Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere metrou Aparatorii Patriei
4
23

De inchiriat apartament 2 camere metrou Aparatorii Patriei

Propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere , decomandat , utilat. Apartamentul are o suprafata de 48 mp si este la 2 minute de metrou Aparatorii Patriei.Market-uri in zona: piata Aparatorii Patriei, Profi, Kaufland, Lidl.

48 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa modesta cu teren generos, zona Magura,
16
1

Casa modesta cu teren generos, zona Magura,

Se vinde Casa Copilăriei 106 mp • Teren 1.900 mp • Construcție 1993 O proprietate cu poveste, plină de emoție și nostalgie, care își caută noii proprietari... oameni care își doresc liniște, spațiu, tradiție și un loc pe care să îl numească „acasă”. Teren generos & deschidere excelentă: 1.900 mp total • ...

849 EUR/m2 | 106 m2

Magura, Bacau

Promovat
Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea
13
6

Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea

Duplex deosebit la asfalt, despartit prin camera tehnica, P+E, Cal Aradului, zona Ikea, pozitie foarte buna,la cheie. Suprafata utila 138 mp. Teren 416 mp. Parter : living mare, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie, hol, terasa, camera tehnica. Etaj: 3 dormitoare cu multa lumina naturala, dupa ...

2536 EUR/m2 | 138 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Smart House boutique pe strada Oasului, aproape de CREIC
20
1

Smart House boutique pe strada Oasului, aproape de CREIC

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern, intr-un complex rezidential smart house de tip boutique, intim, format din doar doua cladiri, fiecare cu cate 9 apartamente, amplasat pe Strada Oasului, in proximitate de CREIC. Apartamentul este situat la etajul retras al imobilului (demisol ...

2350 EUR/m2 | 62 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere, pet friendly, 71mp, intre metrou Lujerului si Gorjului, Bd Iuliu Maniu, etaj 1
18
2

Se oferă spre închiriere un apartament spațios de 3 camere, CONFORT 1, SEMIDECOMANDAT, situat la ETAJUL 1 din 9, LIBER pentru mutare imediată, pe Bld. Iuliu Maniu, aleea cu castani, în cartierul Militari. La doar 3 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, aprox. 6 min de METROU LUJERULUI și Piața ...

71 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împrejmuit, utilități
4

Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împrejmuit, utilități

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 536 mp, situat în localitatea Fundulea, la aproximativ 20 de minute de București, într-o zonă accesibilă și în dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru construcția unei locuințe individuale, terenul având deschidere de 17,5 ml la stradă ...

536 m2

Fundulea, Calarasi

Apartament cu 3 camere la cheie bloc nou cu garaj in Buna Ziua
8

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 78 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca.   TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Buna-Ziua, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter ...

4359 EUR/m2 | 78 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3
2

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,36 m2, la etajul 2,. Vecinatati: punctele cardinale, facultatea de medicina, isho, centru. Va asteptam la vizionare!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere
20
1

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere

Proprietate rară în Nădlac – Casa ultracentral 7 camere De vanzare CASA MARE ultracentral 7 camere în Nădlac, situată pe strada Nicolae Balcescu nr.85, la pretul de 93.000 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are o construcție din anul 1903 compusa din ...

281 EUR/m2 | 331 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
9
5

Apartament cu o camera in zona Centrala

Inchirez un apartament cu o camera in zona Centrala, aproape de mijloacele de transport in comun, facultati. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 30 mp.

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Vila 6 camere P+M in Nadlac
20
2

Vila 6 camere P+M in Nadlac

VILĂ DEOSEBITĂ DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC – FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! Strada Tudor Vladimirescu colț cu Nicolae Bălcescu Preț: 160.000 EURO – NEGOCIABIL! Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nadlac ✨ O locuință spațioasă, complet utilată și mobilată, ideală pentru familii! Această ...

753 EUR/m2 | 212 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
1

Apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, in zona Complexului Studentesc, cu o suprafata de 33 mp. Se afla la prima sa inchiriere. Va asteptam la vizionare!

