Hala industriala

Promovat
Hala industriala nouă, 386 mp, teren 900 mp, Domnești-Centura
20

Hala industrială premium de vânzare – Domnești, poziție strategică la centură O oportunitate excelentă pentru companii care caută un spațiu modern, eficient și bine poziționat pentru dezvoltarea activităților logistice, de producție sau showroom. Această hală industrială nouă este amplasată în Domnești, ...

1114 EUR/m2 | 386 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Oportunitate de investitie | Hala Parc Industrial 1
14
7

Oportunitate de investitie | Hala Parc Industrial 1

O hala moderna, disponibila acum in Parcul Industrial 1, din Bors, ce poate fi solutia perfecta pentru businessul tau! Hala este construita pe un teren de 1848 mp si se compune din doua cladiri interconectate, oferind spatii generoase si multifunctionale pentru diverse activitati de productie, ...

368 EUR/m2 | 1,276 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Anunț Vânzare Clădire Multifuncțională pentru Producție sau Service Auto
9
4

Anunț Vânzare Clădire Multifuncțională pentru Producție sau Service Auto ,la etaj birouri sau locuinta Descriere: PRET 35000 EURO NEGOCIABIL Oportunitate excelentă pentru afacerea ta! Se oferă spre vânzare sau închiriere o clădire versatilă, ideală pentru producție, service auto, sau alte activități ...

100 EUR/m2 | 350 m2

Iacobeni, Suceava

Promovat
Hala industriala de vanzare Arad – 589 mp
7

Hala industriala de vanzare Arad – 589 mp

Hală industrială de vânzare Arad – 589 mp construiți, teren 1.198 mp, spațiu depozitare + birouri Se oferă spre vânzare o hală industrială situată în municipiul Arad, potrivită pentru activități de producție ușoară sau depozitare Preț de vânzare: 164.920 EUR + TVA, negociabil Proprietatea reprezintă ...

280 EUR/m2 | 589 m2

Gradiste, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Oportunitate de investitie | Hala Parc Industrial 1
14
7

Oportunitate de investitie | Hala Parc Industrial 1

368 EUR/m2 | 1,276 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Hala industriala 1175 mp utili de vanzare in Cisnadie
16

Hala industriala 1175 mp utili de vanzare in Cisnadie

Va propunem spre vanzare o hala industriala situata in localitatea Cisnadie, judetul Sibiu, amplasata intr-o zona industriala activa, cu acces facil din strada principala si cota parte din drumul de servitute utilizat impreuna cu alte hale din zona. Proprietatea are o suprafata utila totala de 1175 mp, ...

Cisnadie, Sibiu

Hala Industriala de 3800 mp in zona Stefan cel Mare din Sibiu
12
1

Va oferim spre vanzare hala industriala in zona Stefan cel Mare din Sibiu, situata pe un singur nivel, cu o suprafata utila de 3800 mp, amplasata pe un teren de aproximativ 8000 mp. Amprenta construita este de 3800 mp, iar terenul liber ramas are o suprafata de 4200 mp, oferind astfel posibilitati multiple ...

Sibiu, Sibiu

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Halâ de vânzare 7

Halâ de vânzare

Vând hală de producție , depozitare sau pentru creșterea animalelor cu o suprafața utila de peste 900 mp și teren 3000 mp. Utilități : gaz, curent trifazic, fântână cu hidrofor. Licație- Comuna CUCI Județul MUREȘ

276 EUR/m2 | 907 m2

Cuci, Mures

Ideal ferma de panouri fotovoltaice. Vnzare ferma 26000 mp, Sat Vlasceni ,Comuna Potlogi
8
1

Suprafata construita de peste 1000 mp Platforma betonata de 1200 mp Apa,curent trifazic, fose septice pentru fiecare cladire. Teren intravilan ingradit 26000 mp , suprafata utila: 600, suprafata totala: 26000, Front stradal: 120

125 EUR/m2 | 1,200 m2

Potlogi, Dambovita

 inchiriez birouri platforma betonata 10.000mp braila zona romsta  l
7

inchiriez birouri platforma betonata 10.000mp braila zona romsta l

Vand inchiriez platforma betonata spatiu birouri.hala.puncte de lucru.parcare tir barci etc.12.000 mp braila zona romstal

0 EUR/m2 | 15,000 m2

Braila, Braila

Hale industriala de vanzare
5

Hale industriala de vanzare

De vânzare în localitatea Someș Odorhei,Județul Salaj, cică 6000mp hală industrială,Su 5500mp și teren curs construcții 7,1 ha, dotat cu: apă,curent, gaz și canalizare. Unic proprietar persoană fizică.

103 EUR/m2 | 5,500 m2

Somes-Odorhei, Salaj

SPATIU INDUSTRIAL//TEREN 71.000 MP// ZONA DE NORD
5

SPATIU INDUSTRIAL//TEREN 71.000 MP// ZONA DE NORD

SPARK EXPERT IMOB va prezinta un Teren de vânzare – 71.000 m² cu 15.000 m² construiți, dublă deschidere la Bulevardul Republicii și Strada Buda O oportunitate unică de investiție într-o proprietate cu potențial excepțional, situată într-o zonă strategică, cu vizibilitate și accesibilitate ridicată. Detalii ...

