Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez spatiu de 65 mp, open space, in zona str Paris - Rivus mall
4

Acest spatiu are o suprafata utila de 65 mp, este open space cu posibilitate de compartimentare. Se preteaza pentru birouri, sala de cursuri, agentii, etc. Este situat intro cladire cu activitati mixte. Locatia este foarte accesibila, in zona strazii Paris, la 300m de mijloacdele de transport care conecteaza ...

65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte
10
1

Apartament 3 camere cu vedere superbă la munte

Apartament de 3 camere, semidecomandata, situat în Băile Herculane, cu vedere deschisă către munte perfect pentru relaxare sau închiriere în regim Airbnb. 50 mp utili, compartimentare eficientă Etaj 3 4, zonă liniștită și centrală Living luminos + 2 dormitoare Balcon cu vedere frumoasă Se vinde mobilat ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere prima inchiriere
7

Apartament 2 camere prima inchiriere

Acest apartament are 43 mp, se află la etajul 5 este decomandat și se află la prima închiriere. A fost renovată de curand totul fiind înlocuit.finisajel. Balconul oferă spațiu pentru relaxare Apartamentul se află într-o zonă accesibilă și aproape de multiple puncte de interes. La 7 minute de Mall Sun ...

50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian
10
1

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian Imobilul dispune de parter si mansarda si se poate transforma usor in doua apartamente independente Suprafata totala construit: 180 mp, din care 143 mp suprafata utila | Dormitoare: 4 | Bai: 2 | Bucatarii: 2 | Teren: 365 mp Incalzire: Centrala ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa Jud. Galati Comuna Independenta
8
1

Casa Jud. Galati Comuna Independenta

Vand casa, comuna Independenta Suprafata teren 500m2 Suprafata utila 90m2 Incalzire: centrala pe gaz + sobe functionale (lemne) Utilitati: apa, gaz, curent, cablu Dotari: -Fantana in curte -Baie in casa -Termopan -Pomi fructiferi

689 EUR/m2 | 90 m2

Independenta, Galati

Primesc o fata in gazda,zona centru Bacău, Luceafărul
6

Primesc o fata in gazda,zona centru Bacău, Luceafărul

Primesc în gazda o fata angajata, nefumătoare. Apartamentul este cu 3 de camere decomandate lux cu 2 bai si este situat în zona centru Bacău (Luceafărul)cu toate condițiile,mașină de spălat rufe,masina de spălat vase,uscător de haine,cuptor cu microunde,vesela,prosoape,televizor mare smart în dormitor ...

100 m2

Bacau, Bacau

VAND GARAJ- proprietate privata 1

VAND GARAJ- proprietate privata

Vand garaj dublu ( 2 locuri de masini), proprietate privata si terenul aferent in suprafata totala de 57 mp , situat pe Str., Nicolae Titulescu ( fost Partizani) in Giurgiu.

Giurgiu, Giurgiu

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov
10
1

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov

-- ROMANA -- Bine ați venit! Direct propietar! Ofer spre vânzare o casă aflată pe malul lacului, proiectată special pentru a funcționa fie ca o pensiune de mici dimensiuni, fie ca un cămin pentru vârstnici. Proprietatea vine însoțită de proiect și autorizație pentru construcția a încă 5 căsuțe lâng ...

1006 EUR/m2 | 179 m2

Cretuleasca, Ilfov

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semidecomandat, etaj 3, 68mp.
11
2

Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...

926 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez hale centură, zona Zlagnei

Inchiriez hale centură, zona Zlagnei

Închiriez 4 spații ( 3 de 500 mp, unul de 1300 mp) hale centură, zona Zlagnei, in incinta fostului târg auto.

500 m2

Caransebes, Caras-Severin

teren de vanzare
1
5

teren de vanzare

2030 metri pătrați lotul nr. 1

Pecineaga, Constanta

Apartament 2 camere, Ready to Move, în zona Parcului 22 Decembrie, Oradea, Bihor
5

Persoană fizică, ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, tip X, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc P+4, cu o suprafață utilă de 41 mp, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată în apropierea Parcului 22 Decembrie. Apartamentul are 2 camere, o bucătărie, o baie, un hol și un balcon închis. Apartamentul ...

1780 EUR/m2 | 41 m2

Oradea, Bihor

 Casa, Ploiesti, str Nicopole, Zona 0 , semicentral
9
1

Casa, Ploiesti, str Nicopole, Zona 0 , semicentral

DIRECT PROPIETAR, fara comision , fara agenții imobiliare . Vând casă, amplasata pe un teren de 225 m.p., suprafata utila cca 90 m.p.renovata în 2010, formata din Bucătărie, Sufragerie, Dormitor și Camera de zi, 2 băi, pivniță betonata cca 22m.p. cu intrare din casă ,geamuri termopan , centrala termica, ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Ploiesti, Prahova

Vând apartament 2 camere ,Răcădău
10
16

Vând apartament 2 camere ,Răcădău

Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...

2218 EUR/m2 | 55 m2

Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov

Ofer spre închiriere o camera
6
2

Ofer spre închiriere o camera

Ofer o cameră,baie și bucătărie,curent,gaz ,internet și televiziune... chirie 400 lei ,alte detalii la telefon ... mulțumesc..

676 m2

Braila, Braila

Ofer apartament spre inchiriere in Giroc
5

Ofer apartament spre inchiriere in Giroc

Se ofera spre inchiriere un apartament cu doua camere, balcon si dressing, plus loc de parcare privat in curtea blocului. Aparamentul este complet mobilat, dispune de clima si centrala proprie pe gaz, noua, schimbata in cursul anului 2026.

60 m2

Giroc, Giroc, Timis

Vila premium  Corbeanca
10

Vila premium Corbeanca

O oportunitate rară în Petrești Corbeanca: vilă de 5 camere construită cu materiale premium, amplasată pe un teren de 750 mp., aproape de Therme, la 5 minute de Centrul de sănătate ,,Ana Aslan" , 10 minute de aeroport, acces rapid la A0. Proprietatea beneficiază de o poziție retrasă, asigurând liniște ...

2800 EUR/m2 | 200 m2

Petresti, Ilfov

Salvează căutarea