Icil apartament cu 3 camere

148 000 EUR negociabil 1873 EUR/m2
Valabil din 4/23/2026 11:06:43 PM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
79 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
Lux
Anul constructiei
1987
Incalzire
incalzire centralizata
Numar niveluri
3
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
2
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 4 7 intr un bloc finalizat în 1987 din bca pe cadre de beton.Dispune de vedere bilaterală,2 băi, 2 balcoane ,gaze la ușa!Compartimentare foarte bună și o poziționare excelentă având acces facil la toate punctele de interes(fără mașină)din zona:școala,liceu,centre comerciale,spital .Recomand vizionare !

ID anunț: 1701279568

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.