Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă Premium în Slatina   Design Modern, Finisaje de Top| Teren 350 mp
6
1

Casă Premium în Slatina Design Modern, Finisaje de Top| Teren 350 mp

PROPRIETATE RARĂ disponibilitate extrem de limitată în zonă! RTX Imobiliare vă propune spre achizitie o vilă modernă, în curs de dezvoltare, realizată după un concept arhitectural exclusivist,situată într-una dintre cele mai căutate zone din Slatina str. Arcului. Este o proprietate modernă, cu arhitectură ...

2966 EUR/m2 | 145 m2

Slatina, Olt

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere – Cartier Astra, Brașov
20

Apartament 3 camere – Cartier Astra, Brașov

Dacă ești în căutarea unui apartament cu trei camere în cartierul Astra – și mai exact chiar în mijlocul acestuia – iată o oportunitate pe care merită să o iei în considerare. Locație: Strada Apollo, zona Pieței Astra – retras de la agitația bulevardelor, dar în același timp aproape de toate punctele ...

1703 EUR/m2 | 64 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 2 camere I decomandat I Marasti
11

Apartament 2 camere I decomandat I Marasti

Apartament 2 camere de inchiriat in cartier Marasti zona strazii Teodor Mihali Apartamentul este compartimentat astfel: -1 hol -1 dormitor -1 living cu canapea extensibila -1 bucătărie -1 baie -balcon Caracteristici principale -55mp utili + 8mp balcon -etaj 6/8 -bloc cu lift -centrala termica proprie Apartamentul ...

55 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere 48mp mobilat utilat zona Mihai Viteazul
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 48 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu.          Avantaje majore ale acestui apartament:        - locatia pretabila pentru investitie cat si pentru locuinta. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu ...

1916 EUR/m2 | 48 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Vanzare apartament lux 3 camere Herestrau, mobilat si cu parcare
12

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere,complet mobilat si utilat lux, renovat in totalitate in 2022, situat in cartierul Herastrau ,zona Strada Virgil Madgearu, intr-un imobil, construit in anul 2007, confort lux, semidecomandat, etaj 2 din 5, avand suprafata totala de 145 mp si suprafata ...

4643 EUR/m2 | 140 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

COMISION 0% Casa individuala cu 6 camere si teren de 712 mp - zona Dumbravita
10

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj situata in Dumbravita, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 250 mp si teren 712 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

3520 EUR/m2 | 250 m2

Dumbravita, Timis

Casa noua in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19
1

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf asdf

2647 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat, decomandat, etaj 1, Tudor
6

Apartament 2 camere, mobilat, decomandat, etaj 1, Tudor

Se oferă spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat pe strada Transilvaniei, lângă facultatea D. Cantemir, o zonă liniștită și cu toate punctele de interes în apropiere. Locuința este situată la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje și este complet mobilată și utilată. Compartimentare: living spațios, ...

52 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Vila( P+1+M)  cu teren 600 mp , D=21ml zona Autogara noua.
10
10

Vila( P+1+M) cu teren 600 mp , D=21ml zona Autogara noua.

Va ofer spre vanzare teren in suprafata de 600 mp cu D=21 ml + vila (P+1+M) , zona Autogara noua.Parter= spatiu comercial; S=120 mp, Etajul 1= 2 dormitoare, sufragerie,bucatarie, baie. Incalzire; pompe de caldura . S=137 mp. M=2 dormitoare, sufragerie, baie, bucatarie.. Incalzire;CT p[e lemne. S=85 ...

882 EUR/m2 | 340 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 4 camere - Viata in liniste  cu aer curat
6
1

Apartament 4 camere - Viata in liniste cu aer curat

Apartament 4 camere de vanzare, cu o suprafata de 113.6 mp, zona Industrial Vest, Sibiu. COMISION 0! Te muti intr-un loc unde muntele te saluta zilnic. Ai tot ce iti trebuie: parcare, loc de joaca, intimitate si un stil de viata sanatos. Avantaje majore ale acestui apartament: • loc ...

1804 EUR/m2 | 114 m2