Promovat
Liniste, natura, priveliste, aer de vacanta, intimitate, potential turistic, Bran, Brasov
19

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate notabila situata in pitoreasca zona Bran, una dintre cele mai cautate destinatii turistice din Romania, datorita peisajelor montane de poveste si a renumitului Castel Bran. Va invitam sa experimentati ...

613 EUR/m2 | 519 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Vand spatiu comercial cu vad foarte bun in Sighisoara situat pe strada Plopilor
6
1

Star Galaxy Imobiliare vinde in Exclusivitate spatiu comercial in Sighisoara cu suprafata utila de 50 mp si suprafata construita de 76, situat intr-o zona cu vad comercial foarte bun fiind ideal pentru pariuri sportive, magazin, salon infrumusetare, cabinet medical, birou, etc. Spatiul are centrala proprie, ...

1020 EUR/m2 | 50 m2

Sighisoara, Mures

Promovat
Spatiu Comercial de vanzare.
8

Spatiu Comercial de vanzare.

Spatiu comercial . Spatiu comercial la Parterul blocului avad 3 iesiri. Spatiul este destinat pentru 3 afaceri independente , incalzire centrala pe gaz , aer conditionat , geam cu tamplarie pvc. Sistem de alarma , 2 bai 3 debarale de depozitare. 100 mp utili.

1090 EUR/m2 | 100 m2

Salonta, Bihor

Promovat
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI
12

SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI

Up Imobiliare va prezinta in exclusivitate : Spatiu industrial pe strada principala drum E671 in CIUMEGHI, judetul Bihor. Este pentru investitie, se preteaza atat pentru alimentatie publica cat si alta activitate, avand vad comercial intens. Cladirea principala este cu vedere la strada si are 5 intrari, ...

582 EUR/m2 | 309 m2

Ciumeghiu, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Spațiu cu altă destinație, 900 mp utili, 500 mp teren, Astra - Carpaților.
19
2

Vând spațiu cu altă destinație, imobil dezvoltat pe D+P+2E+M, cca. 900 mp utili + 9 locuri parcare, soluția ideala pentru activități în domeniul medical - clinică, cabinete individuale sau reprezentanță, birouri, activități similare. Avantaje: - Vizibilitate perfectă - Parcare proprie, rețea de transport ...

1667 EUR/m2 | 900 m2

Brasov, Brasov

Spatiu comercial de vanzare 116 mp vad excelent Selimbar Sibiu
7

Va propunem acest spatiu comercial de vanzare aflat la parterul unui bloc situat pe o strada cu trafic intens in zona Selimbar din Sibiu. Suprafata utila este de 116 mp, vitrina de 8 m, situat la parterul unui bloc construit in 2024 pe structura de caramida, ideal pentru diverse activitati comerciale. Spatiu ...

2724 EUR/m2 | 116 m2

Sibiu, Sibiu

Vand cladire spatii comerciale si birouri in Constanta ! 1500E MP.
10
4

Vand cladire spatii comerciale si birouri in Constanta ! Str Stefan Mihaileanu nr 6 Cladirea dispune de 1117mp de spatiu comercial dispus pe 3 niveluri Demisol, parter, etaj 1 Pretul este de 1500euro pe Metrul Patrat

1 EUR/m2 | 1,117 m2

Central, Constanta, Constanta

Spatiu Comercial
3
2

Spatiu Comercial

Spatiu comercial de vanzare ,suprafata 1200m patrati ,curte interioara 300m patrati, curent electric 220v 380v, apa curenta, canalizare, gaz , spatiul poate fi folosit ca si spatiu comercial sau productie , cladirea este construita P+1 cu stuctura din beton , pereti din BCA si cu izolatie termica(polistiren), ...

250 EUR/m2 | 1,200 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu comercial de vânzare l
8

Spatiu comercial de vânzare l

Vând spațiu comercial str Victoriei (Buclă), 155 mp + 42 mp terasa concesionată Utilitati : Spațiul dispune de energie electrică, apă, canalizare, curent 220 și 380. Spațiul este situat într-o zonă centrala și pietonal intens circulata lângă parcul în curs de amenajare de la Buclă.

2000 EUR/m2 | 155 m2

Baia Mare, Maramures

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros
5
2

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros

De vanzare, spatiu comercial, 70 mp, pretabil pentru diverse activitati, magazin, cabinete, saloane de infrumusetare, birouri, sala sport, etc., zona Selgros. Pret inf. 96.500 euro, pentru vânzare, iar la închiriere 2000lei lunar+garanție, Se accepta și unele variante, sau posibilitate achitare in 2 ...

