Promovat
Spatiu Comercial la Doar Cativa Pasi de Promenada - Mamaia Zona Cazino
16
10

Spatiu Comercial Ultracentral in Mamaia ndash; Oportunitate Rara la Doar Cativa Pasi de Promenada Descopera un spatiu de vanzare cu un potenial urias, amplasat chiar in inima statiunii Mamaia, la doar cativa metri de fostul club Bellagio si la cateva minute de renumitele hoteluri Rex si Iaki ndash; ...

999 EUR/m2 | 70 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Barber shop complet echipat – funcțional imediat, Micalaca
17

Barber shop complet echipat – funcțional imediat, Micalaca

RE/MAX Dynamic vă propune, în exclusivitate și fără comision pentru cumpărător, un barber shop complet funcțional, situat într-o zonă cu vad intens din Micalaca, într-o clădire nouă, modernă, cu expunere excelentă la stradă. - Suprafață utilă: 37 mp - 3 posturi de lucru complet echipate - Compartimentare: ...

2297 EUR/m2 | 37 m2

Micalaca, Arad, Arad

Promovat
Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.
4

Vand casa si teren cu proiect spatiu comercial modern.

Vand casa de vis-a-vis de Primaria Patulele si totodata va pot monta contra cost pe teren o cladire comerciala moderna la pret sub orice puteti gasi pe piata. Va puteti alege fie din elemente prefabricate din beton (Romania) fie din structura metalica galvanizata (Olanda). Va vor factura direct producatorii, ...

257 EUR/m2 | 175 m2

Patulele, Mehedinti

Promovat
Spatiu birouri 80 mp utili, etaj 1,zona Isho, Timisoara.
11

Spatiu birouri 80 mp utili, etaj 1,zona Isho, Timisoara.

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu pentru birouri, cu 3 camere situat in zona Take Ionescu, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil construit din caramida cu 2 etaje si doar 6 apartamente. Proprietatea a fost renovata integral in ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Oportunitate investițională Imobil P+E,Săvinești,1176mp+1350mp teren, 387000 EUR
11

Suprafață construită: 1.176 mp | Teren: 1.350 mp | Deschidere la 2 străzi asfaltate Acest imobil versatil oferă multiple scenarii de valorificare, fiind potrivit atât pentru dezvoltări comerciale și industriale, cât și pentru spații administrative, educaționale, medicale sau rezidențiale. Avantaje investiționale: ...

329 EUR/m2 | 1,176 m2

Savinesti, Neamt

Ansamblu imobiliar mixt   oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț
3
2

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț Locație premium: Str. Mihai Stamatin nr. 1, Piatra Neamț Suprafață teren: 17.000 mp Tip proiect: Ansamblu mixt comercial & rezidențial Detalii proiect: Un proiect modern și echilibrat, cu funcțiuni comerciale și rezidențiale, ...

160 EUR/m2 | 17,000 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu Comercial de vanzare.
8

Spatiu Comercial de vanzare.

Spatiu comercial . Spatiu comercial la Parterul blocului avad 3 iesiri. Spatiul este destinat pentru 3 afaceri independente , incalzire centrala pe gaz , aer conditionat , geam cu tamplarie pvc. Sistem de alarma , 2 bai 3 debarale de depozitare. 100 mp utili.

1090 EUR/m2 | 100 m2

Salonta, Bihor

Spațiu comercial 9

Spațiu comercial

Vând spatiu comercial( subsol), nivel1-2, Str. Unirii, Nr. 93, Bl. C3A Intrare subsol - suprafață utilă 13,5mp Subsol nivel 1 suprafață utilă 22,95mp Subsol nivel 2 suprafață utilă 153mp Imobilul se află în spatele Finanțelor Publice, zonă ultracentrală.

259 EUR/m2 | 189 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Spațiu comercial de vânzare
10
2

Spațiu comercial de vânzare

Societate comerciala vinde: 1. Teren - 1896 mp, 2. Depozit - 605 mp, 3. Cladiri - 263 mp compuse din: - sediu firma cu 4 birouri, sala protocol (expozitie), baie, bucatarie, magazie arhiva; - apartament cu living, bucatarie (open space), 2 dormitoare, baie.

0 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

Vând închiriez spațiu comercial în jud. Suceava
10

Vând închiriez spațiu comercial în jud. Suceava

Spațiu comercial de vânzare sau închiriere în loc. Zamostea, jud. Suceava. Locația: centru, vis-a-vis de școlile din localitate. Suprafața: 137m Utilități: apă, canalizare, curent electric 220v și 380v. Situat la parterul unui bloc de locuințe. Preț vânzare: 75.000 euro Închiriere: 500 euro lună ...

676 EUR/m2 | 111 m2

Zamostea, Suceava

Spatiu comercial de vanzare, 38mp sos Giurgiului
12

Spatiu comercial de vanzare, 38mp sos Giurgiului

Vânzare / Închiriere Spațiu Comercial – sos Giurgiului | 38 mp | Vad bun | Ideal Pet Shop Pretul pt vanzare este de 120.000 euro D.A. Imobiliare vă propune spre vânzare sau închiriere un spațiu comercial eficient, situat în zona Giulești — o locație cu trafic pietonal și potențial excelent pentru ...

2500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *
14
10

Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *

Agentia Alfa Invest propune spre vanzare 2 imobile situate in centrul Brasovului, la 5 minute de mers pe jos de Parcul central si sunt structurate dupa cum urmeaza: Spatiu Comercial Stradal (inchiriat momentan) - Camera + Grup Sanitar + Spatiu Depozitare Suprafata utila totala (18,5mp) Casa - 2 Camere ...

1939 EUR/m2 | 66 m2

Centrul+Istoric, Brasov, Brasov

Spațiu comercial vânzare  inchiriere
6

Spațiu comercial vânzare inchiriere

Vânzare închiriere spațiu comercial Suprafață teren 4000 mp Spațiu producție 1600mp clădire industrială Pentru (producție ,serviciii, birouri,depozit,supermarket,clinică ) Gaz,curent 2 linii de branșare , canalizare ,parcare, acces DN 67,acces aprovizionare tir,

150 EUR/m2 | 4,000 m2

Motru, Gorj

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje
10
5

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje

Vand spatii, birouri utilate modern,ateliere(tinichigerie,strungarie,atelier mecanic,tamplarie),garaje si magazii marfa,situate intr-o curte de 3050mp ,langa gara,accesibil masinilor de mare tonaj pe varianta industriala Anvelope-Lamdro, cat si autovehiculelor din zona Bd.Dunarii.Cladirea de birouri ...

233 EUR/m2 | 1,500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

vand afacere la cheie
5

vand afacere la cheie

Afacere la cheie de vânzare, cu echipamente și mobilier de cafenea complet funcționale. Spațiul este amenajat și pregătit pentru a fi preluat și continuat imediat. Oferta include tot ce este necesar pentru a opera o cafenea, de la aparatura profesională până la decor și dotări

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Vând afacere la cheie
5

Vând afacere la cheie

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp
3
2

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp

Vand teren intravilan cu constructie spatiu comercial P+E, 390 mp. Zona centrala

641 EUR/m2 | 390 m2

Central, Jibou, Salaj

Salvează căutarea