Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu pentru service auto   detailing   depozit logistic
5
1

Spațiu pentru service auto detailing depozit logistic

Hala 60 mp +50 de mp curte,dotată cu birou , baie,camere video !!! Spațiul este ideal pentru: *service auto *detailing auto *depozit piese auto *atelier mecanic *depozit pentru magazin online

667 EUR/m2 | 60 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Promovat
pațiu pentru panou publicitar   zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7
1

pațiu pentru panou publicitar zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7

Ofer spre închiriere spațiu ideal pentru amplasarea unui panou publicitar, situat în Timișoara, pe Calea Girocului Str. Mareșal Alexandru Averescu. Dimensiuni spațiu: Lățime: 7 m Adâncime: 4 m Înălțime: 0,7 m Avantaje: Zonă cu trafic auto și pietonal intens Vizibilitate excelentă inclusiv pe timp de ...

28 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa la tara
10
5

casa la tara

Locație com.Mihai Bravu jud Giurgiu..5 dormitoare,2bai,sufragerie,bucătărie,centrală pe lemne...acte la zi...preț ușor negociabil

500 EUR/m2 | 110 m2

Mihai Bravu, Giurgiu

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Închiriez garsonieră in Alexandria
6

Închiriez garsonieră in Alexandria

Închiriez garsonieră in Alexandria zona sc 4,complet mobilata.

43 m2

Alexandria, Teleorman

teren .cu casa sergent turturica.pret fixxx.urgent
5

teren .cu casa sergent turturica.pret fixxx.urgent

casa cu teren cărămidă .contract de vanzare cumparare.teren liber 298,15 utilități.cadastru int.titul de proprietate pe tot terenul sing an curte.deschidere de12.amp casei 64mp.baie bucătărie. cam de zi 25mp .dormitor.total teren 344mp

1800 EUR/m2 | 75 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa de vinzare
5

Casa de vinzare

Bună vind doua case Casa cu etaj construita in anul 2022 etaj 3 camera dintre care una finalizata + parchet 1 colidor si balcon parter 1 living 1 bucatzrie 1 baie 1 colidor netencuita interior. Exterior tencuita si ti nci Casa normala este locuibila

200 EUR/m2 | 350 m2

Com ghilad , Ghilad, Timis

Vând teren 3282 mp
7
8

Vând teren 3282 mp

Vând teren extravilan ,in viitorul apropiat intravilan,in sat Bistrița,com.Alexandru Cel Bun, județul Neamț, locație accesibilă ideală pentru investiții sau diverse utilizări (construcții, cabană, casă de vacanță sau refugiu în natură)cu acces la drum de țară. Teren situat la aproximativ 400-500m de ...

3,282 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian
10
1

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian

Vila Parter + Mansarda cu 5 camere | Valu lui Traian Imobilul dispune de parter si mansarda si se poate transforma usor in doua apartamente independente Suprafata totala construit: 180 mp, din care 143 mp suprafata utila | Dormitoare: 4 | Bai: 2 | Bucatarii: 2 | Teren: 365 mp Incalzire: Centrala ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa Jud. Galati Comuna Independenta
8
1

Casa Jud. Galati Comuna Independenta

Vand casa, comuna Independenta Suprafata teren 500m2 Suprafata utila 90m2 Incalzire: centrala pe gaz + sobe functionale (lemne) Utilitati: apa, gaz, curent, cablu Dotari: -Fantana in curte -Baie in casa -Termopan -Pomi fructiferi

689 EUR/m2 | 90 m2

Independenta, Galati

Primesc o fata in gazda,zona centru Bacău, Luceafărul
6

Primesc o fata in gazda,zona centru Bacău, Luceafărul

Primesc în gazda o fata angajata, nefumătoare. Apartamentul este cu 3 de camere decomandate lux cu 2 bai si este situat în zona centru Bacău (Luceafărul)cu toate condițiile,mașină de spălat rufe,masina de spălat vase,uscător de haine,cuptor cu microunde,vesela,prosoape,televizor mare smart în dormitor ...

100 m2

Bacau, Bacau

VAND GARAJ- proprietate privata 1

VAND GARAJ- proprietate privata

Vand garaj dublu ( 2 locuri de masini), proprietate privata si terenul aferent in suprafata totala de 57 mp , situat pe Str., Nicolae Titulescu ( fost Partizani) in Giurgiu.

Giurgiu, Giurgiu

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov
10
1

Vila pe malul lacului, Stefanestii de Jos, Ilfov

-- ROMANA -- Bine ați venit! Direct propietar! Ofer spre vânzare o casă aflată pe malul lacului, proiectată special pentru a funcționa fie ca o pensiune de mici dimensiuni, fie ca un cămin pentru vârstnici. Proprietatea vine însoțită de proiect și autorizație pentru construcția a încă 5 căsuțe lâng ...

1006 EUR/m2 | 179 m2

Cretuleasca, Ilfov

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semidecomandat, etaj 3, 68mp.
11
2

Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...

926 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea