Spatiu comercial

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Cladire Premium pe Calea Torontalului langa VOX, 1.000 mp utili, D+P+E1.
12
2

Cladire Premium pe Calea Torontalului langa VOX, 1.000 mp utili, D+P+E1.

District Real Estate ofera spre inchiriere o cladire premium, disponibila imediat, cu o suprafata utila de 1.000 mp, compartimentata astfel: Demisol – 330 mp utili si inaltime de 3,20m. Parter – 330 mp utili si inaltime de 5,00m. Etaj – 330 mp utili si inaltime de 4,00m. Imobilul este dotat cu lift ...

2 400 EUR/m2 | 1,000 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Stație Carburanți De Vânzare| 18.000 mp teren | Hale | Front la E81
14
1

Stație Carburanți De Vânzare| 18.000 mp teren | Hale | Front la E81

Oportunitate excelentă de investiție! Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare o stație de distribuție carburanți amplasată strategic la intrarea în localitatea Beltiug, cu acces direct din Drumul European E81, la doar 30 km de Satu Mare, în direcția Zalău. Caracteristici principale: Suprafață ...

580 EUR/m2 | 500 m2

Beltiug, Satu Mare

Promovat
Casa 180 Mp cu Teren 8 ari Tautii Magheraus
11
2

Casa 180 Mp cu Teren 8 ari Tautii Magheraus

Oportunitate unică în centrul orașului Tăuții Măgherăuș! Se vinde o clădire spațioasă din Caramida, cu o suprafață utilă de 180 mp, formată din beci, parter înalt și mansardă open space, situata la 100M de Restaurantul Centro din Tautii Magheraus Suprafata Teren 793MP Cu un Front Stradal de 20.87M , ...

547,22 EUR/m2 | 180 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria
11
1

Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelenta: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

2 260,87 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni
6
1

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat in Giroc, pe Calea Urseni,ideal pentru diverse tipuri de afaceri, deoarece este situat la principala. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 105.3mp si este situat la parterul bloc nou. Mai multe detalii: - 7 locuri de parcare - ...

2 089,27 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa cu 2 spatii comerciale si 2 apartamente | zona Lipovei
4

Casa cu 2 spatii comerciale si 2 apartamente | zona Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare o proprietate cu potential investitional ridicat, situata pe o artera principala din zona Lipovei, una dintre zonele bine conectate si intens circulate ale orasului. Imobilul este configurat ca proprietate mixta, fiind compus din 2 apartamente si 2 spatii ...

2 555,56 EUR/m2 | 90 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria
11
1

Spatiu comercial renovat, cu VAD | Central | P-ta Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelenta: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

2 260,87 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial cu trei încăperi I Piața Doina I Sagului
13
8

Spațiu comercial cu trei încăperi I Piața Doina I Sagului

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un spațiu comercial cu potențial excelent de investiție, situat în zona Șagului, la doar câțiva pași de Piața Doina. Spațiul este amplasat la parterul înalt al unui bloc, într-o clădire unde funcționează mai multe cabinete medicale, fiind o alegere ideală ...

1 138,89 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Cladire Premium pe Calea Torontalului langa VOX, 1.000 mp utili, D+P+E1.
12
2

Cladire Premium pe Calea Torontalului langa VOX, 1.000 mp utili, D+P+E1.

District Real Estate ofera spre inchiriere o cladire premium, disponibila imediat, cu o suprafata utila de 1.000 mp, compartimentata astfel: Demisol – 330 mp utili si inaltime de 3,20m. Parter – 330 mp utili si inaltime de 5,00m. Etaj – 330 mp utili si inaltime de 4,00m. Imobilul este dotat cu lift ...

2 400 EUR/m2 | 1,000 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor
8

COM 0% Spatiu comercial 137mp | Vivalia | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact în zona Tipografilor, într-un bloc nou, recent construit cu aces rapid la punctele-cheie din oraș. Finisaje de calitate superioara, vitrine generoase, pe toata înălțimea fațadei care oferă lumina ...

