Spatii comerciale de vanzare

Promovat
Hala zidita 2400mp/compartimentata/modernizata/comercial/industrial
20

Oportunitatea perfectă pentru a-ti dezvolta afacerea! Clădire spațioasă compartimentata si utilata , pozitionată pe str. Stadionului din Horezu -Valcea. Locul potrivit pentru diverse activități comerciale sau industriale, logistică , producție sau depozitare. In proximitate s-a dezvoltat zona comerciala ...

104 EUR/m2 | 2,400 m2

Horezu, Valcea

Promovat
SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI
12

SPATIU COMERCIAL | 380 MP | STRADA PRINCIPALA | CIUMEGHI

Up Imobiliare va prezinta in exclusivitate : Spatiu industrial pe strada principala drum E671 in CIUMEGHI, judetul Bihor. Este pentru investitie, se preteaza atat pentru alimentatie publica cat si alta activitate, avand vad comercial intens. Cladirea principala este cu vedere la strada si are 5 intrari, ...

582 EUR/m2 | 309 m2

Ciumeghiu, Bihor

Promovat
Spatiu comercial cu preluare chirias 1900 euro/ luna! Randament 6!
5

Localizare premium Spatiul este situat in cartierul Marasti, la doar cativa pasi de Piata Marasti, una dintre cele mai tranzitate intersectii din Cluj-Napoca. Zona este caracterizata de un flux constant de clienti, atat pietonal, cat si auto, ceea ce il face ideal pentru orice activitate comerciala sau ...

2739 EUR/m2 | 133 m2

marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spațiu cu destinații multiple / Parcul Reconcilierii
3
4

Spațiu cu destinații multiple / Parcul Reconcilierii

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un spațiu cu destinații multiple, situat pe str. Ecaterina Teodoroiu (Parcul Reconcilierii), Arad. Proprietatea, de tip open space, are următoarele caracteristici: • Etaj: Demisol • Suprafață: 46,53 mp construiți (conform CF) • Utilități: ...

1109 EUR/m2 | 45 m2

Central, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial zona Dedeman - Republica 384 mp
2
9

spatiu comercial zona Dedeman - Republica 384 mp

detinem spatiu cca 370 mp, complex 23 August, strada Rosu Nicolae 24, langa piata, ideal sala productie, aerobic, fitness, cinema, gradinita, catering, sala evenimente, magazin, rezidential, birouri, etc. Spatiul este impartit eventual in 4 zone: - parter 50 mp, cu vitrina = 350 euro luna - etaj 3 zone, ...

638 EUR/m2 | 384 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Hală industrială versatilă, aproape de centru   500+ mp
5

Hală industrială versatilă, aproape de centru 500+ mp

Cauți spațiul potrivit pentru următorul tău proiect? În Salonta te așteaptă o hală industrială versatilă din cărămidă ideală pentru producție, depozitare sau investiție profitabilă. Spațiu, poziție și oportunitate toate într-un singur loc. Aproape de centrul orașului Suprafață construită: ...

326 EUR/m2 | 491 m2

Salonta, Bihor

Cladire + teren de vânzare
10

Cladire + teren de vânzare

De vânzare : Teren intravilan 2000mp. 20000 euro Cladire birouri 300 mp parcare 200 mp 160000 euro Hala structura ușoara termo izolata 470 mp 120 000 euro +parcare si teren 800 mp. Acces din Dn . Casă nouă 130 mp,teren 1000 mp. Girov 110000 euro

0 EUR/m2 | 480 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Vand hala de productie depozitare, 340 mp cu pod rulantlocalitatea Jimbolia, jud. Timis. Hala are curte si aneze, aprox 1500 mp total

500 EUR/m2 | 340 m2

Jimbolia, Timis

Spatiul comercial, 50 mp, Barlad, str Republicii, nr. 277, zona Spital
2

Va prezentam un spatiu comercial, pe str Republicii, nr 277, langa Judecatoria Barlad si vis-a-vis de Spitalul Municipal Barlad, cu deschidere direct din strada. Pret: 115.000 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 63 mp; Suprafata utila: 48 mp. Imobilul este format ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

central, Barlad, Vaslui

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare | Cladire depozitare | Productie 710mp
1

De vanzare | Cladire depozitare | Productie 710mp

Va propunem spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe un teren intravilan de 2000 mp, pe care sunt construite doua cladiri solide, cu structura din beton si zidarie din caramida, avand o suprafata desfasurata totala de 710 mp. Imobilul beneficiaza de bransament trifazic 380V de putere mare si ...

Sucevita, Suceava

Spatiu comercial si teren intravilan 500 mp, Barlad, str Republicii
11
1

Va prezentam un spatiu comercial de 117 mp amprenta la sol si terenul aferent de 500 mp, intr-o zona centrala si cu vad, pe str Republicii, nr 140, zona Cerbu de Aur ndash; Piata. Pret: 164.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Spatiul este format dintr-o incapere de cca 60 mp, hol cu ...

