Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu comercial de inchiriat- Topolniței
5
1

Spațiu comercial de inchiriat- Topolniței

Închiriez spațiu comercial situat în Drobeta Turnu Severin, str Topolniței Nr. 4, suprafață utilă 17,49 mp compus dintr-o cameră, hol și baie. Spatiul este prevăzut cu copertină și lampă de iluminat exterioare cu senzori și sistem de alarmare. Pretul este de 230 Euro lună negociabil. La prima închiriere ...

18 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Garsonieră de închiriat
5
2

Garsonieră de închiriat

Se oferă spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată la parterul unui imobil din Bulevardul Muncii nr. 87, ap. 9-10, jud. Cluj. Suprafață utilă: 36,84 mp Compartimentare: open space generos, cu bucătărie integrată Etaj: parter acces facil și confort sporit Stare: curată, luminoasă, ideală pentru ...

36 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere Constanta, ultracentral, modern, spatios, cu loc de parcare si toate dotarile
10
1

Închiriez apartament 2 camere, decomandat, confort sporit, cu centrala proprie, mobilat modern, la etajul 3, cu toate dotarile si loc de parcare in curtea interioara a blocului. Se afla pe bulevardul Tomis, vis a vis de Sala Sporturilor, in apropiere de plaja Neversea, parc, centrul comercial si istoric ...

56 m2

Ultracentral, Constanta, Constanta

Promovat
Hale de inchiriat . Acces rapid la autostradă.
4
2

Hale de inchiriat . Acces rapid la autostradă.

Oferim spre închiriere hale noi în dezvoltare, situate în zona industrială Ovidiu (jud. Constanța), la doar 700 m de autostradă. Proiectul este ideal pentru activități de producție, logistică, depozitare sau servicii. Suprafețe disponibile: 80 mp 120 mp 160 mp 290 mp 580 mp 1.160 mp ...

100 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan
2

teren intravilan

vind teren intravilan în gherman. jud timis com.jamu mare .terenu dispune de 2 fronturi stradale,drum national.apa ,curent ,si acte la zi plătite.plus dezmembrare de vecini.necesita curatenie.terenu are 3096mp este situat vizavi de biserica ortodoxa .pret 16.euro mp

3,096 m2

Gherman, Timis

Casă de vânzare
5

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Tăureni Casă de vânzare 58 m Teren total 1400 m cu CF Compusă din: Două camere Antreu Cămară dubla Anexa exterioară (cameră+bucătărie) Grădină lateral (lângă casă) separat de CF 7 arii Utilități apa, canalizare, curent, gaz. Pentru mai multe detalii: Nr.tel: Comuna ...

655 EUR/m2 | 58 m2

Taureni, Mures

Vând teren la Tigveni aproape de nodul rutier A1
6

Vând teren la Tigveni aproape de nodul rutier A1

Teren extravilan de vânzare Tigveni | 4.944 mp | Panorama superbă & liniște deplină Dacă visezi la un colț de natură autentică, departe de agitația orașului, acest teren poate fi exact locul pe care îl cauți. Situat în zona Tigveni, pe un deal cu priveliște spectaculoasă, terenul are o suprafață ...

4,944 m2

Tigveni, Arges

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Urgent  Apartament  cu 3 camere decomandat  , Str.Alexandru  Iliescu  et4  17

Urgent Apartament cu 3 camere decomandat , Str.Alexandru Iliescu et4

Vând apartament cu 3 camere decomandat

706 EUR/m2 | 68 m2

Oltenita, Calarasi

inchiriez 190 mp spatiu util  ultracentral
3
3

inchiriez 190 mp spatiu util ultracentral

închiriez spațiu comercial ultracentral, 190 mp utili, vitrină de 22 metrii, în Arad pe strada principală, la numai 3900 euro luna.

260 m2

Ultracentral, Arad, Arad

direct proprietar
10
1

direct proprietar

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand casa Darmanesti Bacau toate facilitatile 70000 euro
5
10

Vand casa Darmanesti Bacau toate facilitatile 70000 euro

Vand casa Darmanesti centru jud Bacău din bca izolată centrală gaz 3 camere 2 bucătării 2holuri baie beci mansarda la rosu pomi fructiferi etc 70000 euro

583 EUR/m2 | 120 m2

Darmanesti, Bacau

Casă de vânzare
10
29

Casă de vânzare

Vând casă situată în zona Casa de cultură, imobilul este decomandat cu ieșire directă la stradă. Bonus loc de parcare rezervat în fața imobilului .

1071 EUR/m2 | 63 m2

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Garsoniera, CT, AC, Tiglina 1, stradal
6
20

Garsoniera, CT, AC, Tiglina 1, stradal

Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - cartier Tiglina 1 Inchiriem garsoniera, etaj 6 din 7 nivele cu centrala termica, aer conditionat, mobilata si utilata ( pat matrimonial) se inchiriaza si pe perioada scurta Imobilul are in contextul zonei urmatoarele puncte de interes: instituții de ...

30 m2

Galati, Galati

Teren de vanzare, Scheia-Suceava, 5331 mp, 2000 euro arul
6
2

Teren de vanzare, Scheia-Suceava, 5331 mp, 2000 euro arul

Teren extravilan parcelat total 5331 mp, 5 loturi (între 990 și 1150 mp) | Șcheia, Suceava. Vizavi de parcarea de pe șoseaua de centură. Vând 5 parcele de teren extravilan, cu suprafețe între 990 mp și 1150 mp, total 5331 mp, situate în comuna Șcheia, județul Suceava, vizavi de parcarea de pe șoseaua ...

Sfantu Ilie, Suceava

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu
5
26

Ap. 1 camera, etaj 1, cartier Icfrimu

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati De inchiriat - cartier ICFRIMU Inchiriem apartament 1 camera decomandat, etaj 1 din 4 nivele, cu centrala termica, mobilat si utilat complet Beneficii juridice ale ofertei pentru inchiriere - imobil ...