Spatiu comerical Deva
Proprietar vand spatiu comercial, 50 m , ultracentral in Deva, Str. 1 Decembrie. Spatiul este complet amenajat, dispune de incalzire, gaz si grup sanitar.
Deva, Hunedoara
azi 09:23
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Deva, Hunedoara
azi 09:23
Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...
1311 EUR/m2 | 450 m2
Deva, Hunedoara
azi 08:51
Spatiu comercial pe str. George Enescu, nr.16, amplasat pe colțul blocului, la intersecția cu aleea pietonala Ciprian Porumbescu, vizavi de intersecția cu str. Ion Creanga. Se pot amenaja doua spații separate pt.inchiriere, sau se poate amenaja o cafenea cu terasa cu suprafata mare, fiind pe colt.
1300 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
ieri 12:19
Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon
681 EUR/m2 | 124 m2
Hunedoara, Hunedoara
ieri 10:31
Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...
895 EUR/m2 | 200 m2
Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara
ieri 08:18
CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară de a achiziționa un activ imobiliar de lux cu randament imediat și multiple surse de venit pasiv. DE CE SĂ INVESTEȘTI ...
1870 EUR/m2 | 115 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
9 mai
Vând clădire P + 1 +M,amprentă la sol 173m ,situată în orașul Uricani,jud. Hunedoara.Are 380 volți,apă,canalizare,fără gaz,posibilitate de branșare la10ml. A funcționat ca atelier tîmplărie PVC,necesită reparații interioare.Preț de vănzare 100 000 euro,sau schimb cu un apartament situat într -un oraș ...
192 EUR/m2 | 520 m2
Uricani, Hunedoara
9 mai
Se ofera spre vanzare spatiu comercial situat pe strada Victoriei din orasul Simeria, respectiv in spatele Garii C.F.R. Simeria. Dispune de o suprafata totala de 59 mp, utilitati : apa, canalizare, retea de gaz si instalatie de curent trifazic, WC si un spatiu de depozitare. Exista un proiect intocmit ...
1017 EUR/m2 | 59 m2
Simeria, Hunedoara
8 mai
Vand spatiu comercial in Hunedoara pe Bd Dacia nr 27 in blocul V 2 in suprafata de 63 mp
Hunedoara, Hunedoara
8 mai
De vânzare spațiu comercial 74 mp compus din 2 camere baie hol proprietate personala + construit clădire In concesiune 25 ani din care mai este valabil 7 ani + prelungire de concesiune. Din 7 in 7 ani.sau se poate intabula.
165 EUR/m2 | 74 m2
Petrila, Hunedoara
8 mai
Vand (inchiriez) spatiu comercial,50 mp,in Deva ,pe bulevard,aproape de Lido,cu baie,centrala proprie. Pret 130000E,negociabil .Astept oferte.
2600 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
8 mai
Vand urgent hala 500 mp, avand un open space de 26x13x4m, 5 birouri 4x4x2,6m, 2 magazii 7x4 si2,5x4m, hol 8x2m, 3 grupuri sanitare, rampa [terasa] 14x10m, geamuri si usi termopan, curent trifazic [posibil 100 kw fara transformator propriu], apa de la retea, canalizare, tv si net cablu, in curand gaz ...
198 EUR/m2 | 500 m2
Brad, Hunedoara
8 mai
De vânzare-stoc de marfa, peste 1000 de articole imbracaminte si încălțăminte, toate noi cu eticheta, de firma originale, mobilier, sistem supraveghere video-sistem alarmare! Marfă premium pe stoc în valoare de peste 40.000 euro-pret de vanzare cu adaos (stoc in contabilitate de 20000 euro pret de ...
164 EUR/m2 | 70 m2
Hunedoara, Hunedoara
6 mai
Vand complex comercial,afacere la cheie,situat la DN7 Santuhalm,in Deva,compus din 3 cladiri,in suprafata totala de 1100 mp,situate pe un teren de 4800 mp.Deschidere la drum national DN7 de 25 m,2 bransamente curent de 30 kw,2 bransamente gaz,canalizare si apa curenta,curte betonata si ingradita.Spatiile ...
167 EUR/m2 | 4,800 m2
Santuhalm, Deva, Hunedoara
5 mai
Vând chioșc alimentar,dotat cu rafturi metalice, camere de supraveghere,,izolat și îmbunătățit,parte electrica noua, instalații sanitare noi ,in Hunedoara, micro 4.pt detalii sunați la ,prețul e 9500 euro ,negociabil
380 EUR/m2 | 25 m2
Micro+4, Hunedoara, Hunedoara
4 mai
Vand spatiu comercial, situat la parter in caldirea Complexului Dunarea. Are toate utilitatile necesare: gaz, apa, curent, canalizare. Pentru detalii lasati mesaj.
833 EUR/m2 | 36 m2
Hunedoara, Hunedoara
4 mai
Persoana fizica, inchiriez vind spatiu commercial central in Deva; Situat in Deva, central, str Cernei No 31 bis; Coordonate harta: 45.877717 N 22.909763 SE Distanta de la Spitalul Judetean Deva aproximativ 300 metri; Distanta de la E 68 DN 7 aproximativ 300 metri; Cladirea - constructie ...
2 EUR/m2 | 416 m2
Central, Deva, Hunedoara
4 mai
aprox 40 mp pe b-dul Dacia ultracentral, centrala termica, duș, magazie, 10 m de calorifere, iluminat led
1000 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
4 mai
Vand sau inchiriez spatiu comercial situat in Orastie la DN7,in suprafata de 66 metri patrati+ terasa 20 metri patrati cu CF,dotat cu centrala termica, aer conditionat,curent trifazic,camere video,sistem alarma,renovat.
863 EUR/m2 | 80 m2
Est, Orastie, Hunedoara
4 mai
Sunt persoana fizica si vand ap.2 cam in centrul hunedoarei langa parcul Gmbrinus. Ap se afla in bl.CM 3 la parter. Este dotat cu toate utilitatile. Pt alte info. sunati la nr de tf de mai jis. Va multumesc!
776 EUR/m2 | 58 m2
Hunedoara, Hunedoara
3 mai
Vand SAD In localitatea Lupeni, judetul Hunedoara, aproape de Straja cu deschidere la bulevardul principal (B-dul Pacii, bl 45),in suprafata totala de aprox. 52mp format din 3 incaperi + hol + baie.
574 EUR/m2 | 54 m2
Lupeni, Hunedoara
3 mai
Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.
160 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
28 aprilie
Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...
416 EUR/m2 | 794 m2
Hunedoara, Hunedoara
25 aprilie
Vand clinica medicala in Deva, Bd. Nicolae Balcescu, bl. 2, sc D, formata din 3 cabinete, 1 sala de asteptare cu receptie, 2 bai, hol, 1 sala de sterilizare, intrare separata din Bd. Nicolae Balcescu. Clinica a fost autorizata si a functionat deja simultan ca si cabinet stomatologic si cabinet medical. ...
1375 EUR/m2 | 80 m2
Balcescu, Deva, Hunedoara
22 aprilie
INVESTIȚIE LA CHEIE în DEVA CLĂDIRE COMERCIALĂ P+2 de la 215.000 EURO BUSINESS ACTIV- Regim hotelier (NOTA 10 10 pe Booking)si SALĂ de FITNESS VÂND IMOBIL COMERCIAL reprezentativ situat strategic în Zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera. O oportunitate rară ...
1886 EUR/m2 | 114 m2
Deva, Hunedoara
16 aprilie
Proprietar- vând teren intravilan cu suprafata de 8100 mp in localitatea Ciopeia la drumul principal ( 5 km de Hațeg). Include o casă cu 4 camere + anexe + bar cu bucătărie si hală industrială (firmă înregistrată) pretabil pt continuarea afacerii. Nu ezitați! Merită văzut! Pret: 360 000 EUR ușor negociabil Detalii: ...
44 EUR/m2 | 8,100 m2
Ciopeia, Hunedoara
8 aprilie
Vând clădire în zona ultracentral în Petroșani pe 4 nivele. Suprafața pe nivel de 210 mp și totala de 840 mp. Doua întrări,în fata și în spate cu casa scării. Se pot amenaja 20 de garsoniere mari. Clădirea are demisol,parter,etajul 1 și mansarda. La parter este amenajat pentru spatiu comercial. Clădirea ...
381 EUR/m2 | 840 m2
Central, Petrosani, Hunedoara
7 aprilie
Vând container tip fast-food 6l 2.5î 2.5l-alimentare pe 380 Se vinde cu toate dotarile -gratar(cu toate ustensilele) -vitrina dubla -friptueza dublă -plită electrică -tavite temperatură 2 buc si altele si s.a.m.d detalii in privat sau la nr de tel Pret 20mii euro negociabil în limită bunului simț,se ...
541 EUR/m2 | 37 m2
Simeria, Hunedoara
3 aprilie
vând spatiu comercial construit pe teren proprietate și apartament doua camere se poate și închiriere, spațiul se vinde gol s-au utilat se poate face plata și în rate cu avans. 50% cash
488 EUR/m2 | 90 m2
Hunedoara, Hunedoara
1 aprilie
63 mp suprafață utila
1032 EUR/m2 | 63 m2
Simeria, Hunedoara
25 martie
Vând spațiu comercial în Hunedoara Bd. Dacia, bl. V3, suprafață de 43m. pătrați, situat peste drum de Imperial Casino ( fostul Ady's ), renovat complet anul trecut. Se vinde cu sau fără mobilier. 74000 euro - negociabil
1721 EUR/m2 | 43 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 martie
22mp, termopan gealan S9 , sticla tripan zona ultracentrala petrosani la strada ! de vanzare sau inchiriere
9 EUR/m2 | 22 m2
Petrosani, Hunedoara
15 martie