Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COMISION 0. Proprietar închiriez apartament 2 camere cu loc de parcare .
10

COMISION 0 Apartament Modern de Închiriat Valea Oltului, Sector 6 Vă propunem spre închiriere un apartament de 2 camere, situat chiar în inima zonei Valea Oltului, o locație ideală pentru cei care își doresc un echilibru între liniște, spații verzi și acces rapid către punctele de interes ale orașului. ...

68 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului
10
2

Apartement 3 camere - 7 min metrou Piața Sudului

Vând apartament cu 3 camere, ultra-modernizat tehnic, situat la "borna 0" a Sectorului 4 (Intersecția B-dul Al. Obregia cu Str. Nițu Vasile). O oportunitate rară pentru cei care caută o locuință "la cheie", unde siguranța instalațiilor și infrastructura blocului au fost prioritizate. DOTĂRI PREMIUM ...

1933 EUR/m2 | 75 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Spațiu ultracentral de inchiriat

Spațiu ultracentral de inchiriat

Va oferim spre închiriere un spațiu comercial situat în centrul municipiului Buzău, cu o suprafață utila de 400mp. Acesta se afla intr-o zona cu un foarte bun vad comercial, în zona pietonala a străzii George Emil Palade ( vis-a- vis de hotel Pietroasa), este racordat la toate utilitățile orasului ...

400 m2

Ultracentral, Buzau, Buzau

Promovat
De Închiriat
5

De Închiriat

Se închiriază apartament cu doua camere situat in vecinătate spitalului de psihiatrie Alexandru Obregia.La 7 min de mers pe jos de Piața Străduinței și la 5 minute de Kaufland Emil Racoviță.Bloc situat in bulevard, vis a vis este market PROFI.Bloc anvelopat, liniștit.Apartamentul este renovat,și deține ...

52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere
10
12

Apartament 3 camere

Ofer spre vanzare apartament, 3 cam, mobilat . Acesta este situat pe Str. 9 Mai, Plopilor, în imediata vecinătate a Școlii nr 12 Constantin Brâncuși, proximitatea Mall-ului. Beneficiind de lumină naturală pe parcursul zilei. Caracteristici: etajul 2 4, 3 camere semidecomandate, 2 dormitoare, sufragerie, ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

9%2bMai, Targu Jiu, Gorj

Casa 2 camere Tomis 2
6
5

Casa 2 camere Tomis 2

Vand casa la pret de apartament , Tomis 2 zona Capitol, caramida, acoperita cu tabla Lindab, 2 camere, baie, bucatarie, camera tehnica, suprafata utila 55 mp, refacuta integral in 2019,teren 84 mp, mobilata, utilata,toate facilitatile , loc parcare rezervat, 117.000 EU usor negociabil .

2127 EUR/m2 | 55 m2

Tomis II, Constanta, Constanta

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, centrala pe gaz, zona intre Anda si KM 4-5
10

Ofer spre închiriere apartament 2 camere, 50 mp, curat si igenizat, etaj1. Balcon, centrala si plita pe gaz, aer condiționat, 2 televizoare, masina de spalat ,frigider, mobilat si utilat de actualitate, un loc de parcare inclus in pret, parcare inchisa cu porti electrice, interfon, cablu tv, internet, ...

50 m2

Constanta, Constanta

Inchiriez vila Techirghiol
10

Inchiriez vila Techirghiol

Ofer la inchiriat vila 5 camere Techirghiol, parter + etaj, semimobilata si semiutilata, toate imbunatatirile, incalzire centrala,acces curte, minim 1 an, 1000 EU luna, plata lunar + 1 luna garantie !

150 m2

Nord-Vest, Techirghiol, Constanta

Casa 4 camere Costinesti
5
2

Casa 4 camere Costinesti

Costinesti - vand casa noua , BCA, acoperis tabla Bilka, living + bucatarie, 3 dormitoare, baie,,suprafata utila 118 mp, amprenta la sol 124 mp, nefinisata interior,toate utilitatile racordate la retea,(apa,gaz,curent mono si trifazic 24 kw putere instalata, canalizare) , geamuri termopan,teren total ...

932 EUR/m2 | 118 m2

Costinesti, Constanta

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere Compozitori
10
2

Apartament 2 camere Compozitori

Ofer la vanzare apartament 2 camere Compozitori,bloc 2008,etaj 1,supraf. utila 70 mp (balcon 10 mp inclus),centrala termica cu incalzire in pardoseala,mobilat si utilat, boxa demisol 5 mp cu aerisire, loc parcare rezervat, toate imbunatatirile, 135.000 EU usor negociabil in functie de termenul de habitatie. ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere  Stadion
7
4

Apartament 2 camere Stadion

Inchiriez apartament 2 camere decomandat zona Stadion , bloc nou cu lift, etaj2,supraf. 52 mp, mobilat si utilat complet nou (primul chirias) ,loc parcare etc, minim 1 an, exclus ankmale de companie, 690 EU luna, plata lunar + 1 luna garantie.

52 m2

Stadion, Constanta, Constanta

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto
8
17

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto

Se vinde casa P+M cu garaj auto pentru 2 masini Casa este compusa in felul urmator : - parter :garaj auto cu baie proprie ,suprafata garajului 55 mp,un living mare spatios si luminos cu geamuri mari ,o bucatarie open space si o baie ,suprafata lor fiind de 50 mp ; -mansarda :o baie ,3 dormitoare ...

1421 EUR/m2 | 190 m2

Km%2525252525252525252b5, Constanta, Constanta

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)
2
1

Vând teren extravilan zona Banila-KM8(Reşița)

De vânzare teren extravilan în Reşita, Banila-KM8, se poate ajunge la teren cu maşina personala . Terenul are toate actele necesare în cartea funciara. Suprafața terenului este de 7194 de mp. Pentru mai multe detalii, sunați la urmatorul numar de telefon: zero şapte şapte zero opt cinci trei şapte zero ...