Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter
20

Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter

Spațiu comercial disponibil pentru închiriere. Pretabil orice tip de activitate. Zona ultracentrala, birouri, banci, multinationale, trafic pietonal.Spatiu Comercial adiacent din Bulevardul Unirii, pe diagonala de Blocul Zepter. Spatiul este pe partea cu BCR, alături de Kuzini și înainte de reprezentanta ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Clădirede închiriat, poziție ultracentrală – ideal clinică/HORECA
15

Se oferă spre închiriere pe termen mediu sau lung o clădire comercială individuală, fost sediu BCR, situată ultracentral în Jimbolia, cu regim de înălțime P+E și suprafață utilă totală de 1.048,8 mp. Imobilul este pretabil pentru clinică medicală / centru medical privat, restaurant, hotel boutique, ...

1,048 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Spațiu de birouri de închiriat – Zonă ultracentrală
9

Spațiu de birouri de închiriat – Zonă ultracentrală

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere un spațiu de birouri ultracentral, situat în inima Aradului, ideal pentru companii care își doresc vizibilitate, accesibilitate și proximitate față de toate facilitățile urbane. Situat la demisol, spațiul oferă condiții optime pentru desfășurarea activităților ...

82 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Spatii birouri de clasa A de la 550 mp
11

Spatii birouri de clasa A de la 550 mp

Spatiu de birouri - inchiriere - in cladire de birouri, clasa A, in zona , , , Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura beton, perete nefinisat, inaltime spatiu 4 m, plansee beton armat, tavan casetat, nefinisat, podea flotanta. Dotari tehnice: internet, fatada de sticla, senzor incendii, ...

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Spatiu Ultracentral - Zona Teatrul Regina Maria
13
1

COD: AAVă propunem spre închiriere un spațiu ultracentral, în Casa Poynar, clădire monument istoric, înscrisă în Oradea Heritage, ideal pentru birouri juridice, IT, comerciale, consultanță, cabinete medicale, sedii de firme, aflată în Oradea, ...

128 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima Universitatii, Oradea
6
1

COD: PNVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Prima universitatii - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață ...

60 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Aliementatie publica - Rogerius
14
1

Vă propunem spre închiriere un Spatiu comercial aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Rogerius pe strada Bulevardul Stefan Cel Mare - Oradea.Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 100 m²;- 4 Încăperi;- 2 Grupuri ...

100 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

închiriez: caut ASOCIAT   :spatiu comercial 52 mp
3
9

închiriez: caut ASOCIAT :spatiu comercial 52 mp

închiriez spațiu comercial 52mp pe Str Brancoveanu nr 1 colț cu 16 decembrie TIMISOARA .Pret negociabil

77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4646 mp - Hala industriala de inchiriat in Parc Industrial Arad
19

Hala industriala de închiriat in Parc Industrial Arad 4646 m² - Suprafață totală: 4436 m² - Depozit: 210 m² - Birouri Înălțime liberă: 6 m Locuri de parcare: 1 loc gratuit / 500 m² închiriați Structură și Finisaje Structură: Beton & metal Pereți exteriori: Panouri sandwich de 100 mm; panouri prefabricate ...