Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio 43 mpu | Subcetate City – Sânpetru | Încălzire în pardoseală
20

Se spune că într-o locuință poți schimba totul, mai puțin locația, etajul, suprafața și orientarea. Acest studio din ansamblul Subcetate City (Sânpetru) bifează excelent toate aceste criterii: Locație: Vila 43, în inima unui cartier modern, în plină dezvoltare, ideal pentru cei care caută echilibrul ...

1788 EUR/m2 | 43 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Militari-2 Camere, 58.2 mp, dec, bucatarie inchisa, Metrou Pacii / Preciziei
13

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 58.2 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

1992 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului   Regina Maria
4
2

Birou - Spatiu - Facturi incluse - Casa Poporului Regina Maria

Ofer spatiu aflat Strada Liveni cu suprafata de 90 mp, compus din 3 camere, la parter, plus baie proprie. Pretul este net, toate utilitatile sunt fixe, 1000 lei si includ: internet, apa, curent, gaz ( caldura). Se ofera factura contract. Spatiul dispune de Camere de luat vederi, curte inchisa. In ...

90 m2

Regina%2bMaria, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Calea Dorobanti
6

3 camere Calea Dorobanti

Va propunem la vanzare un apartament de 3 camere situat pe Calea Dorobanti, colt cu strada Amman, etaj 4 din 7, cu o suprafata de 70 mp . Apartamentul este semidecomandat si este orientat chiar pe Calea Dorobanti,. Blocul este izolat termic si dispune de centrala termica .

2986 EUR/m2 | 70 m2

Sector 1, Bucuresti

Inchiriere 3 camere Cotroceni
7

Inchiriere 3 camere Cotroceni

Va invitam sa inchiriem un apartament superb format din 3 camere, in Cotroceni, amplasat pe o strada linistita si ferita de zgomot. Apartamentul este ultra mobilat si utilat si dispune de 2 bai, centrala proprie, aere conditionate, alarma si o pivnita pentru depozitare.

70 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

2 camere Sala Palatului
8

2 camere Sala Palatului

Va propunem la vanzare un apartament situat pe strada Doctor Vasile Sion- Sala Palatului, la etajul 8 intr-un bloc construit in anul 1962 fara risc seismic. Apartamentul are suprafata totala de 55 mp si este orientat spre gradina din fata blocului. Posibilitate montare centrala. Apartamentul necesita ...

2089 EUR/m2 | 55 m2

Sala%2bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Super Oferta 2 camere Turda
8

Super Oferta 2 camere Turda

Va prezentam la vanzare un apartament situat la etajul 10 vizavi de parcul Regina Maria, decomandat, cu 2 balcoane ( unul pe dormitor si celalat pe living) . Blocul este constuit in anul 1985 si este izolat termic cu terasa refacuta. Teava de gaze pentru centrala termica este trasa pana la etajul 7. ...

2253 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei
7
1

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, nedecomandat, zona Bd. Independentei, etajul 4, aspect general simplu dar cu urmatoarele dotari: usa metalica intrare ferestre tamplarie PVC aer conditionat, centrala termica izolat termic exterior. pret = 37000 EURO tel = Anunt publicat de Imobiliare ...

787 EUR/m2 | 47 m2

Independentei, Braila, Braila

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2
13

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2 camere 69 mp loc parcare subteran Apartament 2 camere de vanzare 69 mp Etaj 2 4 Parcare subterana 230000 euro + Tva Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential Avalon Estate, unul dintre ...

3333 EUR/m2 | 69 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Sacalaz-Zona Industrială II-Disponibilitate Imediata
4

Sacalaz-Zona Industrială II-Disponibilitate Imediata

IMOMADAX vă oferă spre vânzare 2 parcele de teren in suprafață de 29970mp respectiv 26606mp situate în SĂCĂLAZ,Zona Industrială II,în imediata vecinătate a Evo Line Windows. Zona are un potențial mare de dezvoltare terenul fiind pretabil pentru o plajă largă de activități. UTILIZĂRI PERMISE: -construcții ...

26,606 m2

Sacalaz, Timis

Apartament doua camere-Tomis III-Soveja
12
19

Apartament doua camere-Tomis III-Soveja

Apartament doua camere decomandat confort 0,etaj unu,zona Tomis III- Soveja,bloc stradal,mobilat,utilat,centrala gaze,anvelopat,gresie,faianta,termopan,suprafata utila 50 m.p.,avans doua luni(o luna chirie,una garantie,plus comision agentie-jumatate din prima luna.Apartamentul se inchiriaza pe termen ...

