Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere
5

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere Ciresului, Dobroesti, semidecomandat, 62 mp, bloc cu lift, etaj 1, 2 balcoane, utilat complet, loc de parcare in fata scarii, la 3 minute de mers pe jos de statia STB. Blocul dispune de curte interioara inchisa cu porti automate.

62 m2

Fundeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
1

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
vând casă în baia sprie 140.000
15

vând casă în baia sprie 140.000

casă cu 3nivele parter etajul 1+etajul2 240m pe gaz

112 EUR/m2 | 240 m2

Baia Sprie, Maramures

Promovat
Proprietar închiriez apartament doua camere open space mobilat utilat la Silk District
8

Proprietar închiriez apartament doua camere open space mobilat utilat modern. Apartamentul se poate inchiria începând cu luna iulie. În preț este inclus si parcare.

50 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand locuinta cu parti comune 24

Vand locuinta cu parti comune

Vand locuinta cu parti comune cu suprafata de 160 de mp in Localitatea Remetea Mare judetul Timis.Locuinta necesita renovare.

188 EUR/m2 | 160 m2

Remetea Mare, Timis

Vand teren extravilan in com. Sura Mare langa manastire, 11050 mp
3

Vand teren extravilan 11 050 mp, in com. Sura Mare, cu acces din drumul national, acces existent pentru intrarea la manastire si front stradal de 80 m la drumul national, bun pentru investitii, 30 euro/mp. tel.

Sura Mare, Sibiu

Teren intravlian la Dunare
8
18

Teren intravlian la Dunare

De vânzare teren intravilan situat intre intersecția cu podul Gornii si Liubcova,cu deschidere la Dunăre, cu suprafață de 800 mp, front stradal aproximativ 8 m liniari (lățime ) si 104 metri lungime. Are ieșire la Dunăre si la DN(frontul stradal). 45000 euro. Preț negociabil. Detalii : Mal cu intrare ...

Sichevita, Caras-Severin

Vând apartament in Murgeni, Vaslui
3

Vând apartament in Murgeni, Vaslui

Doua camere, doua holuri, doua debarale, dotat cu aparatura electrocasnica noua, soba cu lemne,etaj 1.

400 EUR/m2 | 50 m2

Murgeni, Vaslui

Vand teren intravilan Buzau
2
7

Vand teren intravilan Buzau

Vand teren intravilan cu suprafata de 10000 mp, situat la intrarea in Oras Buzau pe Soseaua Spatarului - DN 2B, ideal constructii industriale. Terenul are deschidere de 50m, lungime 200 m. Coordonate teren 45,1246915 26,8110730 Pret: 22 Euro/mp negociabil

10,000 m2

Buzau, Buzau

Teren de vânzare 8

Teren de vânzare

Vând teren intravilan în Dealu Boti, com.Belis jud.Cluj. 20 Euro m2. Informații la nr.de telefon .

Belis, Cluj

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall
5

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall

Apartament 2 camere de vânzare Park Lake, Cart. Marasti, Cluj-Napoca, Persoana fizică (proprietar) propune spre vânzare un apartament modern, ideal pentru investiție sau locuință proprie, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Clujului ansamblul Park Lake, la doar câțiva pași de Iulius ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare
9
4

Casa de vanzare

Casa din caramida, compusa din: - 5 camere - 1 baie - 1 bucatarie - 1 hol - anexe (garaj, magazie lemne, beci).

453 EUR/m2 | 150 m2

Subcetate, Harghita

inchiriez garsoniera la curte unui barbat.
3
2

inchiriez garsoniera la curte unui barbat.