Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere 67mp Alexandru Obregia (Piata&Complex COVASNA)
7
1

Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă deosebit de linistita si atractivă, la 5 minute de MALL Grand Arena (v.a.v.). Apartamentul este semidecomandat, 3 camere, etaj 3 din 4, nu are imbunatatiri – necesita renovare. Blocul este din anul 1967 cu scara inchisa si curata ...

1388 EUR/m2 | 67 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona Unirii
5
1

Apartament cu 2 camere zona Unirii

Apartament cu 2 camere de inchiriat in centrul orasului langa pasajul unirii, 48mp, situat la etajul 4. Acces foarte usor catre orice zona a orasului,statia de metrou fiind la doar cateva sute de metri distanta.

48 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere C.R. Vivu/Parcare/Anaf
19

Apartament 3 Camere C.R. Vivu/Parcare/Anaf

Oferim spre închiriere, în premieră (primul chiriaș), un apartament cu 3 camere, spațios și luminos, situat pe strada Constantin Roman Vivu, într-o zonă excelentă a orașului Bistrița. ​Apartamentul este situat la etajul 1, fiind complet mobilat și utilat cu mobilier și electrocasnice noi, de înaltă calitate. ​Compartimentare ...

72 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0% cumparator  Teren intravilan 4180 mp  Sanpetru
1

Comision 0% cumparator Teren intravilan 4180 mp Sanpetru

Va propun spre vanzare teren la Sanpetru, de pe Drumul cu Plopi, cu suprafata totala de 4180 mp . Acesta este lotizat conform PUZ, continand 11 parcele. Sunt 2 loturi a cate patru parcele si 1 lot a cate doua parcele. Fiecare parcela are parti de uz comun din parcela cu nr 11. Exista si proiect de ...

4,180 m2

Brasov, Brasov

 Casa Găești – Aproape de Centru, 1600 mp Teren Generos - Livada Gradina
16
2

Blitz Imobiliare Târgoviște va prezinta o proprietate completă în Găești, perfectă pentru cei care caută liniște, spațiu și posibilitatea unui stil de viață aproape de natură, dar cu acces rapid la facilități urbane. Casa este dispusă pe parter, cu o suprafață de 75 mp, fiind practică și ușor de întreținut. ...

1199 EUR/m2 | 75 m2

Gaesti, Dambovita

Apartament modern 3 camere Titulescu | 5 min Metrou Victoriei
9

VG Real Estate vă propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat în Zona Victoriei - Titulescu, ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare: Decomandat -Suprafață: 86 mp -Etaj: 5/10 -Bloc nou: Nu Parcare: Parcare disponibilă în zonă Condiții închiriere: -Disponibilitate: ...

86 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Caut sa inchiriez camera in Ovidiu sau Lumina
1

Caut sa inchiriez camera in Ovidiu sau Lumina

Caut să închiriez o cameră sau un spațiu mic în Ovidiu sau Lumina, pretabil pentru o activitate liniștită de broderie. Condiții necesare: Independență: Intrare separată și grup sanitar (WC baie) propriu. Utilități: Contorizare separată (pentru decontarea energiei pe firmă). Posibilitatea înființării ...

Ovidiu, Constanta

Proprietate imobiliară rezidențială situată pe Str. 9 Mai 1945, nr. 30A, în cartierul Satu Nou
10

Oferim spre vânzare în regim de reprezentare imobiliară în exclusivitate, cu COMISION 0% pentru cumpărător, o proprietate imobiliară rezidențială amplasată într-o zonă liniștită, în cartierul Satu Nou din Tecuci, pe Str. 9 Mai 1945, nr. 30A. Proprietatea imobiliară oferită la vânzare este înscrisă în ...

886 EUR/m2 | 110 m2

Tecuci, Galati

Apartament cu 2 camere, 64mp, parcare, Zona Central
4

Apartament cu 2 camere, 64mp, parcare, Zona Central

TLB Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat ultracentral, cu loc de parcare privat. Apartamentul este situat la parterul unui bloc nou cu 2 etaje și are o suprafață utilă de 64 mp, fiind bine compartimentat și potrivit pentru locuire confortabilă. Compartimentare: • ...

63 m2

ultracentral, Targu Mures, Mures

Decomandat 3 Camere spatios - 1 Decembrie 1918
10