1379 EUR/m2 | 70 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vânzare spațiu comercial cu teren 1.077 mp, la doar 50 m de DN 67 – Câlnic
9
1

ID/COD ofertă: P1124 Domina Imobiliare vă propune spre achiziție un spațiu comercial, situat într-o zonă strategică, cu acces direct și rapid din DN 67 – drumul care leagă Târgu Jiu de Drobeta Turnu Severin. Avantaje și localizare: Proprietatea se află la doar 50 m de șoseaua principală, într-o zonă ...

1154 EUR/m2 | 78 m2

Calnic, Gorj

Spatiu comercial de vanzare ultracentral, cu expunere stradala generoasa
3
3

Spatiu comercial cu 2 incaperi de vanzare in Arad, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Arad situat in zona Ultracentral, intr- o zona in continua dezvoltare si tot mai circulata, avand un numar de 2 incaperi si o baie. Suprafata utila 43 mp, cu expunere stradala generoasa. ...

1488 EUR/m2 | 43 m2

Arad, Arad

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 25.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

152 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Oportunitate investitie: 3 spatii inchiriate in Urban Plaza
12
2

Oportunitate investitie: 3 spatii inchiriate in Urban Plaza

ID intern: 7000 REGIS Imobiliare va propune spre cumparare 3 spatii boxe de nivel in Urban Plaza, pe str. Carpatilor 93. Acestea sunt deja inchiriate si genereaza impreuna un venit de 800 EUR lunar 9.600 EUR anual. Fiecare spatiu are 10 mp: unul la parter, unul la etajul 4 si unul la etajul 8. ...

3330 EUR/m2 | 10 m2

astra, Brasov, Brasov

Promovat
Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova.
13
2

Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova.

Se vinde afacere la cheie – HUSH Studio, Craiova. Se oferă spre vânzare un studio complet funcțional, ideal pentru activități de frizerie, coafor și beauty, cu venituri deja generate din subînchiriere. Afacerea se predă complet echipată și mobilată, exact cum este prezentată mai jos, inclusiv cu chiriașii ...

172 EUR/m2 | 96 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Clădire spații comerciale,  showroom ,spații service Calea Munteniei  Municipiul Focșani
20

Clădire spații comerciale, showroom ,spații service Calea Munteniei Municipiul Focșani

Wow Me Vânzări Vrancea, Municipiul Focșani Calea Munteniei nr.34 Imobil Mixt Stradal E85 Showroom, 13 Apartamente & Spațiu Service Wow Me Real Estate vă propune spre achiziție o proprietate strategică, situată în Municipiul Focșani, pe Calea Munteniei nr. 34, direct la artera principală (E85). ...

313 EUR/m2 | 1,200 m2

Centura , Focsani, Vrancea

Spatiu comercial de vanzare–central trafic pietonal vitrina
4

Spatiu comercial de vanzare–central trafic pietonal vitrina

Descopera oportunitatea perfecta — un spatiu comercial cu vitrina stradala pe una dintre arterele cele mai animate si vizitate din centrul istoric al Sibiului. Acest loc combina farmecul medieval cu vizibilitatea maxima. Ce ofera acest spatiu? Suprafata utila: 49 mp. Acces direct din strada ...

2653 EUR/m2 | 49 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Afacere de Vanzare ( Florarie )
4
1

Afacere de Vanzare ( Florarie )

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o Florarie la cheie , mobilata si utilata cu vad format, infiintanta in anul 2019 .Este amplasata intr-o zona cu trafic intens fiind situata pe bulevardul Lapusneanu avand în vecinătate (scoli ,grădinițe,stație autobuz, banci ). Afacere se poate vinde ...

462 EUR/m2 | 26 m2

dacia, Constanta, Constanta

Promovat
Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padure Chiajna
17

Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padure Chiajna

INVESTITIE PREMIUM CU POTENTIAL EXCEPTIONAL | SPATIU COMERCIAL ULTRA-EXCLUSIVIST | PADUREA CHIAJNA EBA REAL ESTATE va prezinta in EXCLUSIVITATE o proprietate rara pe piata imobiliara, destinata investitorilor care cauta un activ premium, cu pozitionare strategica si potential excelent de valorificare. Situat ...

1592 EUR/m2 | 195 m2

Chiajna, Ilfov

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial de vanzare cu vad pietonal si auto Turnisor Sibiu
7

Intentionezi sa-ti muti afacerea intr-o zona cu vizibilitate maxima si vad pietonal si trafic auto intens? Acest spatiu iti ofera aceasta oportunitate! Ai deja imaginat in minte cum ar trebui sa arate noul tau spatiu? Aici iti poti pune in aplicare visurile. Spatiu comercial de vanzare in Sibiu, zona ...

2227 EUR/m2 | 150 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Salvează căutarea