Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Titan
4
3

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Titan

Apartament cu 2 camere de tip studio de închiriat în zona Titan, având o suprafață de 47 mp, situat la etajul 3 din 4. Locuința este mobilată și utilată complet, cu un living primitor, dormitor confortabil, bucătărie separată și baie modernă. Spațiul este bine organizat și luminos, oferind confort ...

47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament spațios cu 4 camere + living, în bloc nou – Calea Moldovei
14
1

Apartament spațios cu 4 camere + living, în bloc nou – Calea Moldovei Vă propunem spre vânzare un apartament generos, situat pe Calea Moldovei, într-un bloc nou, la etajul 1. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea excelentă și suprafața mare, fiind ideală pentru o familie numeroasă sau pentru ...

1182 EUR/m2 | 110 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casa individuala de vanzare teren 852 mp 5 camere 2 bai Selimbar Sibiu
20

TABOO Imobiliare propune o casa individuala de vanzare in zona Selimbar din Sibiu, aflata pe un teren in suprafata de 852 mp, cu un front stradal de 26 mp, curte libera de 707 mp, accesul auto realizandu-se pe o poarta electrica din aluminiu, dispunand de 6 locuri de parcare. Casa este ...

3006 EUR/m2 | 166 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Rezidenta tip penthouse,doua nivele, terase,panouri solare,Avantgarden, Bartolomeu,Brasov
16
1

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament tip penthouse,situat in Avantgarden, Bartolomeu, pe strada Graurului, la etajul 6 al unui imobil modern cu lift, intr-o zona apreciata pentru liniste, aer curat ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

avantgarden, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului
15

Inchiriere aapartament 4 camere, et.1 I Soseaua Nordului

Apartament 4 camere de inchiriat, situat in cartierul Herastrau, la 2-3 minute de mers pe jos pana la Parcul Herastrau Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil cu 6 nivele si se inchiriaza complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune si de un loc de parcare propriu. Comisionul agentiei: 50% ...

182 m2

Sector 1, Bucuresti

Birou cu 2 camere 50 mp Romcom Business Center Oradea Doja 49A
10

Inchiriem birou clasa A la ROMCOM BUSINESS CENTER, situat pe Str. Gheorghe Doja nr. 49A, cu facilități si servicii de top. Biroul este situat la etajul 2, format din 2 camere cu o suprafață totală de 50 mp, plus spații comune. Biroul este mobilat cu mobilier de calitate, are geamuri mari și o panoramă ...

50 m2

Spitalul+Judetean, Oradea, Bihor

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np  Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp
10
5

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp

Ofer spre vanzare ap 4 cam la et 1 in Vila plus Mansarda compartimentata cu 2 cam,1 bucatarie ,1 baie,hol , multiple spatii pentru depozitare.Ap se vinde complet mobilat si utilat.Ap se vinde impreuna cu Mansarda plus o pivnita de 11 mp, o curte proprie .Curtea este imprejmuita cu Gard fin fier forjat ...

2775 EUR/m2 | 173 m2

Piata+Romana, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan pretabil pentru contructie, 1402 mp, comuna Siria
4

ID CP3065785 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 1402 mp, situat în comuna Șiria, la o distanță de 28 km de municipiul Arad. Terenul este pretabil pentru construcție, având un front stradal generos de 31 ml. Utilitățile se află la limita proprietății, respectiv ...

1,402 m2

Siria, Arad

Salvează căutarea