Spatii comerciale de vanzare

Promovat
Spatiu Comercial | 200 mp | Suceava | ID:1483
18

Spatiu Comercial | 200 mp | Suceava | ID:1483

Agentia imobiliara Fimmo va propune spre vanzare un spatiu comercial nou, situat intr-o zona strategica a municipiului Suceava, cu acces direct la strada principala si vizibilitate excelenta. Imobilul face parte dintr-un ansamblu recent finalizat, caracterizat printr-o arhitectura moderna, finisaje ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

itcani, Suceava, Suceava

Promovat
Spatiu comercial cu intrare stradala, zona Alfa, comision 0%
14

ID: CP2875516 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un spatiu comercial, situat în zona Alfa, în suprafață de 65 mp, cu intrare stradală și vad comercial excelent, ideal pentru desfășurarea de activități comerciale sau birou. Imobilul a fost modificat și amenajat pentru spațiu comercial, în trecut ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

alfa, Arad, Arad

Promovat
Spatiu comercial situat central, cu vitrina & vizibilitate. Ideal Investitie
18
4

Am placerea sa va ofer spre vanzare acest spatiu comercial situat central, in Calea Plevnei nr 11-13, in apropiere de parcul Cismigiu si Izvor, Piata Kogalniceanu, cu trafic pietonal intens si acces la mijloace de transport in comun. Spatiul este situat la Parter si Subsol de bloc (fara clasa de risc ...

1876 EUR/m2 | 266 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp,  bloc nou,  TINERETULUI - CHIAJNA
15
8

Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp, bloc nou, TINERETULUI - CHIAJNA

De vânzare un spațiu comercial - 33.9, mp. Pretul spatiului are deja inclus TVA de 21% și este de 55000 euro. Spatiul este ideal pentru business-uri mici la început de drum, cu posibilitatea de personalizare interioara la cheie, au toate utilitățile, predare la cheie . Mentionam ca suntem reprezentantii ...

1622 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietate unica de vanzare in locatie de top, 1210 mp teren, Dej
20

Mobitex va prezinta spre vanzare o proprietate unica, situata intr-una din cele mai bune zone ale Dejului, care a fost creata sa imbine perfect potentialul unei investitii deja pregatite cu confortul unei locuinte spatioase, mai exact un apartament. Investitie cu potential ridicat ideala pentru investitori ...

833 EUR/m2 | 600 m2

Dej, Cluj

pensiune restaurant de vanzare
5

pensiune restaurant de vanzare

Pensiunea Casa Petrovai din sighetu marmatiei este de vanzare inchiriere sau se pate și [Asociere variante imobiliare se poate accesa credit bancar santem dispuși la discuti asociere vanzare 25% 50% pret negociabil sau se poate și transe anuale Pensiunea se afla la ieșirea din sighetu marmației la numai ...

283 EUR/m2 | 2,300 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Pensiune/Casă cu 9 camere | Aproape de Cetate | Investiție premium
12

PRIME Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, ideală atât pentru investiție în regim turistic/pensiune, cât și pentru locuință personală multifuncțională, situată într-o zonă liniștită din Alba Iulia, aproape de Cetatea Alba Carolina și în imediata vecinătate a pădurii. Proprietatea ...

1628 EUR/m2 | 390 m2

Alba Iulia, Alba

Vand spatiu parter bloc, 1050 mp, Bucuresti, Splaiul Independentei
9
4

Ofer spre vanzare spatiu parter bloc in sector 6 Bucuresti, Splaiul Independentei, cu suprafata interioara de 1.050 mp si 282 mp terase exterioare.

1 EUR/m2 | 1,050 m2

Sector 6, Bucuresti

Spațiu Conercial
1
4

Spațiu Conercial

Spațiu comercial 50mp Adresa Piața 1 Decembrie 1918 nr5 Proprietar persoana juridică Utilizare alimentație publică Apa, canalizare, curent trifazat, gaz Zona ultracentrală

1100 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS
5
24

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS

Vând magazie 400mp în centru Fizes și terenul de sub ea fără împrejmuire.. nu este racordata la utilitati, preț 12 mii euro Pentru detalii suplimentare sunați.

30 EUR/m2 | 400 m2

Fizes, Caras-Severin

  Apartament 3 camere ULTRACENTRAL
6
1

Apartament 3 camere ULTRACENTRAL

De vanzare apartament la casa generos et 1 , suprafata utila 85 mp cu 2 camere , hol 15 mp, bucatarie-living , baie , situat in inima centrului istoric Piata Unirii într-o clădire construită din cărămidă cu curte interioara cu 4 proprietari. Posibilitate sediu firma , birouri sau apartament de ...

