Vand spatiu comercial
spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .
393 EUR/m2 | 28 m2
Ploiesti, Prahova
8 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
393 EUR/m2 | 28 m2
Ploiesti, Prahova
8 mai
Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă
1349 EUR/m2 | 740 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
9 mai
Vând această clădire de cica 600 mp : demisol parter etaj mansarda compusă din 8 camere cu băi proprii la etaj și mansardă , la parter 2 băi bucătărie și living de 120 mp iar demisolul spațiu deschis . Construită din cadre de beton armat și pereți de BCA de 40 cm . A fost concepută pentru a fi pensiune ...
583 EUR/m2 | 600 m2
Govora, Valcea
7 mai
De vanzare un apartament in centrul orasului Baraolt. Caracteristici : 47 mp suprafata utila (2 camere,antreu, bucatarie , grup sanitar , camara). Amplasare excelenta , chiar in centrul orasului , langa un parc frumos amenajat. Imobilul este proaspat renovat , in luna martie 2026. Are doua intrari , ...
1213 EUR/m2 | 47 m2
Baraolt, Covasna
27 aprilie
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietate mixtă cu randament ridicat teren 567mp central în cartierul Rogerius Str. Târnavelor nr. 19 O investiție sigură într-o zonă cu dezvoltare accelerată și cerere ridicată pentru servicii, locuințe și spații comerciale Date cheie: Teren: 567 mp Front stradal: 16,5 m Adâncime: 35 m Utilități ...
1208 EUR/m2 | 567 m2
Rogerius, Oradea, Bihor
azi 12:51
Se oferă spre vânzare structură modulară tip spațiu comercial, suprafață 24 mp (3m x 8m), realizată pe structură metalică solidă, complet finalizată. Include: structură metalică rezistentă - profil teava 10mmx10mm - 3mm podea, acoperiș, pereti complet executate - panouri sandwich 60 mm, gri antracit ...
579 EUR/m2 | 24 m2
Scheia, Suceava
azi 12:40
Se vinde grajd din fostul C A P informații suplimentare la telefon
1 EUR/m2 | 906 m2
Nadlac, Arad
azi 12:29
Direct proprietar, persoană fizică, închiriez spațiu comercial în sectorul 4, Șoseaua Giurgiului Nr. 119, zonă cu văd, suprafață totală 40 mp. Preț 1000 euro discutabil. Pentru alte informații și vizionări la tel
25 EUR/m2 | 40 m2
Giurgiului, Sector 4, Bucuresti
azi 12:25
Vand Hala pe structura de lemn 400m (inaltime 6810) Rampa culisanta electric + telecomanda inaltime maxima 4m Curent trifazat recordat Canalizare + apa + gaz in fata portii Teren intravilan 2000m Deschidere la drum 22m
275 EUR/m2 | 400 m2
Parscov, Buzau
azi 12:11
Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...
416 EUR/m2 | 794 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 12:04
Suprafață totală: 556 mp Suprafata construita: 221 mp An construcție: 2005 Descriere generală Imobil mixt compus din locuință și spații comerciale, potrivit atât pentru locuire, cât și pentru desfășurarea de activități comerciale sau investiție cu venit din chirii. Spații comerciale (parter) * 1 ...
288 EUR/m2 | 556 m2
Stavila, Resita, Caras-Severin
azi 12:04
Vind casă în Pitești, stradală,P+2 et, compusă din două spații comerciale și un apartament, construcție din 2008,pe piloni si cadre,cu intrări separate,suprafața utilă =360 m ap=130m si S=230m cu gaze, apă,canalizare curent, centrale termice pe gaz pe fiecare nivel
1500 EUR/m2 | 360 m2
Pitesti, Arges
azi 11:23
Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.
1939 EUR/m2 | 18 m2
Brasov, Brasov
azi 11:17
Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.
1695 EUR/m2 | 20 m2
Central, Brasov, Brasov
azi 11:17
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
azi 11:10
Proprietate industrială situată în satul Chirlești, pe DN 10, la 6 km de orașul Nehoiu, cu acces direct la drum național și toate utilitățile disponibile. Terenul are 1.350 m intravilan și include o hală industrială de 236 m (atelier, depozit, vestiar, birouri) plus aproximativ 600 m de spații acoperite ...
48 EUR/m2 | 1,350 m2
Chirlesti, Buzau
azi 11:07
Pensiune de vânzare în mamaia nord strada M10 teren 220m toate utilitățile terasa 70m preț 255000euro tel
1159 EUR/m2 | 220 m2
Constanta, Constanta
azi 10:58
Proprietar, vând un spațiu de birouri cu suprafața de 90 mp, situat în Iasi, zona Moara de Foc ( Canta), la parterul unui bloc turn ( an constructie 1990) , pozitionat la bulevard. Amplasarea este excelentă, zona este intens circulată și potrivită pentru activități de proiectare, notariat , activitati ...
Iasi, Iasi
azi 10:56
Spatiu comercial , 40 mp , renovat int ext , instalatii electrice si sanitare noi , 2 intrari , centrala termica , AC , tamplarie pvc cu sticla tripan 4 ant., termoizolatie fatada 10 cm ; Spatiu comercial in acte ; Spatiul este inchiriat și generează venituri sigure.
2700 EUR/m2 | 40 m2
Brasov, Brasov
azi 10:49
PENSIUNE functionabila echipata 11 camere spatiu si terasa ,sistem vidio wifi tv. cu sistem FOTOVOLTAIC ASTEPT OFERTE. CER 610000 EURO
1017 EUR/m2 | 600 m2
Central, Marghita, Bihor
azi 10:45
Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...
1311 EUR/m2 | 450 m2
Deva, Hunedoara
azi 10:39
Vilă turistică de vânzare în Mamaia Nord la 200m de mare.Cu un teren proprietate de 700m2 și cu o suprafață utilă de 830m2 , 19 camere ,fiecare cu baie proprie și un apartament cu două camere,două băi si o bucătărie la etajul trei cu lift.Construcția este la alb cu încălzire în pardoseală și cu camera ...
2036 EUR/m2 | 830 m2
Mamaia-Sat, Constanta
azi 10:21
Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...
514 EUR/m2 | 700 m2
Timisoara, Timis
azi 10:19
Linie CFR, toate utilitatile
0 EUR/m2 | 24,000 m2
Caracal, Olt
azi 10:12