Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad  498m2 + TEREN
3
4

Casă de VÂNZARE în Sebiș, jud Arad 498m2 + TEREN

Vând casă în Sebiș , județ Arad 498m2 + Teren Casa de cărămidă + bucătărie de vară

70 EUR/m2 | 498 m2

Sebis, Arad

Promovat
De vanzare apartament cu o camera la casa, curte proprie, Dej, zona centrala
8
2

Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Promovat
Inchiriez apartament cu 3 camere nou
10
6

Inchiriez apartament cu 3 camere nou

Inchiriez apartament cu 3 camere decomandat in bloc nou, Casa Nobel, strada Nicolae Labis, Brasov. Apartamentul este la 1-a inchiriere. Complet utilat nou si modern, 2 bai, 1 parcare subterana, 2 lifturi. Parc si locuri de joaca copii langa bloc. Statie de autobuz si magazine in apropiere. Zona foarte ...

75 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp
10
24

Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp

Vând teren intravilan cu o suprafață de 3380 metri pătrați, acest teren vă oferă libertatea de a va transforma visele în realitate. Cu o varietate de utilități posibile , de la construirea unei cabane rustice sau pensiune pentru turisti până la dezvoltarea unei ferme agricole sau a propriei case familială.. Zona ...

3,380 m2

Soimus, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament modern in Micro17 Satu Mare
5

Închiriez apartament modern in Micro17 Satu Mare

Închiriez apartament modern cu 3 camere în Micro 17,Satu Mare, strada Jocului compus din 1 dormitor, 1 cameră de zi, 1 living,1 bucătărie, 1 baie cu geam, 1 balcon închis. Mobilat modern, utilat cu aragaz, frigider, mașină de spălat rufe, microcentrala nouă. Dotat cu geamuri termopan cu plasă pentru ...

68 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 camere ,etajul 4, centru
1
3

3 camere ,etajul 4, centru

Închiriez vând ,apartament cu trei camere, centru,lângă piața agroalimentară,bloc din cărămidă ,bucătărie mare ,3 spatii de depozitare( debarale),gresie, faianță,parchet din stejar recondiționat, centrala termica proprie,instalație încălzire din cupru,ferestre pvc,ușa metalică la intrare, locuri de ...

1056 EUR/m2 | 68 m2

Caracal, Olt

2000mp teren de inchiriat!
1

2000mp teren de inchiriat!

închiriez 2000mp de teren cu construcție pe el,se poate demola sau parcela la cerere,preț 10mp.

2,000 m2

Comanesti, Bacau

Teren 1000m cu casa bătrânească
5
21

Teren 1000m cu casa bătrânească

Deschiderea de12m, gaze, canalizare, curent electric (2bransamente), apă de la hidrofor, amprenta de 18,5 6m, 3camere,2bucatari,2bai.

Buftea, Ilfov

Teren intravilan 1688
10
3

Teren intravilan 1688

Teren intravilan , deschidere la Dunăre 40 metri,la fel și la sosea.Acces până cu mașina până la mal.Ternul este terasat ,ideal pentru construcții.Conducta de apă curentă este trasă pe teren.Aceste este situat la ieșirea din comuna Svinița, judetul Mehedinți.

1,688 m2

Svinita, Mehedinti

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Teren 1000m2 cu casa bătrânească
6
16

Teren 1000m2 cu casa bătrânească

Deschiderea de12m, gaze, canalizare, curent electric (2bransamente), apă de la hidrof, amprenta de 18,5 6m,3camere,,2bai.

Buftea, Ilfov

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall
5
13

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall

Nu doresc promovare de la agentii imobiliare! Atentie la agentia imobiliara Investopedia ( cu care eu si alti proprietari nu avem nimic de-a face) care cere 300 de lei pentru a va prezenta baza lor de date formata din anunturi ca si al meu care se gasesc liber pe internet. Inchiriere studio garsoniera ...

25 m2

Timisoara, Timis

Casa Chisoda 215000 neg
23
7

Casa Chisoda 215000 neg

**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren +casă comuna Ion Roată Ialomița 3138mp
4
3

Teren +casă comuna Ion Roată Ialomița 3138mp

Proprietar, vând teren +casă+anexe în comuna Ion Roată jud. Ialomița,este amplasat foarte bine la aproximativ 72km de București, mai precis șoseaua București - Constanța E60, acesta se află direct la șosea, de unde se intra direct în curte.Cadastru și intabulare ! Proprietatea dispune de un teren ...

3,138 m2

Ion Roata, Ialomita

Apartament de inchiriat

Apartament de inchiriat

Apartament 2 dormitoare,1 bucatarie cu living,2bai,centrala proprie,încălzire in pardoseala,clima,masina spălat rufe,aparate casnice bucătărie , mobilat complet, etaj 1, două locuri de parcare.

78 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 3 camere, centru
1

Închiriez apartament 3 camere, centru

Ofer spre închiriere apartament cu trei camere, zona centru, etajul 4, mobilat, utilat.Se poate vedea in data de 10.05.2026, după orele 16.00. Atenție! Nu dorim să fim contactați de firme imobiliare închiriere,preferam sa nu existe intermediari .

64 m2

Caracal, Olt

2 camere Dambovita  65000 euro
5
3

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Spatiu birou camera privata zona senzationala cu parcari si aer curat
2
5

Spatiul oferit spre inchiriere este compus dintr-o camera privata de 16 mp la Tampa Gardens. Se poate folosi de 1-4 persoane. Pretul include gratuit: - loc de parcare in exterior - internet de mare viteza - acces la imprimanta - acces la cafea spatiu de bucatarie - birou mare mai multe mese ...

16 m2

Racadau, Brasov, Brasov

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
19

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Salvează căutarea