1647 EUR/m2 | 85 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Spatiu com   casa - Sos Petricani
6
17

Spatiu com casa - Sos Petricani

Casa spatiu com. stradal. 150mp teren 65 mp utili cladire. Proprietar, cadastru, carte funciara. An constructie cladire 2000. La 2 min de A3 In prezent este mag alimentar functional. Posibilitate vanzare afacere. Detalii la cerere.

2292 EUR/m2 | 65 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp
20

Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp

Există case care spun povești. Și există case care sunt reconstruite pentru viitor. Pe un teren rar de 917 mp, această proprietate din Brâncoveanu îmbină caracterul unei case cu istorie cu siguranța unei structuri moderne și un potențial real de valorificare. Pe o stradă liniștită din zona Brâncoveanu, ...

2663 EUR/m2 | 544 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...

176 EUR/m2 | 6 m2

Dunarea, Galati, Galati

Promovat
Afacere la cheie in Tabara Navodari
16
5

Afacere la cheie in Tabara Navodari

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o afacere la cheie cu o suprafata utila de 210mp complet utilata . Terasa are bar , zona de gril , linie calda si rotisor profesional . Circuitele sunt conform normelor DSVSA iar zona este Nedemolabila .Proprietatea se poate vinde si fara utilaje si mobilier ...

238 EUR/m2 | 210 m2

Navodari, Constanta

Spațiu comercial NOU zona pietonala blvd. Decebal    Proprietar
10
3

Spațiu comercial NOU zona pietonala blvd. Decebal Proprietar

Spațiu comercial stradal situat pe Blvd. Decebal 9 , renovat complet ,gresie Italia, sanitare Grohe , tâmplărie noua ALUPROF glisantă și electrica , aer condiționat nou , 2 intrări frontale + 1 intrare laterala pentru depozit , 2 bai separate parter . Ideal investiție ,pretabil cafenea ,salon ...

3417 EUR/m2 | 120 m2

Sector 2, Bucuresti

HALA 598 MP - 305000 Euro
3

HALA 598 MP - 305000 Euro

Pozitionata strategic pe o platforma cu mai multe hale industriala, in apropiere de centura de Sud a orasului Timisoara, avand acces la drumul european Exista posibilitate de achizitionare a unei hale similare situate exact langa (lipita) daca se doreste suprafata mai mare Suprafata terenului aferent ...

510 EUR/m2 | 598 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu Comercial de Vânzare – situat în zona ultracentrală Suceava
6

Spațiu Comercial de Vânzare – 90 mp utili în zona ultracentrală Suceava – 150.000 € Oferim spre vânzare un spațiu comercial de 90 mp utili, situat într-o zonă ultracentrală a municipiului Suceava, ideal pentru desfășurarea de activități comerciale, birouri sau cabinete. Localizare premium – în imediata ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

central, Suceava, Suceava

Promovat
Hală industrială de vânzare – 300 mp utili
14

Hală industrială de vânzare – 300 mp utili

Se oferă spre vânzare hală industrială cu suprafață utilă de 300 mp, amplasată pe un teren de 6.000 mp, împrejmuit, situată în zonă centrală a localității Adâncata, cu acces direct din drumul județean DJ 29A. Caracteristici principale: construcție solidă, realizată pe structură rezistentă, acces facil ...

833 EUR/m2 | 300 m2

Adancata, Suceava

Spatiu comercial, Rasnov - Centru Nord, vanzare sau inchiriere pe termen lung.
9
1

Vanzare inchiriere spatiu comercial in Rasnov, situat in zona Centru Nord (in proximitatea Politiei, Policlinicii, UM Rasnov, Centrului Civic, cartier de blocuri de locuinte), suprafata totala utila de 696 mp si o terasa, neacoperita, generoasa - 223 mp. Spatiul dispune de acces separat pentru aprovizionare ...

575 EUR/m2 | 696 m2

Rasnov, Brasov

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala
11
2

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala

Proprietar, vand o proprietate deosebita in Rudicica, cu teren 3060 mp si front stradal de 27,7 mp, compusa astfel: 1. O constructie la rosu a une case cu demisol , parter ( construit)si mansarda (neconstruita). Aceasta constructie nu este intabulata . 2. Constructie tip hala, ca spatiu de depozitare ...

748 EUR/m2 | 400 m2

Rudicica, Timis

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Salvează căutarea