33 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 2500 mp Curmatura Rasinari 40 m deschidere la drum asfaltat
8
2

Exclusivitate-Comision 0% Cauti teren intr-o zona buna pentru a construi o cabana sau o pensiune? TABOO Imobiliare iti propune acest teren extravilan de vanzare aflat la drumul dintre Rasinari si Curmatura Stezii din judetul Sibiu. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru ...

2,500 m2

Rasinari, Sibiu

Promovat
 apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar
8
5

apartament de inchiriat 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, se accepta animale de companie

50 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Casa  4 camere  Strada V.Lucaciu colt  cu I.L. Caragiale in Nădlac
20
4

Casa 4 camere Strada V.Lucaciu colt cu I.L. Caragiale in Nădlac

NOU PE PIAȚĂ! DE VÂNZARE – CASĂ MARE PE COLȚ ÎN NĂDLAC judetul Arad! Strada Vasile Lucaciu nr.80 colț cu Strada Ioan Luca Caragiale Preț: 60.000 euro – negociabil Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Oportunitate excelentă ...

214 EUR/m2 | 280 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac
20

Apartament renovat recent 3 camere etaj 2 in Nădlac

✨ Apartament renovat, 3 camere – etaj 2 – în centrul orașului Nădlac Județul Arad! 69.500 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei (deasupra librăriei) – poziție excelentă, aproape de magazine, piață, școli și toate facilitățile din centrul orașului. Dacă îți dorești un apartament ...

914 EUR/m2 | 76 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Take Ionescu
6

Apartament 2 camere Zona Take Ionescu

Ofer spre închiriere un apartament confortabil de 50 mp în Zona Take Ionescu, situat aproape de magazine, restaurante și stații de transport public. Apartamentul este ideal pentru persoane care caută confort și accesibilitate, complet mobilat și gata de mutare.

47 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua
20

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua, cartier Europa. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod amenajat, situata in Mosnita Noua, cartier Europa, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 177 mp si teren 333 mp. Anul ...

1407 EUR/m2 | 177 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa pentru renovare  in Nadlac cu teren 1472mp
18
2

Casa pentru renovare in Nadlac cu teren 1472mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru renovare cu 1472 mp teren în Nădlac, situată pe strada Ioan Slavici nr.106, la pretul de 31,500 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are 3 camere, hol, baie, camara, ...

174 EUR/m2 | 181 m2

Nadlac, Arad

Garsoniera in zona Berceni
4
7

Garsoniera in zona Berceni

Garsoniera de inchiriat la etajul 3 in zona berceni mai exact pe bulevardul Alexandru Obregia.Este la distanta de 8 minute de mers pe jos de statia Aparatorii Patriei.. Garsoniera are 36mp + balcon

36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa mare 3 camere și teren 3600mp în Nădlac la 475m de centura spre autostradă
20
2

NOU PE PIAȚĂ – Casă mare cu 3.600 mp teren în Nădlac Județul Arad la doar 475m de centura spre autostradă! 65.000 euro NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Nicolae Bălcescu nr. 11 – Nădlac Județul Arad La doar 475 m de centura care face legătura cu autostrada! – acces rapid și poziție ...

337 EUR/m2 | 193 m2

Nadlac, Arad

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2  km de granița cu România
19
6

Casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou) 2 km de granița cu România

De vânzare casă în UNGARIA – Nagylak (Nădlacul Nou), la doar 2 km de granița cu România, într-o zonă liniștită și atractivă – str. Nyarfa nr. 11. PREȚ: 29.900 EURO – NEGOCIABIL! ❗️FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață totală teren: 1100 mp, din care: Casă tip duplex, fiecare parte cu intrare ...

516 EUR/m2 | 58 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Take Ionescu
14
4

Apartament 2 camere Zona Take Ionescu

Ofer spre închiriere un apartament confortabil de 48 m , situat în zona Take Ionescu, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone din Timișoara. Caracteristici apartament: 2 camere spațioase, complet mobilate Etaj 1, clădire cu lift Bucătărie utilată complet Baie modernă Hol și spații de depozitare Parcare ...

48 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea