Spatii comerciale de vanzare Piatra Neamt Neamt

Promovat
Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
4
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Persoana fizica vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, situat pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit, airbnb, inchiriat, birou, cabinet, etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spațiu comercial de 115mp de vânzare în zona Precista
10

Spațiu comercial de 115mp de vânzare în zona Precista

Se oferă spre vânzare spațiu comercial situat în Piatra Neamț, pe strada Bistriței, în imediata apropiere a Autogării Minut. Imobilul are o suprafață construită de 123 mp și este amplasat pe un teren în suprafață de 165 mp. Construcția este realizată în anul 2002, regim de înălțime parter, fiind potrivită ...

957 EUR/m2 | 115 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Ocazie unica! Restaurant 650 persoane, 8 camere, 3800mp teren
20

Consultati oferta noastra detaliata pe www.etalon-imobiliare.ro Restaurantul se afla in Piatra Neamt. Zero % comision. Pozitia complexului este de fapt cheia succesului și o garanție de un flux constant de clienti! Restaurant cu vechime si foarte bine cotat in Piatra Neamt cu 3800 m de teren, 8 camere ...

1053 EUR/m2 | 1,500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu comercial de 69mp de vânzare în zona Darmanesti
10

Spațiu comercial de 69mp de vânzare în zona Darmanesti

Spatiu comercial de vanzare cu o suprafata de 69 de metri patrati, bine amplasat, poate fi recompartimentat, doua grupuri saniatre. intrare separat pentru aprovizionare, pretabil pentru mai multe tipuri de activitati. Terenul de sub cladire proprietate privata.

1158 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial de vânzare
10
2

Spațiu comercial de vânzare

Societate comerciala vinde: 1. Teren - 1896 mp, 2. Depozit - 605 mp, 3. Cladiri - 263 mp compuse din: - sediu firma cu 4 birouri, sala protocol (expozitie), baie, bucatarie, magazie arhiva; - apartament cu living, bucatarie (open space), 2 dormitoare, baie.

0 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Imobil   Spatiu comercial
5

Imobil Spatiu comercial

Se vinde imobil cu destinație spațiu comercial stradal, situat pe Strada Progresului Nr. 82 (P+M). 100.000 (ușor negociabil) - Suprafața totală: 90 m2. - Suprafața construită la sol: 74 m2. - Suprafața construită desfășurată: 74 m2. - Suprafața utilă: 134 m2. Utilități: - Rețea electrică trifazică - ...

1111 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Ansamblu imobiliar mixt   oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț
3
2

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț

Ansamblu imobiliar mixt oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț Locație premium: Str. Mihai Stamatin nr. 1, Piatra Neamț Suprafață teren: 17.000 mp Tip proiect: Ansamblu mixt comercial & rezidențial Detalii proiect: Un proiect modern și echilibrat, cu funcțiuni comerciale și rezidențiale, ...

160 EUR/m2 | 17,000 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial centru, renovat
12

Spatiu comercial centru, renovat

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat în zona centrală, pe Bulevardul Dacia. Suprafață construită: 31,16 mp Spațiul a fost renovat complet în anul 2025, inclusiv instalația electrică Dispune de loc de parcare Datorită poziționării și costurilor reduse, proprietatea ...

2274 EUR/m2 | 25 m2

Piatra Neamt, Neamt

INVESTIȚIE SIGURĂ! Spațiu comercial 53 mp – Zona Orion
18
1

INVESTIȚIE SIGURĂ! Spațiu comercial 53 mp – Zona Orion

Spațiu comercial de vânzare – Zona Orion, Piatra Neamț Cauți un spațiu pregătit pentru afacerea ta, într-o zonă practică și bine conectată? Acesta poate fi exact ce ai nevoie ✨ Detalii principale: ✔ Suprafață utilă: 53 mp ✔ Compartimentare eficientă - 3 incaperi ✔ Situat la parter bloc de locuinte ...

1094 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vindem container metalic tip cafenea  bar
5

Vindem container metalic tip cafenea bar

Vindem container metalic tip cafenea bar Detalii la telefon

0 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare 2

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare

Cauți locația perfecta pentru afacerea ta? Acest spatiu comercial de 116,23 mp, situat in Piatra Neamț, str. G-ral Nicolae Dăscălescu, nr 13, este alegerea ideala. Situat într-o zonă avantajoasa,oferă vizibilitate excelenta și numeroase posibilități de personalizare pentru a-ți transforma viziunea in ...

1000 EUR/m2 | 116 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - restaurant,proiect pentru pensiune
3
1

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) ...

0 EUR/m2 | 1,200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant
3

Afacere la cheie - Salon organizare evenimente - Restaurant

Se oferă spre vânzare un salon de evenimente complet funcțional, utilat și mobilat, cu proiect pentru pensiune, situat la șoseaua principală , la 5 km de Piatra Neamt, jud. Neamț. Detalii imobil: Suprafață teren: 2.080 mp Suprafață desfășurată clădire: 1.200 mp (demisol + parter + mansardă) Capacitate ...

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

 de vânzare fara comision Negociabil-spatiu comercial
9
1

de vânzare fara comision Negociabil-spatiu comercial

De vânzare- vand -Spatiu comercial -proaspat RENOVAT in interior si exterior -hala orion darmanesti cu iesire acces din strada si in hala -posibilitate rate fixe--- 72.75mp --utilitati ,instalatie sanitara ppr noua- obiecte sanitare noi -calorifere noi-, CT in condensare noua cu garantie 3 ani ...

1000 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vanzare spatiu comercial
10

Vanzare spatiu comercial

Vanzare spatiu comercial Hala Orion - suprafata 543mp - cai acces multiple -grup sanitar -zona comerciala

552 EUR/m2 | 543 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial apartament 2 camere
5

Spatiu comercial apartament 2 camere

Proprietar, vând spațiu comercial, (Apartament unic dubla utilitate, se poate locui), parter, transformat din garsonieră, zona Biserica Sf. Mina piatră Neamț. S.totala-41,05m -Documentație completa pentru deschidere firma -Două ieșiri -Hol de intrare -Baie modernă (cabina duș, scaun de șezut) -Cameră ...

1469 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu ideal pentru firmă cu acces individual
14

Spațiu ideal pentru firmă cu acces individual

Spațiu versatil de vânzare – ideal pentru birouri, firmă, regim hotelier sau locuit! Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un studio modern și complet renovat în 2024, perfect adaptat pentru o gamă largă de activități: ✅ Sediu de firmă / birouri ✅ Spațiu comercial / prestări servicii ✅ Locuință ...