Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar
10
1

Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar

Apartament 3 camere – Metrou Iancului | Luminos și spațios Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 7 dintr-un imobil cu 10 niveluri, construit în anul 1962 și reabilitat termic. Locuința are o suprafață de 63 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind ideală pentru o ...

2119 EUR/m2 | 58 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc
9

Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc

ID: P1253 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1741 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament o camera zona Cetatii
3
1

Apartament o camera zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, situat în Târgu Jiu, Str Unirii (Ultracentral)
10

Apartament cu 4 camere în Târgu Jiu – Ultracentral Descoperiți oportunitatea de a locui într-un apartament generos, cu 4 camere, 2 bai, bucatarie, hol, situat pe Strada Unirii, la etajul 3/8(cu lift Nou) dintr-un bloc reabilitat recent. Cu o suprafață de 84 mp, acest apartament decomandat oferă un spațiu ...

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, Gradiste, Comision 0%, preț dezv
4
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Gradiste. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Arad, zona Gradiste, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton. Suprafata utila de ...

1790 EUR/m2 | 57 m2

Gradiste, Arad, Arad

Apartament mobilat utilat 3 camere 2 bai 70 mpu si pivnita Terezian
7

Apartament 3 camere de inchiriat, decomandat, 70 mp, zona Terezian, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita • 2 bai TABOO Imobiliare propune un apartament de inchiriat cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Terezian, aflat la parter intr -un imobil tip ...

70 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere Militari Residence, mobilat, utilat 72 500 euro
4

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 4 al unui bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 50 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia locuitorilor: ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei
5
1

Apartament cu 2 camere centrala proprie bloc izolat Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei, confort 1 semidecomandat, parter din 4 etaje, cu o suprafata utila de 43 mp, amenajat, centrala termica, bloc izolat termic, garaj si boxa, 1 balcon. Pret. 84000 euro Telefon. 0723674418

1953 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala, teren de 1015 mp, zona Parneava
18

Casa individuala, teren de 1015 mp, zona Parneava

Casa cu teren de 1015mp de vanzare in localitatea Arad, zona Parneava. Comision 0%!!! Darorita terenului mare este si o oportunitate de investitie FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Arad, zona Parneava, avand un numar de 20 camere, cu ...

2078 EUR/m2 | 115 m2

Parneava, Arad, Arad

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc
15
29

Apartament cu 2 camere la 2 minute de hotel IQ Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, bucataria separata, suprafata de 40 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 75000 euro Telefon. 0723674418

1875 EUR/m2 | 40 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere curte comuna POD la 4 minute de magazinul Penny
6
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, 2 dormitoare si un living spatios, situat intr-o vila cu doar 4 apartamente, intr-o zona linistita din Giroc, Braytim foarte aproape de complexul de supermarketuri. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, fiind pregatit pentru mutare imediata ...

2108 EUR/m2 | 64 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Militari Residence Mobilat 38 mp 62 900 euro
19

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, situat pe strada Viilor, nr. 33, bl. 4, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 2, al unui bloc cu 3 etaje, cu o suprafata de 38 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI ...

1655 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Casa de vanzare 260mp 7 camere curte 113mp zona Trei Stejari Sibiu
11
4

Iti doresti o casa intr-o zona exclusivista ce iti ofera confortul si utilitatile de care ai nevoie? Aceasta casa de vanzare cu 7 camere in zona Trei Stejari, Sibiu este o alegere excelenta. Casa de vanzare din zona Trei Stejari Sibiu a fost construita in anul 1989 si renovata in 2023. Suprafata utila ...

1650 EUR/m2 | 260 m2

Trei stejari, Sibiu, Sibiu

Penthouse de lux in zona Braytim, 4 camere, mobilat si utilat,terasa 40mp
10
3

De vanzare apartament de lux in Timisoara Sud-Braytim, de tip penthouse,complet mobilat cu mobilier de calitate de la Casa Rusu si Mobexpert, in suprafata de 97 mp utili, cu o terasa superba de 40 mp din care aproximativ 20mp este locuibila si in perioada iernii, fiind incalzita si izolata . Dormitoarele ...

2052 EUR/m2 | 97 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa premium cu acces facil in Chinteni
11
1

Casa premium cu acces facil in Chinteni

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in Chinteni, intr-o zona linistita de case noi, cu orientare Sud-Est si acces facil catre Cluj-Napoca. Proprietatea se afla la doar cateva minute de statia de autobuz si magazinul Profi, pe o strada retrasa, cu trafic redus, oferind ...

1335 EUR/m2 | 215 m2

Chinteni, Cluj

Apartament cu 2 camere de vanzare in centru facultatea de litere
10

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 44 mp, zona Centru, Cluj-Napoca.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Centru, aflat la etajul 3 intr -un imobil tip ...

2955 EUR/m2 | 44 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Metrou Berceni Ap 2 Camere Mobilat Utilat
7
2

Metrou Berceni Ap 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, 55 mp, mobilat utilat, aflat pe strada Biruintei, Popesti Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 7-8 minute de mers pe jos. Se afla la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje, dotat cu lift rapid și silențioas. Apartamentul ...

55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând ap.2cam conf. semidecomandat  zona Govandari
6
38

Vând ap.2cam conf. semidecomandat zona Govandari

Vând apartament cu 2 camere bloc de 4 etaje Bloc de 4 etaje la etajul 4 conf.semidecomandat Apartament cu centrala termica Bloc izolat termic exterior cât și interior Apartamentul Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Se poate ocupa imediat Se poate vinde și prin credit bancar Zonă liniștită ...

895 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

vand 2 camere zona Vivo 115000 euro
6
13

vand 2 camere zona Vivo 115000 euro

vand 2 camere ocupabil imediat zona Vivo - Valea garbaului Vizita cu telefon in prealabil etajul 1 din 4 , Pretul este 115.000 euro ocupabil imediat . DEtalii telefonic.

55 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala cu 5 camere si teren de 506 mp, zona Ghiroda
5
9

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Ghiroda, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 129 mp si teren 506 mp. Anul constructiei este 2013, structura beton, ...

2225 EUR/m2 | 129 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare teren 457 mp garaj Trei Stejari Sibiu
20
5

Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sibiu? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu suficienta curte pentru activitati recreative si loc de joaca pentru copii? TABOO Imobiliare iti propune o casa individuala de vanzare in zona Trei Stejari din Sibiu, aflata ...

2483 EUR/m2 | 147 m2

Trei stejari, Sibiu, Sibiu

Proprietate moderna cu design exterior deosebit in Popesti
20
1

Proprietate moderna cu design exterior deosebit in Popesti

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in Popesti, intr-o zona linistita, cu aer curat si acces facil spre Cluj-Napoca. Proprietatea se afla intr-un cadru privilegiat, beneficiind de un drum privat generos, cu latime de peste opt metri, iluminat public si sens giratoriu la ...

2650 EUR/m2 | 117 m2

Popesti, Cluj

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1
8
91

Vând 2cam.bloc de 4 etaje ,zona govandari etajul 1

Vând 2 camere Zonă govandari micro 2 Bloc de 4 etaje la etajul 1 Suprafața 30mp totală Aproape de mijloace de transport în comun Magazine,restaurante, scoli,grădinițe etc Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Preț 21900 Euro Pentru alte detalii sunați

842 EUR/m2 | 26 m2

Resita, Caras-Severin

Chirie 1 camera marasti
5
10

Chirie 1 camera marasti

cHIRIE 1 - o camera in marasti pret 360 euro---detalii doar cei interesati daca suna la telefon .sau lasa un mesaj

28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea