Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament de 2 camere in zona Berceni aproape de metrou
5
11

Apartament de 2 camere in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în Berceni, Sector 4. Suprafața utilă de 50 mp, etaj 4 8, bloc premium, finalizat în 2019. Locație excelentă, aproape de metrou , la 5 minute de mers pe jos. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1760 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa individuala | 150 metri Bulevard - 4 cam - Gazon - 3 minute STB
20
2

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul dispune de 4 camere generoase și 3 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate și intimitate. Suprafața utilă este de 110 mp, cu o amprentă ...

1368 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Duplex Modern complet mobilat utilat Langa M.City
14

Duplex Modern complet mobilat utilat Langa M.City

360 Grade Imobiliare vă oferă spre închiriere un duplex modern, parter plus etaj, complet mobilat și utilat. Preț: 1.000 euro + TVA (garanție + comision agenție). Detalii proprietate: Duplex modern, cu compartimentare practică. Suprafață utilă de 90 mp. Două dormitoare spațioase. Living generos open ...

90 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan  + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI
1

Teren intravilan + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan 71000mp+15000mp constructii , ideal pentru hala industriala, zona Republici Nord, putere de 3000KW, apa, gaze, canalizare, ideala pentru productie industriala.

71,000 m2

Ploiesti, Prahova

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Vânzare casă P+M spațioasă – Strada Aurel Vlaicu
10
3

Vânzare casă P+M spațioasă – Strada Aurel Vlaicu

Casă P+M – vânzare – locuință spațioasă - curte amenajată – strada Aurel Vlaicu, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită situată în Târgu Jiu, pe strada Aurel Vlaicu, cu acces facil către centrul orașului. Construită în anul 2011, locuința impresionează prin dimensiuni ...

920 EUR/m2 | 250 m2

Targu Jiu, Gorj

Langa ESO. Model deosebit, suprafata generoasa. 2 Bai. Terasa spatioasa.
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in complex rezidential nou, in zona Girocului, aproape de ESO si Profi, la etaj intermediar, LIFT. Suprafata generoasa 73 mp + Terasa de 17 mp, 2 Bai. Finisat la cheie cu posibilitate personalizare, geamuri tripane, zidarie caramida Exista posibilitatea de a ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.
4
1

LIFT. Langa Profi si Eso. Complex nou. Etaj intermediar.

Propun spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun, in bloc nou. La etaj intermediar, LIFT, bine compartimentat 53 mp + terasa. Incalzire in pardoseala, geamuri tripane, zidarie complet caramida, loc de parcare. Exista ...

370 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex pe parter. Comision 0%. Finisaje calitative.
10
2

Duplex pe parter. Comision 0%. Finisaje calitative.

Vand casa tip duplex in Mosnita Noua, pe un singur nivel. Suprafata utila de 87 mp + terasa 12 mp + curte 250 mp. Suprafata terenului este de 328 mp, cu front stradal de 9 metri. Compartimentare: hol acces, bucatarie, camera de zi, 2 dormitoare, dressing, 2 bai, terasa. Dispune de toate utilitatile ...

1517 EUR/m2 | 87 m2

Mosnita Noua, Timis

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium
7

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium

Spatiu birou cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Gheorghe Lazar. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu de birou elegant, ideal pentru o paleta larga de servicii profesionale, aflat la doar cativa pasi de centrul orasului, o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Spatiul are 2 ...

2194 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.
4
1

Etaj 1. NOU. Langa ESO. Finisaje premium.

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc NOU, in zona Girocului, aproape de Profi si de mijloacele de transport in comun. Finisat la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baie cu geam, terasa, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Pret 88.000 Euro. ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI
1

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISS imob are placerea sa va prezinte teren de vanzare in zona in plina dezvoltare 23800mp cu deschidere 60ml la DJ 102, in zona ROUA + IRISH TOWN , potentional ridicat de investit . Pretul este de 125 euro mp

23,800 m2

Ploiestiori, Prahova

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare 63mp + terasa 27 mp constructie noua
2

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 63 mp + terasa 27 mp, zona Negoiu, Fagaras.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere + terasa, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona Negoiu, aflat la etajul Demisol intr ...

900 EUR/m2 | 63 m2

Fagaras, Brasov

COMISION 0%. Braytim. Langa Musicescu.
16
5

COMISION 0%. Braytim. Langa Musicescu.

. Vand Duplex, in zona Braytim, pozitie excelenta, la asfalt, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 101 mp + terasa de 15 mp + 2 balcoane si curte proprie. Se finiseaza la cheie, cu posibilitatea alegerii finisajelor. Dispune de centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Bransat ...

2078 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SUPER OFERTA!   Hala industriala de vanzare in zona Valeni de Munte
16

SUPER OFERTA! Hala industriala de vanzare in zona Valeni de Munte

Hala industriala de inchiriat in Valeni de Munte, ideala pentru depozit sau hala industriala 3000 mp, cu toate dotarile , sala de mese, vestiare, birouri etc. Suprafata teren 10300mp din care 4000 betonat. Hala are doua rampe de incarcat si descarcat marfa, se poate intra si cu tirul. Depozitul se afla ...

29 EUR/m2 | 30,000 m2

Valenii de Munte, Prahova

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

BRAYTIM. Langa Uzina de Apa. 2 Bai. Suprafata generoasa.
17

BRAYTIM. Langa Uzina de Apa. 2 Bai. Suprafata generoasa.

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, in Braytim, pozitie excelenta, la asfalt, aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, terasa, 2 Bai, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti
20

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti

Agentia CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare sau inchiriere hala industriala sau depozit in Ploiesti zona Bul. Bucuresti 1100 mp, suprafata teren 4000mp, cu o curte generoasa , cu doua garaje, spatii pentru birouri, parter, etaj 1 si etaj 2, transformator de cati volti este nevoie, gaze, ...

773 EUR/m2 | 1,100 m2

Ploiesti, Prahova

Duplex superb cu 4 dormitoare. Bucatarie inchisa. Cu CF la zi.
4
2

Vand duplex, in zona Girocului, aproape de Luna Caffe si de Eso, cu CF la zi, disponibil imediat. Cu suprafata utila de 115 mp + terasa de 19 mp, pe un teren de 270 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, bucatarie inchisa, camera de zi, dormitor birou, debara, baie, terasa; - etaj: hol acces, 3 dormitoare, ...

1730 EUR/m2 | 115 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.
5
1

Braytim. Etaj intermediar. 2 Terase.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim. Situat la etaj intermediar, finisat la cheie, incalzire in pardoseala cu termostate de reglare temperatura individuale, 2 terase, baie cu geam, zidarie complet caramida. Loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 89.900 Euro. Tel 0783073754.

1954 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea