Promovat
Hala industriala P+1E si teren intravilan 2992 mp, Piatra Neamt
7
4

PROPRIETATE IMOBILIARA COMPUSA DIN 2.992 MP TEREN INTRAVILAN SI HALA PRODUCTIE P+1E, SITUATA IN PIATRA NEAMT, STR. APUSULUI, 146.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea unor activități economice de productie valorificarea unor noi oportunități de business, FORTUNA IMOBILIARE ...

133 EUR/m2 | 1,100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spațiu comercial de 336mp de vânzare în zona Noua
6

Spațiu comercial de 336mp de vânzare în zona Noua

Spații comerciale de vânzare – 336 mp utili – Zona Noua, Brașov Se oferă spre vânzare 3 spații comerciale situate în Zona Noua din Brașov, cu o suprafață utilă totală de 336 mp, ideale pentru activități comerciale, retail, showroom, servicii sau investiție. Spațiile beneficiază de vitrine mari ...

3000 EUR/m2 | 336 m2

Noua, Brasov, Brasov

Promovat
Clădire Comercială S+P+1E – Central, Flamanzi (Botosani)
11
2

Clădire Comercială S+P+1E – Central, Flamanzi (Botosani)

Vă oferim spre achiziție un imobil comercial situat strategic în inima orașului Flămânzi, pe Strada Primăriei, nr. 14, jud. Botosani. Proprietatea reprezintă o investiție sigură datorită amplasamentului său privilegiat, într-o zonă cu flux pietonal ridicat și acces auto facil, în imediata proximitate ...

286 EUR/m2 | 665 m2

Central, Flamanzi, Botosani

Promovat
Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități
7

Teren 1.15 HA lângă Autostrada – Nădlac | clădiri+utilități

Vă propunem spre vânzare o proprietate cu potențial investițional ridicat, situată strategic în Nădlac, într-o zonă cu acces excelent la infrastructura rutieră și la frontiera cu Ungaria. PREȚ DE VÂNZARE: 160.000 € | COMISION 0% pentru cumpărător Locație strategică: lângă DN7, aproape de urcarea pe ...

64 EUR/m2 | 2,500 m2

vest, Nadlac, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *
14
10

Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *

Agentia Alfa Invest propune spre vanzare 2 imobile situate in centrul Brasovului, la 5 minute de mers pe jos de Parcul central si sunt structurate dupa cum urmeaza: Spatiu Comercial Stradal (inchiriat momentan) - Camera + Grup Sanitar + Spatiu Depozitare Suprafata utila totala (18,5mp) Casa - 2 Camere ...

1939 EUR/m2 | 66 m2

Centrul+Istoric, Brasov, Brasov

Spațiu comercial vânzare  inchiriere
6

Spațiu comercial vânzare inchiriere

Vânzare închiriere spațiu comercial Suprafață teren 4000 mp Spațiu producție 1600mp clădire industrială Pentru (producție ,serviciii, birouri,depozit,supermarket,clinică ) Gaz,curent 2 linii de branșare , canalizare ,parcare, acces DN 67,acces aprovizionare tir,

150 EUR/m2 | 4,000 m2

Motru, Gorj

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje
10
5

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje

Vand spatii, birouri utilate modern,ateliere(tinichigerie,strungarie,atelier mecanic,tamplarie),garaje si magazii marfa,situate intr-o curte de 3050mp ,langa gara,accesibil masinilor de mare tonaj pe varianta industriala Anvelope-Lamdro, cat si autovehiculelor din zona Bd.Dunarii.Cladirea de birouri ...

233 EUR/m2 | 1,500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

vand afacere la cheie
5

vand afacere la cheie

Afacere la cheie de vânzare, cu echipamente și mobilier de cafenea complet funcționale. Spațiul este amenajat și pregătit pentru a fi preluat și continuat imediat. Oferta include tot ce este necesar pentru a opera o cafenea, de la aparatura profesională până la decor și dotări

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Vând afacere la cheie
5

Vând afacere la cheie

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Hală industrială modernă de vânzare   Timișoara, Zona Industrială Incontro
11
1

Hală industrială modernă de vânzare Timișoara, Zona Industrială Incontro

Se oferă spre vânzare o facilitate industrială,utilă atât pentru investiții, cât și pentru operațiuni imediate în industria materialelor de construcții, logistică sau producție. Localizare Timișoara Zona Industrială Incontro, cu acces excelent la infrastructura locală și regională. Date tehnice ...

545 EUR/m2 | 11,000 m2

Chisoda, Timis

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp
3
2

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp

Vand teren intravilan cu constructie spatiu comercial P+E, 390 mp. Zona centrala

641 EUR/m2 | 390 m2

Central, Jibou, Salaj

Hala industriala noua 575mp | Giarmata
7

Hala industriala noua 575mp | Giarmata

District Real Estate va ofera spre vanzare o constructie industriala de excepție, potrivita pentru diverse activitati de productie si depozitare. Situata intr-o zona strategica, cu acces facil la principalele artere rutiere, aceasta hala ofera o suprafata utila in total de 575mp, precum si un teren ...

800 EUR/m2 | 575 m2

lipovei, Timisoara, Timis

pensiune restaurant de vanzare
5

pensiune restaurant de vanzare

Pensiunea Casa Petrovai din sighetu marmatiei este de vanzare inchiriere sau se pate și [Asociere variante imobiliare se poate accesa credit bancar santem dispuși la discuti asociere vanzare 25% 50% pret negociabil sau se poate și transe anuale Pensiunea se afla la ieșirea din sighetu marmației la numai ...

283 EUR/m2 | 2,300 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vand spatiu de productie 2

Vand spatiu de productie

Spatiul are o suprafata de 102mp, iar totalul terenului aferent este de 177mp. Momentan este folosit ca spalatorie de covoare si este compus din camera, magazie, grup sanitar. Este dotat cu instalatie de apa si canalizare, curent trifazic iar pentru incalzire teracota pe lemne. Spatiul este situat intr-o ...

270 EUR/m2 | 100 m2

Ineu, Arad

Vand cladire P+1
9
3

Vand cladire P+1

Cladirea este P+1 cu suprafata construita 403mp parter, 403mp etaj. Parterul se compune dintr-un spatiu compartimentat in 4 hale, una mare si 3 mai mici, vestiar unde se afla amplasata o centrala termica de 50kw cu boiler pentru apa calda, 3 grupuri sanitare si are instalatie de incalzire pe gaz cu ...

150 EUR/m2 | 800 m2

Ineu, Arad

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Vand hala de productie depozitare, 340 mp cu pod rulantlocalitatea Jimbolia, jud. Timis. Hala are curte si aneze, aprox 1500 mp total

500 EUR/m2 | 340 m2

Jimbolia, Timis

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Salvează căutarea