1133 EUR/m2 | 15,000 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
10

TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI

Teren 22.300 mp – oportunitate dezvoltare rezidențială / industrială – Strada Petrolului Oportunitate excelentă de investiție! Se oferă spre vânzare teren cu suprafața totală de 22.300 mp, situat într-o zonă cu acces facil și deschidere de 143 ml la Strada Petrolului. Proprietatea dispune de infrastructură ...

250 EUR/m2 | 22,300 m2

Ploiesti, Prahova

Vand cladire P+1E, str Pestalozzi 22
1
18

Vand cladire P+1E, str Pestalozzi 22

Proprietar vand in Timisoara, str. Pestalozzi nr.22, zona Fabrica de Bere, hala P+1E, 547 mp utili cu 689 mp teren aferent, cladire din beton, Parter=4 incaperi, Etaj=3 incaperi, grupuri sanitare, intrare separata etaj, curent trifazic. Spatiul e subapartamentat. In prezent etajul e folosit pentru birouri, ...

585 EUR/m2 | 547 m2

Timisoara, Timis

Carmangerie NOUĂ cu Abator- Investiție în industria cărnii
10

Carmangerie NOUĂ cu Abator- Investiție în industria cărnii

Investiție în industria cărnii Carmangerie NOUĂ cu Abator Se vinde unitate nouă de procesare carne cu abatorizare inclusă, pregătită pentru operare imediată. Activ pregătit pentru exploatare directă sau integrare într-un business existent. Nădlac aproape de DN7 (acces logistic rapid, zonă ...

344 EUR/m2 | 1,600 m2

Arad, Arad

Vanzare   Inchiriere Hala in Vaslui
7
3

Vanzare Inchiriere Hala in Vaslui

Se ofera in chirie Hala Industriala inlatime 10m, suprafata interior hala principala 900 m2, la care sa adauga cateva spatii anexe. Suprafata teren 6200 m2. Zona str. Garii, Vaslui, peste calea ferata, in apropiere statii de betoane. Energie electrica trifazata: 50 KW Sistem alarma, sistem supraveghere ...

322 EUR/m2 | 900 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
COMPLEX INDUSTRIAL DE VANZARE - PANTELIMON
8

COMPLEX INDUSTRIAL DE VANZARE - PANTELIMON

COMPLEX INDUSTRIAL PANTELIMON - INVESTITIE CU RANDAMENT 9.24%/AN Pret: 1,500,000 EUR | Teren: 3,884 mp | Suprafata construita: ~3,300 mp PROPRIETATE INCHIRIATA PE 10 ANI - VENIT GARANTAT! Complex industrial complet functional in Pantelimon, Strada Sfantu Gheorghe nr. 20, inchiriat fabricii SupraTherm ...

386 EUR/m2 | 3,884 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
depozit 25.000 mp fabrica ferma Voluntari pret 1.050.000 euro Suprafața 2,5 ha Post trafo 150 kwh
7

depozit fabrica ferma sau depozit moară panificație productie pret 1.050.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ...

42 EUR/m2 | 25,000 m2

Voluntari, Ilfov

casa in centru Curtea de Arges! 6

casa in centru Curtea de Arges!

Casă fermecătoare chiar în centrul istoric al Curții de Argeș! Pret 138.000 euro negociabil La doar câțiva pași de Biserica Olari, un monument istoric emblematic al orașului. Ieșire generoasă la strada principală, oferind acces facil la toate punctele de interes (spital, primărie, spații comerciale) Un ...

245 EUR/m2 | 470 m2

Curtea de Arges, Arges

Se vinde hală de producție!
6
1

Se vinde hală de producție!

Vând Hală industrială de producție! Înălțime la strașină 4 m la coamă 7 m Lătime 10 m lungime 22 m 222 m2 + birou grup sanitar, curent trifazat, apă + canalizare, + teren liber de sarcini 800 m2..Pe Acoperiș Sandwich de 6 cm grosime la Pereți 4 cm grosime Hală se află in Techirghiol strada A ...

1063 EUR/m2 | 222 m2

Constanta, Constanta

Vand hala noua 523 mp 365.000 euro
7
2

Vand hala noua 523 mp 365.000 euro

De vanzare hale SU= 523 mp. Inaltime interior H util = 6.50m. Peretii exterior se vor executa din panouri prefabricate de beton cu grosimea de 20cm. Intre toate spatiile de depozitare de depozitare partitionarea se va face cu panouri metalice cu vata minerala bazaltica cu grosime de 15 respectiv 20 cm ...

698 EUR/m2 | 523 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
depozit moara siloz panificatii ferma 25.000 m voluntari pret 1.050.000 euro neg,trafo 150 kW putere
6

ferma depozit moara panificatii productie paine etc voluntari pret 1.050.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ...

42 EUR/m2 | 25,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Salvează căutarea