Promovat
Hala de inchiriat Arad – 1.135 mp pentru comert, servicii
13

Hala de inchiriat Arad – 1.135 mp pentru comert, servicii

Vă propunem spre închiriere o hală industrială cu suprafața de 1.135 mp, situată în Arad, în zonă centrală, configurată pentru a răspunde eficient cerințelor companiilor din domeniul serviciilor, distribuției și comerțului, fiind potrivită atât pentru operațiuni mixte Chirie: 3.405 euro + TVA / lună -Suprafață ...

1,135 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Hala de Inchiriat Godeni Arges
20

Hala de Inchiriat Godeni Arges

Hala de productie cu incalzire centrala pe peleti, rampa, alarma, camere video, baie, dus, acces tir, si posibilitate de extindere a terenului cu cca 3000 mp. Spatiul este pretabil pentru Productie/servicii,Depozitare,Logistica. Pretul este usor negociabil. Spatiul : Hala Productie Se adauga consturi ...

1,200 m2

Godeni, Arges

Promovat
Inchiriez Hala Ploiesti 745 mp, productie, sudura, confectii metalice, depozit
5

Inchiriez Hala de 745 mp potrivita pentru un atelier de confectii metalice, reparatii, scoala de sudura, depozit. Dispune de pod rulant de 3.2 Tf cu Iscir la zi. Hala are apa curenta, putere mare instalata, avand un transformator de 1 Mw. Pret chirie 2100 euro luna+Tva.

745 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Hala  hale de inchiriat Zona Industriala de Vest Arad
10

Hala hale de inchiriat Zona Industriala de Vest Arad

Oferim spre inchiriere 2 hale de productie situate in Zona Industriala de Vest Arad. Fiecare hala are dimensiunile de 60mx20m, cu suprafata de 1200 mp, in total 2400 mp. Intre cele 2 hale exista poarta de trecere, astfel ca se pot folosi impreuna, dar si separat. Una dintre hale este recent renovata, ...

1,200 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Inchiriez hala(spatiu) productie depozitare
10
2

Inchiriez hala(spatiu) productie depozitare

Situat in incinta Progresul SA,având o suprafață de 80m2,curent 220v 380v,parcare,acces tir.

80 m2

Jilava, Ilfov

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp
6
1

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

ID intern: 6484 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o hala pretabila pentru depozitare in incinta Metrom, cartierul Astra. Hala are o suprafata de aprox.200 mp Dispune de o baie de servici Exista doua usi de acces pietonal si o usa de incarcare - descarcare Pretul este de 7 euro mp + TVA Pentru ...

203 m2

astra, Brasov, Brasov

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP
8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

ID INTERN -6048 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o Hala in suprafata de 540 mp, intr-o zona foarte buna, cu acces facil la Centura Brasovului. Aceasta se afla intr-un imobil singur in curte, iar inchirierea se face de pe persoana juridica. Compartimentarea acesteia este in felul urmator: ...

540 m2

stupini, Brasov, Brasov

Promovat
4646 mp - Hala industriala de inchiriat in Parc Industrial Arad
19

Hala industriala de închiriat in Parc Industrial Arad 4646 m² - Suprafață totală: 4436 m² - Depozit: 210 m² - Birouri Înălțime liberă: 6 m Locuri de parcare: 1 loc gratuit / 500 m² închiriați Structură și Finisaje Structură: Beton & metal Pereți exteriori: Panouri sandwich de 100 mm; panouri prefabricate ...