Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
OPORTUNITATE INVESTIȚIONALĂ – TEREN INTRAVILAN 7.342 MP ALMA – SIBIU
6

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 7.342 mp, situat în localitatea Alma, județul Sibiu, într-o zonă liniștită, cu priveliște deosebită asupra împrejurimilor. Terenul este drept, ușor de exploatat și beneficiază de o deschidere generoasă la drum de 54 ml si o lungime de 135 ml, ...

7,342 m2

Alma, Sibiu

Promovat
Izvorani, loturi teren de vanzare, pret negociabil
5
1

Izvorani, loturi teren de vanzare, pret negociabil

VA oferim ocazia de a achizitiona acest teren in suprafata de 3300 MP, sutiat in Izvorani. Terenul poate fi parcalat, cu cota-parte din drumurile de servitute aferente. Locatia este una exceptionala, in vecinatatea ariei protejate Padurea Snagov. Pretul indicat este pentru intreaga suprafata de 3303 ...

3,302 m2

Izvorani, Ilfov

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
58

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Inchiriere garsoniera in zona Soarelui. Aproape de Spitalul Judetean, Complex Studentesc, Mc, magazine si mai ales transport in comun. Garsonierea era complet mobilata si utilata cu toate cele necesare. Avand o suprafata utila de 25mp si situata la etajul 3. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Brancoveanu
4
2

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, lsituat in zona Brancoveanu. Apartamentul este pozitionat la etajul 3, blocul fiind dotat cu lift. Apartamentul are centrala termica proprie si vine mobilat gata pentru a fi locuit. Suprafata utila este de 54mp.

54 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inchiriat in zona Astra
3
18

Garsoniera de inchiriat in zona Astra

Garsonieră de închiriat în cartierul Astra, lângă Bulevardul Saturn și complexul Uranus. Etaj 3 8, bloc reabilitat termic, 33 mp. Complet mobilată și utilată, ideală pentru o persoană sau cuplu. Liberă imediat.

33 m2

Astra, Brasov, Brasov

Inchiriez apartament 2 camere zona Lujerului
4
6

Inchiriez apartament 2 camere zona Lujerului

Inchiriez un apartament cu 2 camere in zona Lujerului, aproape de metrou si alte mijloace de transport, este situat la etjaul 4 si dispune de 50mp, va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii

50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

apartament 2 camere-palladium residence 2-parcare proprie-centrala proprie-modern
8

Apartament 2 camere in zona Pallady, ansamblul Palladium Residence 2, Ansamblul dispune de acces securizat si monitorizare video. Apartamentul se afla la etajul 1, din balcon se vede locul de parcare. Închiriere pe termen mediu si lung, minim 1 an, Acomodeaza maxim 2 persoane, cuplu, fără copii si ...

55 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 1.

27 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in Grozavesti
7
48

Garsoniera de inchiriat in Grozavesti

Ofer spre inchiriere garsoniera 25mp este open space,la prima inchiriere in zona Grozavesti in apropiere de metrou si Universitatea Politehnica. Langa se afla mai multe spatii comerciale. Etajul 5 10.

25 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

garsoniera HILS BRAUNER-centrala proprie-metrou 5 minute
8

garsoniera HILS BRAUNER-centrala proprie-metrou 5 minute

garsoniera de lux,prima inchiriere, imobil nou finalizat in 2024 Hils Brauner. Situat la doar 600 de metri de statia de metrou Nicolae Teclu si vis- -vis de o zona comerciala aflata in plina expansiune. Aceasta are o suprafata generoasa si este realizata cu materiale si finisaje de foarte buna calitate ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Aparatorii Patriei
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Aparatorii Patriei

Garsoniera de inchiriat in zona Aparatorii Patriei,situata la etajul 3,cu suprafata de 38 mp,locuinta spatioasa si bine compartimentata,cu zona de dormit bine delimitata si bucatarie generoasa.Ideala pentru locuit confortabil. In apropiere aveti metrou Aparatorii Patriei la 3-4 minute de mers,statii ...

38 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Aviatorilor
4
27

Garsoniera de inchiriat in zona Aviatorilor

Ofer spre inchiriere garsoniera cu 30 mp. in zona Aviatorilor. 7 minute de mers pe jos pana la metrou Aviatorilor,multiple mijloace de transport in comun. Etajul 3,se accepta si animale de companie.

38 m2

Aviatorilor, Sector 1, Bucuresti

Promovat
inchiriere garsoniera in zona Gorjului
3
2

inchiriere garsoniera in zona Gorjului

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Gorjului avand o suprafata utila de 38 mp. Garsoniera este decomandata si este situata la etajul 3. Mentionez ca metroul este la doar 10 minute de mers pe jos. Pentru detalii suplimentare sunati la numarul de telefon de mai jos.

38 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere,in zona Complexului Studentesc,la etajul 1,cu o suprafata de 54 mp,fiind utilat si mobilat complet exact cum se observa si in poze. Zona ofera acces la universitati si facultati,fiind ideală pentru studenți sau cadre universitare,iar in apropiere ...

54 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Olimpia Stadion
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia Stadion

Se inchiriaza garsoniera in zona Olimpia Stadion la etajul 2 cu o suprafata de 28 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilata si utilata!

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, la etajul 2, suprafata de 40 mp. Apartamnetul se afla in apropierea campusului universitar, facultatilor, scoli, gradinite, centre comerciale, farmacii. Apartamnetul are si loc de parcare. Pentru mai multe detalii va rugam ...

40 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion
3
131

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera, se afla in apropierea complexului studentesc. Este renovat,izolat, incalzire proprie (convector pe gaz), aer conditionat, utilat cu cele necesare,are 1 camera, baie ,bucatarie.

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere-palladium residence-modern-centrala proprie-metrou 7 minute
7

partament modern cu 2 camere în Palladium Residence, zona București Theodor Pallady, situat la etajul 9 11 într-un bloc nou. Locuința are 45 mp utili, este decomandată, complet mobilată și utilată (centrală proprie, electrocasnice incluse) și beneficiază de finisaje moderne. Amplasarea oferă acces rapid ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Bracoveanu
5
34

Garsoniera de inchiriat in zona Bracoveanu

Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu cu o suprafata utila de 30mp situat la un etaj intermediar al unui imobil construit in anii 90.Complet mobilat si utilat ca in poze. Dispune de un balcon generos si boiler. Scara este linistita si curata dispune de supraghere video. Pentru mai multe detalii ...

30 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
5
80

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Închiriez apartament 2 camere cu suprafata de 62 mp în bloc nou, finisaje moderne, compus din living,bucatarie , dormitor, baie. Apartamentul este situat la etajul 2 cu vedere la strada principala. Apartamentul dispune si de un loc de parcare. Este situat la etajul 2.

62 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1