Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona Rahova
3
2

Garsoniera zona Rahova

Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Rahova , avand o suprafata de 34 mp , etajul 1. Garsoniera este mobilata si utilata complet ,se accepta animalute de companie . Pentru mai multe detalii , va rugam a contactati numarul afisat!

34 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere  zona Bahne
9

Apartament 2 camere zona Bahne

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la Cumparator! Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in suprafata utila de 30mp, situat la etajul 3din 4 pe Aleea Caminului. Imobilul dispune de tamplarie PVC, izolat exterior, aer conditionat, copertine la ferestra. incalzire sistem centralizat, ...

1097 EUR/m2 | 30 m2

Bahne, Focsani, Vrancea

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 4 camere moderna de tip duplex zona Arhitectilor Sibiu
20
2

Casa 4 camere moderna de tip duplex zona Arhitectilor Sibiu

Doresti sa achizitionezi o locuinta potrivita pentru tine si familia ta? Agentia Taboo Imobiliare iti propune spre vanzare o casa/vila moderna, cu 4 camere, situata in zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor din Sibiu, o alegere excelenta pentru un stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata construita ...

2267 EUR/m2 | 123 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat utilat modern * Strada Biruintei
12

Apartament 3 camere mobilat modern - lux * Popesti-Leordeni Locatie : Strada Biruintei Detalii proprietate: - suprafata utila : 67.1 mp totala : 73.31 mp - an constructie bloc : 2025 - etaj : 6 7 ( lift ) Dotari : - incalzire prin pardoseala - mobila Mobexpert - finisaje premium - tapet ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere zona Calea Aradului
15

Apartament 2 camere zona Calea Aradului

Apartament 2 camere zona Calea Aradului Apartamentul se vinde complet mobilat Balcon generos de 11 m Suprafata utila 57 mp

2163 EUR/m2 | 56 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vila de vanzare
18

Vila de vanzare

Vila P+1+M de vanzare Proprietatea dispune de loc de parcare in ansamblu si beneficiaza de o compartimentare practica si functionala. Suprafata utila: 93 mp Mansarda: 40 mp utili, compartimentata in 2 camere si baie Teren liber in spate: 30 mp Casa se vinde mobilata si utilata, cu exceptia televizoarelor ...

2042 EUR/m2 | 93 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 400 M de STV
10

Casa Individuala - 4 camere - 400 M de STV

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 250 mp, ce ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 150 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua, realizata ...

1016 EUR/m2 | 118 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Penthouse 3 camere, terasa de 50mp - la prima inchiriere
20

Penthouse 3 camere, terasa de 50mp - la prima inchiriere

Apartamentul este situat la etajul retras al unul imbil cu regim de inaltime P+2E+Er, situat la intrare in Dumbravita, in apropiere sunt magazinele Kaufland si Mega Image, farmacii, restaurante, scoli, mijloace de transport in comun si multe alte facilitati. Suprafață utilă: 70 mp + terasă de 50 mp ...

67 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat la etajul 1 din 4, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta este amplasata intr-o zona accesibila, aproape de statie de autobuz, supermarket si benzinarie, oferind confort si usurinta in deplasare. Apartamentul este mobilat si utilat complet, fiind pregatit ...

57 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp
2

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 355 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 84 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1844 EUR/m2 | 84 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere  Confort City luminos 101 mp – ideal familie   investitie
16

Apartament 3 camere Confort City luminos 101 mp – ideal familie investitie

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni, Confort City | Splaiul Unirii Suprafata: 101 mp | Etaj: 10 11 (bloc construit in 2021, cu lift) Se ofera spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in complexul Confort City, ideal pentru o familie sau ca investitie. - 3 camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Duplex generos în Mosnita Noua
9

Duplex generos în Mosnita Noua

Duplexul este tipologia P+E și este compartimentat astfel: La parter-living generos cu bucătărie open space mobilată,baie,hol cu spațiu depozitare, garaj,terasa; La etaj- dormitor matrimonial cu baie și dressing mobilat, dormitor 2 cu terasa, dormitor 3 și baie pe hol; Eficienta energetic dispune de ...

1600 EUR/m2 | 140 m2

Mosnita Noua, Timis

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11
1

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 1 CAMERA
5
1

APARTAMENT 1 CAMERA

Apartamentul se afla in zona Circumvalatiunii, mobilat si utilat complet. Acces facil si rapid catre zona centrala. Disponibil imediat.

36 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, situat in complexul Look Residence Suprafata apartament: 55 mp Gradina: 44 mp Apartamentul nu dispune de parcare Pret: 127.000 euro Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozit ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€
7

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€

3 CAMERE 2 BAI - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000euro; 371mp teren 86mp Utili + 19.30mp Terasa Centrala + Icirc;ncalzire in pardoseala Gaz si curent Fosa septica cu drenaj, put Casa de preda la cheie, complet finisata Pret 130.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe WhatsApp

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS
9

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS

STB FIX Icirc;N FA#538;A ANSAMBLULUI - POPE#536;TI LEORDENI - 2 CAMERE - 87.920euro; TVA INCLUS 58.23mp Utili + 6.20mp TERASA Etaj 2 din 3 Linie directa de STB la Piata Sudului Centrala + Calorifere Gata de mutare intr-o luna Finisaje la alegere Parcare exterioara 3.000euro; Parcare acoperita ...

1516 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere
9

Apartament cu 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia urmatoarelor elemente: TV-ul din sufragerie, cuptorul (care poate fi inlocuit ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa la prima inchiriere cu 3 camere
20

Casa la prima inchiriere cu 3 camere

Locuinta situata intr-o zona linistita din Dumbravita, face parte dintr-un ansamblu de 4 case insiruite, dar este partea din exterior si este lipita pe o singura parte. Compartimentare: PARTER- hol intrare, baie cu dus, depozitare sub scara, bucatarie deschisa si living cu iesire in curte; ETAJ- hol ...

75 m2

Dumbravita, Timis

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren
19

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 468 mp, oferind spatiu exterior generos pentru ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren
19

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 468 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea