Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
1

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare Ciupercărie completă, Demontabilă, specializată pentru ciuperci Champignon
10

Se vând, împreună, cele 2 hale care ocupă în total aproximativ 500 m2, cu tot ceea ce ține de sistemul centralizat de încălzire răcire, pentru a fi pusă la treabă. Ciupercăria formată din cele 2 hale este amplasată în comuna Stoina, județul Gorj și este demontabilă, apoi o aduceți unde aveți nevoie dumneavoastră. Ciupercăria ...

54 EUR/m2 | 500 m2

Stoina, Gorj

Promovat
Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
5

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

Promovat
depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW putere  Capac
6

depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW putere Capac

ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ,parcări 30 buc,chiar ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Container Sanitar
3
2

Container Sanitar

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere sanitare, la preturi incepand cu 4200 euro Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne contactati telefonic. Oferim transport pentru containerele achizitionate

4 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Spațiu comercial de vânzare în Onești
4
7

Spațiu comercial de vânzare în Onești

Persoană fizică, vând spațiu comercial ultracentral, în str Bd Oituz nr 6, suprafața 50 mp, preț 70 000 euro

1400 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

spatiu comercial loc. Hunedoara
1
4

spatiu comercial loc. Hunedoara

aprox 40 mp pe b-dul Dacia ultracentral, centrala termica, duș, magazie, 10 m de calorifere, iluminat led

1000 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Oportunitate de afacere - vanzare pensiune turistica in Vatra Dornei
10
5

Iti doresti o afacere la cheie intr-una din cele mai frumoase zone ale tarii ? Sau poate vrei o casa generoasa in statiunea turistica Vatra Dornei ? Sau amandoua optiunile intr-o singura tranzactie imobiliara ? Imobilul care indeplineste toate ...

1243 EUR/m2 | 177 m2

Vatra Dornei, Suceava

vanzare spatiu  comercial ( hala) + Casa (1000   lunar venit)
5
12

vanzare spatiu comercial ( hala) + Casa (1000 lunar venit)

imobil ( casa si curte) + spatiu comercial ( hala si curte aferenta) , ambele inchiriate . 1.Casa 120 mp si curte 150mp , stradal, doua intrari, posibilitate compartimentare - amenajare variată, toate utilitatile utilități internet RCS-RDS. 2.Hala 100 mp si curte 50mp , front stradal 13 ml , constructie ...

1295 EUR/m2 | 200 m2

Craiova, Dolj

P.F. VAND spatiu comercial in Floresti zona str. cetatii 50mp
8

PERSOANA FIZICA OFER SPRE VANZARE spatiu comercial în Floresti, zona Str. Cetatii. NU se percepe comision !!!! CONTACT DOAR TELEFONIC ! Se ofera spre vanzare spatiu comercial cu suprafata de 50 mp, situat intr-o zona buna din Floresti, pe Str. Cetatii. Compartimentare practica: 2 încaperi separate hol baie ...

2740 EUR/m2 | 50 m2

Floresti, Cluj

Vand complex comercial
10
3

Vand complex comercial

Vand complex comercial,afacere la cheie,situat la DN7 Santuhalm,in Deva,compus din 3 cladiri,in suprafata totala de 1100 mp,situate pe un teren de 4800 mp.Deschidere la drum national DN7 de 25 m,2 bransamente curent de 30 kw,2 bransamente gaz,canalizare si apa curenta,curte betonata si ingradita.Spatiile ...

167 EUR/m2 | 4,800 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Teren 4725 mp, 2 hale  x 440 mp, 3000 mp căi betonate, trei deschideri la drumuri asfaltate
5

Teren 4725 mp, 2 hale x 440 mp, 3000 mp căi betonate, trei deschideri la drumuri asfaltate

Teren 4725 mp, 3000 mp platforme betonate beton rutier 40 cm grosime; Doua hale metalice a câte 440 mp ( total 880 mp ) cu 6 m in creasta si 5 m la streașină. Rampa hidraulica de descărcare Hormann. Imprejmuire cu gard metalic bordurat pe fundație din beton cu lungime de 615 ml. Trei deschideri la ...

