Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
#Garsoniera Deva renovata
10
2

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Ap.3 cam. 108 mp+22 mp terasa, mobilat si utilat, Bulevardul Pipera 131
20
1

Va oferim spre inchiriere apartamente spatioase, 95mp-131 mp, deosebite prin spatialitate, pozitionare, compartimentari ingenioase, design modern si finisaje de calitate superioara, facilitati. Apartamentele sunt mobilate si utililate, CT proprie, AC, contorizare individuala, dispun de terase si balcoane ...

127 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Proprietar Vând Și în rate Apartament 2 camere Costinești
6
7

Proprietar Vând Și în rate Apartament 2 camere Costinești

Proprietar vând apartament 2 camere semidecomandat, utilat, mobilat, situat într-un Complex Vilă, cu 3 etaje, dotat cu locuri de parcare, piscină exterioară, foișor, loc pentru barbeqe, suprafață utilă 31 metri pătrați, situat in Costinești, într-o zonă cu dezvoltare accelerata , Festivalul Beach Please, ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Schitu, Constanta

Vând teren intravilan, comuna Mărgineni, sat Podiș
8
13

Vând teren intravilan, comuna Mărgineni, sat Podiș

Vând teren intravilan cu casă bătrânească Sat Podiș, Comuna Mărgineni O oportunitate ideală pentru cei care își doresc liniște, natură și o priveliște deosebită, la doar câteva minute de oraș. Proprietatea este situată într-o zonă frumoasă, înconjurată de natură, și cuprinde: Casă bătrânească ...

51,675 m2

Bacau, Bacau

Garsoniera Drumul taberei sector 6
10
4

Garsoniera Drumul taberei sector 6

Garsoniera Luminoasa Drumul Taberei Crinul de Padure | Etaj 10, Priveliste Panoramica Vand garsoniera confort 2 situata pe strada Crinul de Padure nr. 3, Bloc G6,etaj 10, intr-o zona verde si linistita din cartierul Drumul Taberei. Locuinta este ideala pentru investitie (inchiriere rapida) sau pentru ...

2111 EUR/m2 | 18 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre inchiriere spatiu comercial - comuna LIESTI, judetul Galati

Ofer spre închiriere spațiu comercial situat in comuna LIESTI, judetul Galati. Suprafață: 80 mp utili cu 2 compartimentari si magazie interioara Vizibilitate: la strada (termopan protejat cu gratii de fier) Utilități: curent, apa, grup sanitar, aer conditionat, sistem alarma, camere video, cablu ...

80 m2

Liesti, Galati

Bucovina Teren Pensiune, Vama, Brazi
4
3

Bucovina Teren Pensiune, Vama, Brazi

Teren in Bucovina, comuna Vama, sat Brazi. Vânzare teren in comuna Vama, sat Brazi, Jud Suceava. La 10-15 km de: Manastirea Moldovita, Voronet, Manastirea Humorului. Ideal pentru pensiune sau casa de vacanta. Terenul are deschiderea la strada principala (aprox 40 de m) si la utilitati (lumina, apa etc.). ...

Vama, Suceava

Teren intravilan 865mp  Daia Noua str.Capruță
6

Teren intravilan 865mp Daia Noua str.Capruță

Vand teren intravilan Daia Noua str.Capruță la aproximativ 50 metri de strada principală cu utilități la poartă(Electricitate, canalizare si apă). Suprafață 865mp imprejmuit cu deschidere la strada principala de 25ml si la strada secundara de 34ml. Pe teren este si o magazie din panouri sandwich de 10cm, ...

865 m2

Daia, Sibiu

Ocazie! Vand casa langa Bucuresti, eventual schimb cu apartament Bucuresti
8
13

Vand casa 4 camere, 3 grupuri sanitare, P+E+M, 180 mp, teren 250 mp, foisor, gratar, complex Casa de vis, Gulia-Tartasesti; eventual schimb cu apartament Bucuresti, cu loc parcare garaj. Pret de referinta 95.000 euro., numar etaj: 2, numar camere: 4, numar loc de parcare: 1, numar bai: 3, suprafata utila: ...