1406 EUR/m2 | 117 m2

central, Barlad, Vaslui

COM 0% Spatiu comercial 81mp | Vivalia | Tipografilor
4

COM 0% Spatiu comercial 81mp | Vivalia | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact în zona Tipografilor, într-un bloc nou, recent construit cu aces rapid la punctele-cheie din oraș. Finisaje de calitate superioara, vitrine generoase, pe toata înălțimea fațadei care oferă lumina ...

2466 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Prelungirea Ghencea, 2 sp. com. parter bloc, reducere 60.000 euro
10
8

Atentie!!! Reducere suplimentara de 30.000 de euro pentru antecontract sau contract semnat pana la 1 decembrie 2024 pret final 240.000 euro. Valoarea de evaluare a proprietatii este de 300.000 euro. Oferta speciala reducere 10% pentru plata integrala pret final 270.000 euro. Proprietar, vand ...

860 EUR/m2 | 279 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5   construit 1997

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5 construit 1997

Hala ce se preteaza la depozitare , productie , prestari diverse servicii ii prezent cu destinatie siloz de depozitare cereale capacitate cca. 4000 - 6000 tone ,furaje ,utilaje etc cu utilitati apa curent 220 380 asfalt etc -1533 mp hala H-7,5ml si 4418 mp teren , curte betonata trafic greu 3 cai ...

258 EUR/m2 | 1,533 m2

Focsani, Vrancea

Vand pensiune
1
1

Vand pensiune

PENSIUNE functionabila echipata 11 camere spatiu si terasa ,sistem vidio wifi tv. cu sistem FOTOVOLTAIC ASTEPT OFERTE. CER 610000 EURO

1017 EUR/m2 | 600 m2

Central, Marghita, Bihor

Promovat
Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei
4
4

Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei

Vand spatiu comercial in suprafata de 54 mp .situat in Drumul Taberei - Valea Ialomitei. Spatiul se afla la parterul unui bloc cu 10 etaje si are o vitrina stradala de aproximativ 5 m lineari. Se afla intr-o zona cu trafic pietonal intens, in apropierea Pietei Ialomitei. Momentan spatiul este inchiriat. Pentru ...

3667 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietate industrială și administrativă de vânzare   Timișoara, Calea Stan Vidrighin
1

Proprietate industrială și administrativă de vânzare Timișoara, Calea Stan Vidrighin

Se oferă spre vânzare, direct de la proprietar, proprietate intravilană situată într-o zonă în plină dezvoltare, Timișoara, Calea Buziasului, cu acces din două artere importante: Calea Stan Vidrighin și Bulevardul Constructorilor, la doar 2 km de Spitalul Județean și 5 km de centrul orașului. Proprietatea ...

1373 EUR/m2 | 5,100 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
 Spațiu comercial de vânzare – zonă ISU, Bistrița
7

Spațiu comercial de vânzare – zonă ISU, Bistrița

Spațiu comercial de vânzare – zonă ISU, Bistrița Ven Imobiliare vă oferă spre vânzare un spațiu comercial modern, situat într-o zonă excelentă a orașului Bistrița – zona ISU. Proprietatea se află la parterul unui imobil nou, recent finalizat Detalii generale: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

2875 EUR/m2 | 80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

De vânzare: Teren + clădire (S+P+E+P), zonă centrală
3

De vânzare: Teren + clădire (S+P+E+P), zonă centrală

Ven Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală, cu potențial ridicat investițional. Terenul are o suprafață totală de 1.986 mp, oferind multiple posibilități de dezvoltare, iar pe acesta este edificată o clădire cu regim de înălțime S+P+E+P, având o suprafață ...

491 EUR/m2 | 805 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Rasnov, pensiune + afacere in derulare.
11
6

Rasnov, pensiune + afacere in derulare.

Vând pensiune în Râșnov, complet dotată și utilată, situată în zonă foarte bună, cu acces din drumul național și din alte două străzi, cu vedere către Cetatea Râșnov, Munții Bucegi si Piatra Craiului. Este o oportunitate de investiție întrucât se vinde atât imobilul cât și afacerea, pensiunea fiind în ...

775 EUR/m2 | 600 m2

Rasnov, Brasov

Promovat
Hală depozitare/producție cu acces TIR – 1167 mp, Bistrița
4

Hală depozitare/producție cu acces TIR – 1167 mp, Bistrița

Ven Imobiliare oferă spre vânzare hală industrială ideală pentru depozitare sau producție, situată în Bistrița, zona Subcetate. Proprietatea are o suprafață construită de 1167 mp și este amplasată pe un teren de 1302 mp, beneficiind de acces facil pentru camion/TIR, inclusiv posibilitatea de acces direct ...

283 EUR/m2 | 1,167 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Pensiune cu 7 unitati de cazare in Apuseni judetul Alba
20
1

Pensiune cu 7 unitati de cazare in Apuseni judetul Alba