Domnesti, Ilfov

birou
1

birou

birou din lemn masiv pentru mai multe detalii sunați la numărul:

19 EUR/m2 | 2 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Spațiu comercial 55 mp ultracentral, vis-a-vis de McDonald's
1

Spațiu comercial ultracentral de închiriat 55 mp vis-a-vis de McDonald s Buzău Închiriem spațiu comercial cu vizibilitate maximă, situat ultracentral, vis-a-vis de McDonald's, într-o zonă cu trafic intens, ideal pentru orice tip de activitate comercială sau de birou. Locație excelentă Buzău, ...

20 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

spatiu comercial zona dedeman   carrefour colentina 120 mp
4
14

spatiu comercial zona dedeman carrefour colentina 120 mp

120 mp spatiu comercial ideal birou, depozit zona Dedeman Carrefour Colentina, in bloc nou construit, amenajat rigips, gaz,curent, apa, str. Salciilor nr. 7, 2 intrari, una cu rampa la 135.000 euro spatiu comercial cartier 23 August , 400 mp, Dedeman - bucuresti; strada Rosu Nicolae 24, complexul ...

1107 EUR/m2 | 122 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand Hala Str.Aleea Electrolizei 5

Vand Hala Str.Aleea Electrolizei

Vand Hala str.Aleea Electrolizei,260mp,cu teren aferent intravilan,450mp(langa Amisa)

365 EUR/m2 | 260 m2

Baia Mare, Maramures

Vand spațiu comercial Piața Străduinței

Vand spațiu comercial Piața Străduinței

Vând spațiu comercial Piața Străduinței, 25,5 mp, doua vitrine de 3m si 4m.

9960 EUR/m2 | 25 m2

Sector 4, Bucuresti

 Vand Spatiu comercial 2

Vand Spatiu comercial

Vând spațiu comercial în suprafață de 120 mp cu următoarele dotari: -curent trifazic; -gaze; -apa și canalizare branșate individual. -termopane; -multiple îmbunătățiri, în special pentru domeniul horeca. În incinta spațiului, pe o suprafață de 45 mp este amenajat un apartament cu doua camere. Restul ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Mioveni, Arges

Vând spațiu comercial Mioveni
1
1

Vând spațiu comercial Mioveni

Vând spațiu comercial aflat la parter de bloc, vis a vis de piață. Este branșate la gaze, apa, curent trifazic. Este împărțit în 2 încăperi independente, ambele cu grupuri sanitare individuale. Preț 150000 euro Detalii

1667 EUR/m2 | 90 m2

Pitesti, Arges

Se vinde spațiu comercial central

Se vinde spațiu comercial central

In Pitești poziționat central stradal Eroilor 35 Bis 200 m inclus și mini apartament la etaj fost pab toate utilitățile pretabil ptr.orice activitate...se vinde sau se închiriază...se poate viziona oricănd relații la tel. direct propietar

1000 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

De vânzare Savinesti
8

De vânzare Savinesti

Vând construcție 1000 mp si teren 1000 mp ,Savinesti DN 15 P.Neamt Bacău, lângă RAR. Pret negociabil.

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Savinesti, Neamt

De vanzare
10

De vanzare

RO: DE VANZARE: Complexul turistic GYOPAR Floare de Colț, din Rimetea Jud. Alba,acreditata, complect utilata si functionala, gata sa primeasca oaspeti si sa genereze profit, este situat în cea mai frumoasă zonă din Transilvania. In pret este inclus constructii 650mp, terenul de 4373mp, toate avizele ...

846 EUR/m2 | 650 m2

Rimetea, Alba

Promovat
Imobil  de vanzare
8

Imobil de vanzare

2 spatii comerciale, +2depozite ,actualmente de materiale de constructii si furaje situate in Com.Hohgilag,nr.89,jud.Sibiu ; cu un vad foarte bun ,in centrul renumitei localitati certificata ca Taramul Tuberozelor ,o localitate in continua dezvoltare economica si sociala; cu satele Prod si Valchid ...

524 EUR/m2 | 340 m2

Medias, Sibiu

Vand spatiu comercial si de locuit P+M Ady Endre
9

Vand spatiu comercial si de locuit P+M Ady Endre

Proprietar vand spatiu comercial (parter) + mansarda (spatiu de locuit, se poate face buletin) pe Str. Ady Endre in parte spre Piata Ferdinand, se vede turnurl primariei pe geamul mansardei. Este la curte comuna. La parter - spatiu comercial cu intrare din strada, usa de acces + vitrina + holul de acces ...