Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
De inchiriat pe termen lung apartament 3 camere, str. Petre Ispirescu, semidecomandat, 61 mp, spatios, mobilat modern, luminos, proaspat zugravit, gresie, faianta, balcon inchis, centrala termica noua, termopan.
61 m2
Calea Bucuresti, Craiova, Dolj
6 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Persoana fizica ofer spre închiriere apartament cu 3 camere 95 (80+15 terasa )mp in calea Torontalului complex Toronto etaj 2 6. Compus din : Living +bucătărie Hol Doua dormitoare Doua bai-una cu cada si una cu cabina dus. Doua terase -una de 5 mp închisă in termopan și una de 10 mp deschisă. Apartamentul ...
80 m2
Timisoara, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Primesc în gazda o fata angajata, nefumătoare. Apartamentul este cu 3 de camere decomandate lux cu 2 bai si este situat în zona centru Bacău (Luceafărul)cu toate condițiile,mașină de spălat rufe,masina de spălat vase,uscător de haine,cuptor cu microunde,vesela,prosoape,televizor mare smart în dormitor ...
100 m2
Bacau, Bacau
azi 02:17
Vand garaj dublu ( 2 locuri de masini), proprietate privata si terenul aferent in suprafata totala de 57 mp , situat pe Str., Nicolae Titulescu ( fost Partizani) in Giurgiu.
Giurgiu, Giurgiu
azi 02:14
-- ROMANA -- Bine ați venit! Direct propietar! Ofer spre vânzare o casă aflată pe malul lacului, proiectată special pentru a funcționa fie ca o pensiune de mici dimensiuni, fie ca un cămin pentru vârstnici. Proprietatea vine însoțită de proiect și autorizație pentru construcția a încă 5 căsuțe lâng ...
1006 EUR/m2 | 179 m2
Cretuleasca, Ilfov
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...
926 EUR/m2 | 68 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
azi 02:14
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
Închiriez 4 spații ( 3 de 500 mp, unul de 1300 mp) hale centură, zona Zlagnei, in incinta fostului târg auto.
500 m2
Caransebes, Caras-Severin
azi 02:13
2030 metri pătrați lotul nr. 1
Pecineaga, Constanta
azi 02:12
Persoană fizică, ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, tip X, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc P+4, cu o suprafață utilă de 41 mp, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată în apropierea Parcului 22 Decembrie. Apartamentul are 2 camere, o bucătărie, o baie, un hol și un balcon închis. Apartamentul ...
1780 EUR/m2 | 41 m2
Oradea, Bihor
azi 02:11
DIRECT PROPIETAR, fara comision , fara agenții imobiliare . Vând casă, amplasata pe un teren de 225 m.p., suprafata utila cca 90 m.p.renovata în 2010, formata din Bucătărie, Sufragerie, Dormitor și Camera de zi, 2 băi, pivniță betonata cca 22m.p. cu intrare din casă ,geamuri termopan , centrala termica, ...
1000 EUR/m2 | 90 m2
Ploiesti, Prahova
azi 02:09
Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...
2218 EUR/m2 | 55 m2
Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov
azi 01:57
Ofer o cameră,baie și bucătărie,curent,gaz ,internet și televiziune... chirie 400 lei ,alte detalii la telefon ... mulțumesc..
676 m2
Braila, Braila
azi 01:51
Se ofera spre inchiriere un apartament cu doua camere, balcon si dressing, plus loc de parcare privat in curtea blocului. Aparamentul este complet mobilat, dispune de clima si centrala proprie pe gaz, noua, schimbata in cursul anului 2026.
60 m2
Giroc, Giroc, Timis
azi 01:49
O oportunitate rară în Petrești Corbeanca: vilă de 5 camere construită cu materiale premium, amplasată pe un teren de 750 mp., aproape de Therme, la 5 minute de Centrul de sănătate ,,Ana Aslan" , 10 minute de aeroport, acces rapid la A0. Proprietatea beneficiază de o poziție retrasă, asigurând liniște ...
2800 EUR/m2 | 200 m2
Petresti, Ilfov
azi 01:49
Vând la pretul de 32000 euro apartament cu o cameră (garsonieră) confort I, situată pe strada Aleea Rapsodiei, bl.3, et 4, an construcție 1980, suprafață utilă 30,00 mp, complet utilată și mobilată, total renovată recent, toate utilitățile (gaz, apa curentă, curent, cablu si internet Digi RCS&RDS, router ...
1458 EUR/m2 | 24 m2
Caransebes, Caras-Severin
azi 01:48
Închiriez o cameră în apartament decomandat cu două camere.
70 m2
Calea Bucuresti, Craiova, Dolj
azi 01:44