Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, Gradiste, Comision 0%, preț dezv
102 190
EUR
1793 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 4:27:39 PM
1
1 / 4
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
57
m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
3
Cod de identificare
V9130
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
Apartament cu 3 camere de vanzare in Arad, zona Gradiste.
FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Arad, zona Gradiste, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton. Suprafata utila de 57 mp + balcon de 5 mp. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii prin pardoseala. Apartamentul dispune de sistem de climatizare.
Apartamentul este structurat astfel:
- Hol;
- Bucatarie;
- 2 Bai;
- Living cu balcon;
- 2 Dormitoare.
Finisajele interioare sunt moderne:
- Usa intrare: metal;
- Usi interioare: lemn;
- Tamplarie ferestre: termopan;
- Podele: parchet, gresie.
Pretul este de 102.190€ + comisionul standard al agentiei.
Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar.
Indicator performanta energetica: Clasa B
ID intern: V9130
Raportează
Apartamentul este structurat astfel:
- Hol;
- Bucatarie;
- 2 Bai;
- Living cu balcon;
- 2 Dormitoare.
Finisajele interioare sunt moderne:
- Usa intrare: metal;
- Usi interioare: lemn;
- Tamplarie ferestre: termopan;
- Podele: parchet, gresie.
Pretul este de 102.190€ + comisionul standard al agentiei.
Indicator performanta energetica: Clasa B
ID intern: V9130
ID anunț: 1764856331
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!