FOXFORT Va ofera o oportunitate de achizitie a unei proprietati spectaculoase, situata in Chisoda. Aceasta casa impresionanta ofera o combinatie perfecta intre confortul modern si rafinamentul traditional, cu un accent deosebit pe relaxare. Aceasta proprietate eleganta este spatioasa, cu o suprafata ...