Apartament 3 camere Confort City luminos 101 mp – ideal familie investitie
126 000
EUR
1432 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 5:10:34 AM
1 / 16
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
88
m2
Etaj
Confort
1
Anul constructiei
2021
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
11
Locuri parcare
1
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Mijloace de transport in comun, Iluminat stradal, Pietruite, Asfaltate
Descriere
Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni, Confort City | Splaiul Unirii
Suprafata: 101 mp | Etaj: 10 11 (bloc construit in 2021, cu lift)
Se ofera spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in complexul Confort City, ideal pentru o familie sau ca investitie.
- 3 camere luminoase
- 2 bai
- Bucatarie complet utilata
- Se vinde mobilat si utilat (cu mici exceptii)
- Vedere deschisa, panoramica
- Compartimentare practica, spatii generoase
Facilitati:
- Posibilitate achizitie sau inchiriere loc de parcare
- Acces rapid catre Splaiul Unirii
- Zona linistita, cu acces facil catre oras
Pret: 126.000 euro;
Telefon: 0754 993 019
Raportează
- 3 camere luminoase
- 2 bai
- Bucatarie complet utilata
- Se vinde mobilat si utilat (cu mici exceptii)
- Vedere deschisa, panoramica
- Compartimentare practica, spatii generoase
Facilitati:
- Posibilitate achizitie sau inchiriere loc de parcare
- Acces rapid catre Splaiul Unirii
- Zona linistita, cu acces facil catre oras
Pret: 126.000 euro;
Telefon: 0754 993 019
ID anunț: 1778062402
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!