2 100,01 EUR/m2 | 137 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie
17

Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie

Vă propunem spre cumpărare un spațiu accesibil în zona de sud a capitalei situat chiar pe Șoseaua Giurgiului în apropiere de trecerea de pietoni din dreptul pieței (actual magazin Anabella), la 500ml de Centrul Comercial Lidl, stradal pe DN5 cu un front stradal de 7ml și cu o suprafață de 60mp compartimentat ...

1 250 EUR/m2 | 60 m2

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Clădire cu 15 camere, Arad zona Gai
17

Clădire cu 15 camere, Arad zona Gai

ID: CP2941193 Golden Real Estate vă propune spre vânzare o clărire construită cu destinație azi/centru de îngrijire sau pensiune, situat în cartierul Gai, construcţie 2019, în regim P+M, cu o suprafaţă construită de 387mp, suprafaţă utilă de 473 mp, şi un teren generos de 3452 mp. Imobilul este compus ...

736,43 EUR/m2 | 387 m2

gai, Arad, Arad

Promovat
Spațiu Comercial Ultracentral 113,90 mp + Subsol | Vitrină 10 ml
3
2

Spațiu Comercial Ultracentral 113,90 mp + Subsol | Vitrină 10 ml

Descriere: PRIME IMOBILIARE ADS vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă ultracentrală, cu vizibilitate excelentă și acces facil, ideal atât pentru desfășurarea unei activități comerciale, cât și pentru investiție. Imobilul are o suprafață utilă de 113,90 mp, la care se adaugă ...

3 070,18 EUR/m2 | 114 m2

central, Craiova, Dolj

Spațiu comercial stradal – Pache Protopopescu – Mihai Bravu
8
2

Spațiu comercial stradal – Pache Protopopescu – Mihai Bravu

K Imobiliare propune o oportunitate excelentă pentru business! Se oferă spre vânzare spațiu comercial situat stradal, pe Bd. Pache Protopopescu , într-o zonă cu trafic pietonal și vizibilitate foarte bună. Detalii principale: Suprafață utilă: 36 mp Compartimentare: open space + grup sanitar Vitrină generoasă ...

4 166,67 EUR/m2 | 36 m2

Sector 2, Bucuresti

CASA INDIVIDUALA 5 camere + Apartament 2 camere   TEREN 610 MP
7
4

CASA INDIVIDUALA 5 camere + Apartament 2 camere TEREN 610 MP

CASA PARTER + MANSARDA .120 mp+ ANEXA -Atelier Producție 80 mp+ încă un apartament 2 camere 30 mp.parter : :bucătărie, living ,dormitor , baie servici , etaj 2 dormitoare baie mare plus o camera depozitare mare 15 mp. Casa construita 2017 - 2018 din Ytong A+ de 400 mm exterior tâmplărie Rehau Gheneo.incalzire ...

1 214,29 EUR/m2 | 210 m2

Mosnita Noua, Timis

SAD - Spatiu comercial central de 160mp in Arad - ideal: crama, cafenea, magazin
16
5

SAD - Spatiu comercial central de 160mp in Arad - ideal: crama, cafenea, magazin

Spatiu comercial de vanzare la demisol complet renovat in 2025, situat in zona centrala din Arad, la aproximativ 7 minute de mers pe jos de teatru. Suprafata utila 162 mp (229 mp construiti), cu doua intrari: una din strada principala si una din curtea interioara. Dispune de doua bai si sistem de incalzire ...

472,22 EUR/m2 | 162 m2

central, Arad, Arad

Promovat
Spatiu comercial Calea Aradului
19
4

Spatiu comercial Calea Aradului

Spatiu comercial Calea Aradului Spațiu comercial , situat în zona Aradului din Timișoara, într-o locație cu acces facil și vizibilitate foarte bună. Proprietatea dispune de 3 încăperi bine compartimentate, fiind potrivită pentru activități de birou, showroom, cabinet medical, salon, servicii sau alte ...

1 760,56 EUR/m2 | 142 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului
3

Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare spatiu comercial situat in Calea Torontalului. Spatiul se afla in imediat vecinatatea Institutului Oncologic din Calea Torontalului si se poate imediat Suprafata: -450 mp; Mentionam ca este pretabil pentru activitate de comert, sport, servicii medicale, cafenea ...

1 700 EUR/m2 | 450 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Casa cu Spatiu comercial ultracentral amenajat că salon înfrumusețare +9 dormitoare  .
8

Casa cu Spatiu comercial ultracentral amenajat că salon înfrumusețare +9 dormitoare .

Casa de vânzare , ultracentral, 3 corpuri de clădire,9 dormitoare ,la strada se afla spațiul comercial 175m2 ( parter - salon de înfrumusețare și la etaj 2 camere cu baie proprie); in curte o casa mai veche de 60 M2 ( 2 holuri, camera, baie) și încă o clădire parter cu etaj și mansardă. Amprenta la sol ...

710,71 EUR/m2 | 560 m2

Arad, Arad

Promovat
SAD 80mp VAD comercial I Giroc
5
2

SAD 80mp VAD comercial I Giroc

District Real Estate are placerea de a va prezenta un spatiu comercial excepțional, situat pe Aleea cu Plopi, una dintre cele mai circulate artere din Giroc. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de vizibilitate excelenta, trafic pietonal ...

2 062,5 EUR/m2 | 80 m2

Giroc, Timis

SPATIU COMERCIAL de vanzare compus din Restaurant si pivnita in suprafata de  600  Mp
10
15

SPATIU COMERCIAL de vanzare compus din Restaurant si pivnita in suprafata de 600 Mp

Localul are renume si in trecut fiind utilizat de peste 50 de ani tot in acest scop. Se afla in centrul Aradului Nou si aproape de iesirea-intrarea dispre Timisoara. An finalizare: 2000 Nr. de locuri de parcare supraterana: 5 Structura de rezistenta: zidarie portanta Pereti: caramida Spatiu comercial ...

2,18 EUR/m2 | 458 m2

aradul+nou, Arad, Arad

Imobil (72mp) pe teren intravilan (400mp)
6
16

Imobil (72mp) pe teren intravilan (400mp)

DN1A - Sos. Buftea - Ploiesti Cartier Vest Mitica Apostol - Imobil compus din 3 camere, utilitati : apa, gaze, curent electric 380 V, in suprafata de 72 mp, pretabil pentru activitati comerciale locuinta, situat pe terenul intravilan in suprafata de 400 mp, iesire la doua strazi, acte de intabulare ...

638,89 EUR/m2 | 72 m2

Ploiesti, Prahova

Clădire nouă P+2 cu showroom și birouri în Arad
18

Clădire nouă P+2 cu showroom și birouri în Arad

O proprietate premium pentru companii și antreprenori care vor un sediu reprezentativ. Dacă ești antreprenor local cu o afacere bine stabilită sau reprezinți o companie regională/națională care caută un punct de lucru strategic în Arad, această clădire este soluția ideală. Proprietatea oferă: Parter ...

2 053,56 EUR/m2 | 367 m2

parneava, Arad, Arad

Promovat
Vanzare spatiu comercial in zona Decebal
12

Vanzare spatiu comercial in zona Decebal

Va oferim la vanzare un spatiu comercial in zona Decebal la parter de bloc, cu o suprafata de 110mp cu vitrina de 8ml. Spatiul dispune de supanta (etaj pe structura usoara), are intrare stradala si acces pentru distributie marfa in spatele blocului. In apropiere se afla transport STB si metrou magistrala ...

3 909,09 EUR/m2 | 110 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea