Promovat
Oportunitate excelenta pentru afacerea ta!
7

Oportunitate excelenta pentru afacerea ta!

Reprezentare exclusiva! Comision zero! Va prezentam spre vanzare un spatiu comercial situat in Cartierul Intre Lacuri, pe strada Dunarii, la mica distanta de zone cu trafic pietonal intens. In apropiere se afla magazine populare precum Panemar, Banca Transilvania, magazinul Moldovan si Carrefour, asigurand ...

2163 EUR/m2 | 289 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spațiu cu destinații multiple / Parcul Reconcilierii
3
3

Spațiu cu destinații multiple / Parcul Reconcilierii

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un spațiu cu destinații multiple, situat pe str. Ecaterina Teodoroiu (Parcul Reconcilierii), Arad. Proprietatea, de tip open space, are următoarele caracteristici: • Etaj: Demisol • Suprafață: 46,53 mp construiți (conform CF) • Utilități: ...

1218 EUR/m2 | 45 m2

Central, Arad, Arad

Promovat
Ocazie unica! Restaurant 650 persoane, 8 camere, 3800mp teren
20

Consultati oferta noastra detaliata pe www.etalon-imobiliare.ro Restaurantul se afla in Piatra Neamt. Zero % comision. Pozitia complexului este de fapt cheia succesului și o garanție de un flux constant de clienti! Restaurant cu vechime si foarte bine cotat in Piatra Neamt cu 3800 m de teren, 8 camere ...

967 EUR/m2 | 1,500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
De vânzare Afacere
8

De vânzare Afacere

De vânzare, direct de la proprietar, fostă pensiune (acualmente cămin de bătrâni) plus casa - adresa :Bucovăț (Remetea Mare), la 12 km de Timișoara și la 7 km de aeroport. Accesul se poate face și prin Moșnița. - suprafața: pensiune 600 MP + casa 120 MP - suprafața totală teren: 2500 mp - structura ...

903 EUR/m2 | 720 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala
11
2

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala

Proprietar, vand o proprietate deosebita in Rudicica, cu teren 3060 mp si front stradal de 27,7 mp, compusa astfel: 1. O constructie la rosu a une case cu demisol , parter ( construit)si mansarda (neconstruita). Aceasta constructie nu este intabulata . 2. Constructie tip hala, ca spatiu de depozitare ...

748 EUR/m2 | 400 m2

Rudicica, Timis

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Inchiriez hala industriala 1000mp cu dotare utilaje confectii metalice ,in functiune 1

Inchiriez hala industriala 1000mp cu dotare utilaje confectii metalice ,in functiune

Vand Inchiriez hala industriala 1000mp,toate utilitatile-curent trifazic de forta,gaz metan,apa retea,internet-cu compartimentari,birouri,spatii sociale,curte betonata,acces facil TIR.Este situata la 5km de Arad spre Oradea,cca. 15km de autostrada Arad-Nadlac.Se inchiriaza vinde cu intreaga dotare necesara ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Sanleani, Arad

Frumusani, depozit 600 mp + platforma
17

Frumusani, depozit 600 mp + platforma

Frumusani DN4 (Soseaua Bucuresti Oltenita), constructie 600 mp din care depozit Parter in suprafata 300 mp si etaj 300 mp (7 dormitoare-2 grupuri sanitare, 1 bucătărie, 1 living), teren 1500 mp, toate utilitatile, pret 350,000 euro PF. Pentru detalii suplementare accesati site-ul imperialart. ...

583 EUR/m2 | 600 m2

Frumusani, Calarasi

Promovat
Spatiu comercial 255 mp, central, Municipiul Târgu Jiu
4
1

Spatiu comercial 255 mp, central, Municipiul Târgu Jiu

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial, situat la etajul 1, în Municipiul Târgu-Jiu, strada Tudor Vladimirescu, ideal pentru investiție, închiriat integral, cu activități diverse și venit constant din prima zi. Suprafață utilă: aprox. 253 mp Suprafață totală: aprox. 265 mp (inclusiv terase) ...

