Casa + teren de vânzare
3 camere si un hol renovate + o bucatarie,o camera si hol nerenovate (aprox 80 m.p.) Casa are un beci (aprox 15m.p) si 2 anexe (aprox 90m.p) Terenul are 2000m.p
26 EUR/m2 | 1,326 m2
Matita, Prahova
ieri 15:00
Anunțuri promovate – Vezi toate
26 EUR/m2 | 1,326 m2
Matita, Prahova
ieri 15:00
Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...
1333 EUR/m2 | 54 m2
Rogerius, Oradea, Bihor
17 mai
Doua camere decomandate mobilate si utilate complet . Loc de parcare rezidential.
68 m2
Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti
19 mai
Apartamentul este foarte spatios si beneficiaza de o luminozitate excelenta, fiind orientat favorabil si cu geamuri mari. Este situat in ansamblul modern de locuinte Maiere Estate din zona Braytim, dotat si cu lift, precum si cu loc de parcare. Este mobilat si dotat complet, livingul este extrem de generos, ...
57 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
15 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Casa de vanzare in campina prahova 4 camere 1 baie 1 bucătărie 1 cămară 1 debara 1 hol 1 balcon.Casa are ca utilități apa curent gaz canalizare centrala .Mai multe detalii la nr afișat.
625 EUR/m2 | 200 m2
Campina, Prahova
azi 02:30
Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...
467 EUR/m2 | 75 m2
Serbanesti, Suceava
azi 02:22
Se vinde direct de catre proprietar Nu se plateste TVA la achizitie Casa cu teren 58 Ari situata in orasul Tautii-Magheraus, str 52 Suprafata totala teren 58 Ari = 5800 mp. Parter + etaj + mansarda Amprenta la sol de 240 mp. Casa si terenul sunt intabulate, cu impozitele platite la zi. Se poate parcela ...
819 EUR/m2 | 360 m2
Tautii-Magheraus, Maramures
azi 02:21
Vând teren intravilan la drumul județean 209 in localitatea Vorniceni Mici com. Moara cu suprafața de 75 ari cu deschidere la drum de 18 m și casa bătrânească cu anexe vizavi cu gradina de 40 ari și deschidere de 20 metri. Preț teren 32000 euro și curți, clădiri și gradina preț 42000 euro.
7,500 m2
Vornicenii Mici, Suceava
azi 02:20
De vânzare casă bătrânească la țară, în Com.Rojiste situată într-o zonă liniștită. Teren cu suprafața totală de 1.512 metri pătrați, pe care se află două case bătrânești. Suprafața ocupată este de 832 metri pătrați. Proprietatea dispune de curent electric și apă din fântână forată. Prețul este de 25000 ...
44 EUR/m2 | 680 m2
Rojiste, Dolj
azi 02:16
Teren intravilan arabil în Târgoviște lângă benzinăria Mol și lipit de cel mai nou centru comercial din oraș: Galeriile Iris. Are o deschidere de 10 m și este pretabil pentru investiție fiind situat într-o zonă care s-a dezvoltat foarte mult în ultimii 2 ani. Se află la numai 2 km de Dâmbovița Mall, ...
3,300 m2
Targoviste, Dambovita
azi 02:14
Teren extravilan în suprafață de 4322 mp situat în comuna Mănești, jud. Dâmbovița. Terenul este categoria arabil și este potrivit pentru plantarea de pomi fructiferi sau culturi de cereale. Terenul este situat la 450metri de asfalt, la 700 metri de râul Dâmbovița și la 20 km de orașul Târgoviște. Accesul ...
4,322 m2
Manesti, Dambovita
azi 02:10
Teren extravilan în suprafață de 1228 mp situat în comuna Mănești, jud. Dâmbovița. Terenul este categoria fâneață și este potrivit pentru plantarea de pomi fructiferi, fructe de pădure. Poate fi folosit ca un loc în care să îți aduci o rulotă și te retragi la sfârșit de săptămână, fiind situat la mai ...
1,228 m2
Manesti, Dambovita
azi 02:10
Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...