528 EUR/m2 | 180 m2

Gulia, Dambovita

Teren de Vanzare in Curtea de Arges (2645 mp) Ideal Parcelare
6
1

Teren intravilan 2.645 mp | Deschidere 58m | Ideal parcelare | 1 km de A1 (Bucuresti-Curtea de Argeș) Oportunitate excelentă de investiție în , Curtea de Arges teren intravilan cu potențial ridicat pentru construcții sau dezvoltare! - Localizare foarte bună - Suprafață totală: 2.645 mp - Deschidere ...

2,645 m2

Curtea de Arges, Arges

Casa de vânzare in Alexandria
4
1

Casa de vânzare in Alexandria

Casa de vânzare in Alexandria Str Dr Stanca nr 68B Ambele cladiri (in stare de degradare) pe acelasi teren Vis a vis de magazinul La doi Pasi Deschidere 15ml Total 300mp Utilitati, carte funciara 90000 euro FIX! Nu se negociază

300 EUR/m2 | 300 m2

Alexandria, Teleorman

Vand apartament 2 camere
5
3

Vand apartament 2 camere

Vand apsrtament an zona centrala la etajul 1 Apartamentu are 2 camere doua debarale doua balcosne o bucatarie si o baie Ca dotari geamuri termopan ,grasie ,faiznta,parchet,clima si termoteca proprie. NU VREAU SA FIU CONTACTAT DE AGENTI

1323 EUR/m2 | 62 m2

Arad, Arad

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
1

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

3 Camere I Rogerius | Etaj 2 | Renovat Complet & Izolat | Mobilat Parțial
6
3

Apartament 3 Camere Tip X Mare Rogerius, Oradea (Persoană Fizică) Vând apartament cu 3 camere, model semidecomandat (Tip X Mare), situat la etajul 2, într-o zonă excelentă din cartierul Rogerius. Detalii Suprafață și Compartimentare Suprafață utilă: 54 m Suprafață construită: 66,2 ...

1639 EUR/m2 | 54 m2

Oradea, Bihor

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2
7
15

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 103 mp, avand 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, balcon, etaj 4 din 6. Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat, mobilat si utilat Pret propus pentru tranzactionare: 158000 euro Contact:

1646 EUR/m2 | 96 m2

Galati, Galati

Ap.  2 cam. dec. etaj 3 din 4, Micro 19
10
30

Ap. 2 cam. dec. etaj 3 din 4, Micro 19

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - 2 camere decomandat, Micro 19 Inchiriem apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele, cu centrala termica, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - ...

38 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Terenuri intravilane (locuri de casă)
3
1

Terenuri intravilane (locuri de casă)

Vând teren intravilan 584 mp, cu tot cu casă, pe str. Tudor Vladimirescu nr. 23 (strada principală), DJ 546, sat Proaspeti , cu toate utilitățile. Preț 48.000 euro, negociabil. Avem un alt teren intravilan, lângă terenul cu casă, 2400 mp, tot pe strada Tudor Vladimirescu nr. 23. Preț 57.000 euro, negociabil. Ambele ...

584 m2

Proaspeti, Olt

Vând teren industrial intravilan Brasov
4
4

Vând teren industrial intravilan Brasov

Vând teren industrial intravilan Brasov, Zona Inna Schaefler, Str.Cucului, 16000 mp, parcelabili. Toate utilitățile: gaz, curent, apa, canalizare si drum asfaltat! Zona pretabila pentru hale, uzine, fabrici, diverse afaceri! Merita văzut!

16,000 m2

Brasov, Brasov

teren intravilan
2

teren intravilan

vind teren intravilan în gherman. jud timis com.jamu mare .terenu dispune de 2 fronturi stradale,drum national.apa ,curent ,si acte la zi plătite.plus dezmembrare de vecini.necesita curatenie.terenu are 3096mp este situat vizavi de biserica ortodoxa .pret 16.euro mp

3,096 m2

Gherman, Timis

Casă de vânzare
5
2

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Tăureni Casă de vânzare 58 m Teren total 1400 m cu CF Compusă din: Două camere Antreu Cămară dubla Anexa exterioară (cameră+bucătărie) Grădină lateral (lângă casă) separat de CF 7 arii Utilități apa, canalizare, curent, gaz. Pentru mai multe detalii: Nr.tel: Comuna ...

655 EUR/m2 | 58 m2

Taureni, Mures

Salvează căutarea