1239 EUR/m2 | 230 m2

central, Targu Jiu, Gorj

Vand Pensiune Clisura Dunarii
6
2

Vand Pensiune Clisura Dunarii

Se oferă spre vânzare Pensiune( camere și apartamente de închiriat autorizată de Ministerul Turismului) cu teren de 2500 mp in Clisura Dunării în aproprierea localități Eselnita cu o panorama deosebită! Finalizată în anul 2023 dispune de 16 camere duble( triple) și 2 apartamente,o terasă generoasă ...

1125 EUR/m2 | 800 m2

Eselnita, Mehedinti

Vânzare imobil cu destinația restaurant și spații de cazare
1
1

Vânzare imobil cu destinația restaurant și spații de cazare

Imobil situat in Insula Mare a Brăilei,cu suprafața de 300 mp,parter+mansardă

600 EUR/m2 | 300 m2

Frecatei, Braila

Restaurant/motel
1
2

Restaurant/motel

restaurant complet utilat cu terasa și 5 camere duble. Locația are o suprafață totală de 300m utili,fiind compusă din parter și un etaj. Construcția este din cărămidă fiind finalizată in anul 2015

600 EUR/m2 | 300 m2

Frecatei, Braila

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Pret redus! Cladire spatii comerciale zona Vlaicu-Fortuna
10
1

Pret redus! Cladire spatii comerciale zona Vlaicu-Fortuna

Fara comision de la cumparator! Oferim spre vanzare un imobil foarte bine amplasat, intr-o zona cu multe spatii comerciale si cu un trafic pietonal intens. Imobilul poate fi impartit in mai multe spatii comerciale, avand 5 usi cu acces pe trei laturi. Constructia este solida, din stalpi de beton si ...

982 EUR/m2 | 224 m2

Fortuna, Arad, Arad

Antony Estate | Oportunitate investitionala - Proprietate Ho.Re.Ca - Budureasa, Bihor
8

COD: AA - ISOportunitate excelentă de investiție într-o zonă turistică în plină dezvoltare. Proprietatea este funcțională, complet echipată și pregătită pentru preluare imediată. Ideală pentru bar, pub, lounge, evenimente sau ...

744 EUR/m2 | 195 m2

Budureasa, Bihor

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...

16 EUR/m2 | 143 m2

cetatii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
1

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare spatiu comercial cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ de pornire fără TVA 37.300 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente ...

2331 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Afacere la Cheie Hala 1800 mp Fabrica de Case din Lemn
5

Afacere la Cheie Hala 1800 mp Fabrica de Case din Lemn

Se vinde afacere la cheie fabrica complet echipata pentru productia de case din lemn, situata în Simleu Silvaniei, judetul Salaj. Proprietatea este compusa din: Teren în suprafata de 8.000 mp Hala industriala de aproximativ 1.800 mp, destinata productiei și depozitarii Casa de locuit + spații de birouri ...

432 EUR/m2 | 2,200 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

Spatiu comercial

Spatiu comercial

Vând restaurant situat la parterul pensiunii Caramida verde

3158 EUR/m2 | 95 m2

Craiova, Dolj

Hotel 3★ de vânzare – Oradea | Complex hotelier complet funcțional, potențial investițional ridicat
11
1

PRETUL AFISAT NU INCLUDE TVA. Se oferă spre vânzare un complex hotelier de 3 stele, complet funcțional, amplasat strategic în Oradea, într-o zonă periferică cu trafic intens și dezvoltare continuă pe segmentul comercial–servicii, la distanță egală față de Stațiunea Balneară Băile Felix și centrul istoric ...

1170 EUR/m2 | 3,418 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Complex balnear - Calacea - Timis - 15 HA
10
1

Complex balnear - Calacea - Timis - 15 HA

În apropiere de Timișoara se oferă spre vânzare o stațiune balneară excepțională, amplasată pe un teren intravilan de 15 hectare. Această proprietate impresionantă include 50 de camere repartizate în 4 pavilioane renovate, o vilă cu parter și etaj, precum și 4 pavilioane ce necesită renovare. Stațiunea ...