Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Imobil  de vanzare
8

Imobil de vanzare

2 spatii comerciale, +2depozite ,actualmente de materiale de constructii si furaje situate in Com.Hohgilag,nr.89,jud.Sibiu ; cu un vad foarte bun ,in centrul renumitei localitati certificata ca Taramul Tuberozelor ,o localitate in continua dezvoltare economica si sociala; cu satele Prod si Valchid ...

524 EUR/m2 | 340 m2

Medias, Sibiu

Promovat
Spațiu pentru service auto   detailing   depozit logistic
5
1

Spațiu pentru service auto detailing depozit logistic

Hala 60 mp +50 de mp curte,dotată cu birou , baie,camere video !!! Spațiul este ideal pentru: *service auto *detailing auto *depozit piese auto *atelier mecanic *depozit pentru magazin online

667 EUR/m2 | 60 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

 DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, Preț: 62.700 euro.
10
3

DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, imobil cu intrare separată pe scară de 4 mp , vizavi de Școala Nagy Imre, în vecinătatea Arenei Erös Zsolt și a Bibliotecii Județene, str. Revolutiei din Decembrie ,nr. 9 . Locul si spatiul este potrivit pentru: spațiu comercial, ...

1650 EUR/m2 | 38 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Imobil P+E
16

Imobil P+E

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...

1311 EUR/m2 | 450 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu Comercial
3
2

Spatiu Comercial

Spatiu comercial de vanzare ,suprafata 1200m patrati ,curte interioara 300m patrati, curent electric 220v 380v, apa curenta, canalizare, gaz , spatiul poate fi folosit ca si spatiu comercial sau productie , cladirea este construita P+1 cu stuctura din beton , pereti din BCA si cu izolatie termica(polistiren), ...

250 EUR/m2 | 1,200 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu depozitare si sau productie, magazin si birouri locuinta
10
3

Birouri(locuinta) la etaj, spatiu comercial la parter. Ce ti-ai dori mai mult? Acest imobil nu este un pasiv, ci un activ, datorita variantelor multiple de utilizare. La etaj se poate folosi ca locuinta (birouri) iar la parter spatiu comercial (garaj, magazin online, depozitare, productie, service, ...

1930 EUR/m2 | 570 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vand sau inchiriez spatiu comercial
6

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Vand sau inchiriez spatiu comercial compus din 2 camere, 73 mp,aflat lângă Universalul vechi, lângă stație de tramvai. Apartamentul are 2 intrari, de la strada principala, cat si din curte, 2 bai, centrala termica, instalatie electrica si sanitara nouă, supraveghere video. Proiect pentru reclama de ...

955 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
1

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

De vanzare placintarie
9
8

De vanzare placintarie

Placintarie dorata cu :malaxor profesional,fripteoza inox,aragaz,frigider si racitor,microunde,mobilier si punct sanita. Chioșcul este situat in zona gării unde este locomotiva si langa autogara in Bistrita

750 EUR/m2 | 20 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spațiu comercial de vânzare
9
6

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial situat în Sfântu Gheorghe, b.-dul gen. Grigore Bălan, în apropierea semafoarelor. Imobilul are trei încăperi și un grup sanitar, pe o suprafata totala de 60 mp.

1392 EUR/m2 | 60 m2

Semicentral, Sfantu Gheorghe, Covasna

Spatiu comercial de vânzare l
8

Spatiu comercial de vânzare l

Vând spațiu comercial str Victoriei (Buclă), 155 mp + 42 mp terasa concesionată Utilitati : Spațiul dispune de energie electrică, apă, canalizare, curent 220 și 380. Spațiul este situat într-o zonă centrala și pietonal intens circulata lângă parcul în curs de amenajare de la Buclă.

2000 EUR/m2 | 155 m2

Baia Mare, Maramures

Baia Mare, Maramures

Spatiu de vanzare.
1
4

Spatiu de vanzare.

Persoana fizica vand spatiu comercial 16mp situat la partierul unui bloc construit in anul 1980 zona Alexandru cel Bun,la 300m de piata.Se poate transforma si in spatiu de locuit.

2375 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Vanzare afacere la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 29.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

176 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Vand afacere la cheie
1
10

Vand afacere la cheie

Vand afacere la cheie! Domeniul de activitate :VULCANIZARE AUTO din anul 2008 Vad comercial Amplasat la strada pe dn 1A Stoc de anvelope Profitabilă

200 EUR/m2 | 100 m2

Buftea, Ilfov

Vand afacere la cheie loc Nicula
5
1

Vand afacere la cheie loc Nicula

Vand afacere la cheie teren intravilan 1550 mp.cabana 4 dormitoare necesita reparatii dar locuibila si local pizzerie cu loc de joaca 180 mp ,pe structura de lemn.Pret 145.000 euro neg.localul ii pe structura de lemn si cladirea ii fara acte arata exact ca in poze fuctionam de 3 ani.

0 EUR/m2 | 1,550 m2

Gherla, Cluj

Spalatorie auto
3
11

Spalatorie auto

Propietate ,teren,cladire,echipata complet selfwash,500mp teren,cladire210mp,220v-380v,apa curenta,bar echipat,birou si sala motoare self.300.000+ tva doar la clădire.

1429 EUR/m2 | 210 m2

Bacau, Bacau

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
2
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit airbnb inchiriat birou cabinet etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea imediata: centrala ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera, spatiu comercial - Bumbesti jiu, Gorj
9
4

Garsoniera, spatiu comercial - Bumbesti jiu, Gorj

Va propun spre vânzare sau închiriere un spatiu comercial cu o suprafata totala de 32 mp și o suprafata utila de 20 mp, situat la parterul unui bloc nou, in Bumbesti jiu, Gorj. Spatiul beneficiaza de o vizibilitate buna datorita traficului pietonal din zona, are un caracter mixt cuprinzand blocuri ...