50 m2

Tomis+III, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere  decomandat 2

Apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandat situat pe str.Gavrilov Corneliu, aproape de Piața Nouă. Apartamentul este situat decomandat, situat la etajul 4,fără îmbunătățiri necesita renovare

852 EUR/m2 | 54 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Sebastian Brd  etaj cu panorama
9
26

Sebastian Brd etaj cu panorama

etaj 8 in bloc construit in 1986 blocul este pe o strada adiacenta cf 1 decomandat s.t de 70 m.p. cu inbunatattiri CONTOR SEPARAT DE GAZ acte apropiere mijloace de transport in comun;autobuze si liniie de tramvai accesibilitate scoli,gradinite accesibilitate piata Rahova si multe hipermarketuri

1625 EUR/m2 | 67 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând loc casa 240 m2 3

Vând loc casa 240 m2

Vând loc casa 240 m3 cu casa nelocuibila. Amplasare pe colt cu deschidere la doua străzi. Str B.P.Haaneu nr. 12

240 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament cu 1 camera mobilat Bariera
5
2

Apartament cu 1 camera mobilat Bariera

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera mobilat si utilat complet, dotat cu centrala termica si aer conditionat. Imobilul este situat in zona Bariera, aproape de scoala, market, mijloace de transport in comun.

40 m2

Braila, Braila

Teren zona Dumbravita padure lac cu Autorizatie de Duplex valabila
1
3

Teren în Dumbrăvița, Strada Macilor, in continuare cu strada Ghioceilor ce urmeaza a fi asfaltata. - Autorizat pentru construire duplex pe parter - Termen AC 09.03.2026 - valabilitate 3 ani. - In apropiere de pădure, zonă liniștită. - Cu potential de dezvoltare, crestere

601 m2

Dumbravita, Timis

2 Camere | Parcare | Mobilat + Utilat | Future Residence | COMISION 0%
13

Va propun spre inchirere un apartament superb cu doua camere situat la etajul 2 din cele 5 niveluri ale imobilului pozitionat in cadrul Ansamblului Rezdential Future Residence din Giroc. Apartamentul se afla la prima inchiriere si dispune de toate facilitatile necesare unui stil de viata modern si practic ...

51 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat, Dorobanti, 47mp, 169.000 euro
11

Apartamentul este situat chiar în inima uneia dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Piața Dorobanți nr. 1. O locație extrem de căutată, recunoscută pentru prestigiul său, accesul rapid către puncte cheie ale orașului, restaurante premium, cafenele selecte, centre de business, instituții ...

3596 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

Icil apartament cu 3 camere
9
22

Icil apartament cu 3 camere

Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 4 7 intr un bloc finalizat în 1987 din bca pe cadre de beton.Dispune de vedere bilaterală,2 băi, 2 balcoane ,gaze la ușa!Compartimentare foarte bună și o poziționare excelentă având acces facil la toate punctele de interes(fără ...

1873 EUR/m2 | 79 m2

ICIL, Constanta, Constanta

Casa cu teren 6000m2 inclus 500m2 de solar și panouri fotovoltaice 10kv
4
10

Vând casă cu teren 6000m2 inclus solar 500m2 și panouri fotovoltaice cu baterie de stocare. Putere 10kv Utilități: curent rețea, apa rețea., baie utilata Zona turistică, la doar 3km de Lacul Surduc.. Autostrada Deva- TImisoara la 6km. Localitate: Bucovăț, jud Timiș

250 EUR/m2 | 150 m2

Bucovat (Dumbrava), Timis

Garsoniera 1 camere Buziașului
6
25

Garsoniera 1 camere Buziașului

Va prezentam spre vânzare garsoniera în zona Aradului in vecinătatea imediata vecinatate imediata PROFI, mijloc de transport în comun, Auchan Buziașului 21 mp util 1523 euro Mp Negociabil In tr-un bloc cu 4 apartamente pe nivel ,5 etaje, situat la etajul 4,bloc cu pod Compartimentat astfel Hol ...

1524 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Aradului
1
15

Apartament 3 camere Decomandat Aradului

VÂNDUT!!!! Va prezentam in exclusivitate Spre vânzare apartament 3 camere decomandat In cea mai căutată zona din Timișoara ,având in vecinătatea imediată Facultatea de Agronomie ,la 10 minute de Centrul orașului și Iulius Touw Într-un bloc cu 4 etaje Apartamentul este ocupabil imediat Etaj 1 ...