Imobil  de vanzare
8

Imobil de vanzare

2 spatii comerciale, +2depozite ,actualmente de materiale de constructii si furaje situate in Com.Hohgilag,nr.89,jud.Sibiu ; cu un vad foarte bun ,in centrul renumitei localitati certificata ca Taramul Tuberozelor ,o localitate in continua dezvoltare economica si sociala; cu satele Prod si Valchid ...

524 EUR/m2 | 340 m2

Medias, Sibiu

Promovat
Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.
4

Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.

Vand casa de vis-a-vis de Primaria Patulele si totodata va pot monta contra cost pe teren o cladire comerciala moderna la pret sub orice puteti gasi pe piata. Va puteti alege fie din elemente prefabricate din beton (Romania) fie din structura metalica galvanizata (Olanda). Va vor factura direct producatorii, ...

257 EUR/m2 | 175 m2

Patulele, Mehedinti

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
5

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind imobil restaurant
5
2

Vind imobil restaurant

Vind imobil , restaurant , situat in Municipiul Arad , zona Micalaca 300 , Splaiul General Gheorghe Magheru bl 329 . Restaurantul este situat la parter de bloc , are 40 locuri in sala . Se vinde complet mobilat si utilat . Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati telefonic. Pret 255000 ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Micalaca, Arad, Arad

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp
3
2

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp

Vand teren intravilan cu constructie spatiu comercial P+E, 390 mp. Zona centrala

641 EUR/m2 | 390 m2

Central, Jibou, Salaj

Vand container nou  - 21mp
4
4

Vand container nou - 21mp

Container construit pentru activitati de fast food, patiserie etc.Dispune de instalatie electica 220V si 380V, 8 prize si iluminat interior. Dimensiune 21mp ( lungime 7m *latime 3m *inaltime 2,5m ). Containerul este nou si este disponibil imediat. Se acorda factura.

236 EUR/m2 | 21 m2

Branesti, Ilfov

spatiu comercial zona Dedeman - Republica 384 mp
2
9

spatiu comercial zona Dedeman - Republica 384 mp

detinem spatiu cca 370 mp, complex 23 August, strada Rosu Nicolae 24, langa piata, ideal sala productie, aerobic, fitness, cinema, gradinita, catering, sala evenimente, magazin, rezidential, birouri, etc. Spatiul este impartit eventual in 4 zone: - parter 50 mp, cu vitrina = 350 euro luna - etaj 3 zone, ...

638 EUR/m2 | 384 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna
8
1

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna

De vanzare hala spatiu comercial, suprafata teren 250 mp, front stradal 20 ml, spatiu util 150 mp si 100 mp in fata liber(parcare, pergola, etc), vestiar & grup sanitar, panouri publicitare.

1860 EUR/m2 | 150 m2

Rosu, Ilfov

De Închiriat
10
5

De Închiriat

Direct proprietar, persoană fizică, închiriez spațiu comercial în sectorul 4, Șoseaua Giurgiului Nr. 119, zonă cu văd, suprafață totală 40 mp. Preț 5000 LEI discutabil. Pentru alte informații și vizionări la tel

24 EUR/m2 | 40 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Prelungirea Ghencea, 2 sp. com. parter bloc, reducere 60.000 euro
10
8

Atentie!!! Reducere suplimentara de 30.000 de euro pentru antecontract sau contract semnat pana la 1 decembrie 2024 pret final 240.000 euro. Valoarea de evaluare a proprietatii este de 300.000 euro. Oferta speciala reducere 10% pentru plata integrala pret final 270.000 euro. Proprietar, vand ...

860 EUR/m2 | 279 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

Florărie - Afacere la cheie
3
4

Florărie - Afacere la cheie

Vând florărie situată între spitalul Județean Slatina și hotelul Ramada, pe strada Crișan nr.1A, lângă patiseria Sofi. Florăria dispune de aer condiționat, convector electric, mobilier și apă curentă. Prețul de vânzare este de 70.000 RON. Pentru mai multe informații și pentru vizionare vă rog să mă contactați ...

1681 EUR/m2 | 8 m2

Slatina, Olt

Spatiu comercial ultracentral 58 mp,
3

Spatiu comercial ultracentral 58 mp,

Închiriez spațiu comercial ultracentral vitrină la drum judetean ,58 mp cu dependinte ,toate facilitățile,Plopeni Prahova,preț 2200 lei pe lună plus 1 lună garanție.Tel. .

7 EUR/m2 | 58 m2

Plopeni, Prahova

OCAZIE! Spațiu 210mp Apartament 3 Camere Teren164mp | ACCES DIRECT din Str. Aurelian Sacerdoțeanu
10

Vând proprietate deosebită, situată într-una dintre cele mai căutate și liniștite zone de vile din Râmnicu Vâlcea (zona Sacerdoțeanu). Accesul se realizează rapid din Strada Aurelian Sacerdoțeanu către strada privată Dumitru Miulescu, o locație ce oferă siguranță, liniște și o comunitate de vecini de ...

805 EUR/m2 | 210 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand Ghereta Stradala
1
7

Vand Ghereta Stradala

Vand ghereta stradala situata in Cluj . Pret 1000 eur neg. Ghereta este demontat si se poate transporta si amplasa oriunde. Transportul si montajul nu sunt incluse in pret., numar camere: 1, suprafata utila: 10, suprafata totala: 10, suprafata construita: 10, anul constructiei: 1998, Accept schimbu ...

100 EUR/m2 | 10 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând spațiu magazin
5

Vând spațiu magazin

Vând spațiu magazin (posibilitate transformare locuință) cu teren suprafață 367metri pătrați concesionați pe 49 de ani,situat în comuna Teslui,sat.Teslui,șoseaua principală spre Oporelu,aproximativ 10 km.de Slatina,mai multe detalii la telefon!

478 EUR/m2 | 90 m2

Teslui, Olt

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

 DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, Preț: 62.700 euro.
10
3

DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, imobil cu intrare separată pe scară de 4 mp , vizavi de Școala Nagy Imre, în vecinătatea Arenei Erös Zsolt și a Bibliotecii Județene, str. Revolutiei din Decembrie ,nr. 9 . Locul si spatiul este potrivit pentru: spațiu comercial, ...

1650 EUR/m2 | 38 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Imobil P+E
16

Imobil P+E

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...

1311 EUR/m2 | 450 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu Comercial
3
2

Spatiu Comercial

Spatiu comercial de vanzare ,suprafata 1200m patrati ,curte interioara 300m patrati, curent electric 220v 380v, apa curenta, canalizare, gaz , spatiul poate fi folosit ca si spatiu comercial sau productie , cladirea este construita P+1 cu stuctura din beton , pereti din BCA si cu izolatie termica(polistiren), ...

250 EUR/m2 | 1,200 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu depozitare si sau productie, magazin si birouri locuinta
10
3

Birouri(locuinta) la etaj, spatiu comercial la parter. Ce ti-ai dori mai mult? Acest imobil nu este un pasiv, ci un activ, datorita variantelor multiple de utilizare. La etaj se poate folosi ca locuinta (birouri) iar la parter spatiu comercial (garaj, magazin online, depozitare, productie, service, ...

1930 EUR/m2 | 570 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vand sau inchiriez spatiu comercial
6

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Vand sau inchiriez spatiu comercial compus din 2 camere, 73 mp,aflat lângă Universalul vechi, lângă stație de tramvai. Apartamentul are 2 intrari, de la strada principala, cat si din curte, 2 bai, centrala termica, instalatie electrica si sanitara nouă, supraveghere video. Proiect pentru reclama de ...

955 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea