Promovat
Apartament 2 camere, 48mp ,  Bloc Nou,  Zona-Cetate
7
3

Apartament 2 camere, 48mp , Bloc Nou, Zona-Cetate

PRIME Imobiliare propune spre vânzare un apartament modernist si ultrafinisat dintr-un ansamblu rezidențial care este compartimentat astfel : Living + bucătărie open-space , 1 dormitor , 1 baie , 1 dressing si hol de acces . Aceasta proprietate beneficieaza de Parcare acoperita si se percepe un avans ...

1758 EUR/m2 | 48 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE
7
3

Apartament cu 1 camera-Ideal pentru INVESTITIE

Vând apartament cu 1 cameră - Locuință confortabilă, perfectă pentru un stil de viață modern! Locație: Strada Pepinierei-comuna Giroc Complex Premium Residence Preț: 71.500 Euro Suprafață utilă:37 mp Descriere generală: Acest apartament cu 1 cameră reprezintă o oportunitate excelentă de a achiziționa ...

370 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului
7
88

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului

Garsoniera etaj 5 din 10 , în bloc foarte curat cu 2 lifturi, anul 1977 fără risc seismic sau alte probleme, vis a vis de Piață Progresul pe Șoseaua Giurgiului. In apropiere de metrou. Se afla intr-o zona foarte linistita fiind in apropiere de mai multe magazine. Pentru o vizionare ma puteti contact ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de închiriat în zona Păcii
3
4

Garsoniera de închiriat în zona Păcii

Garsoniera de închiriat în zona Păcii, suprafață de 26 mp utili, etaj 2, semidecomandata, mobilata si utilata la 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Pacii. Constructie: 1990.

25 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere la doar 2 minute de benzinaria Eso Giroc Braytim
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp situat in Braytim, Giroc, lângă benzinăria Eso, bucătărie open space, complet mobilat și utilat, clima, centrală termică, loc de parcare. Pret. 110000 euro Telefon. 0723674418

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat etajul 1 Calea Urseni
7
1

De vanzare apartament decomandat compus din: Dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este situat la etajul 1. Dispune si de 1 loc de parcare. Se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul se afla in Giroc - Calea Urseni, este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere balcon generos Giroc 1 min de primarie la 2 minute de IL LOCALE GIROC
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere 48m patrati Nelocuit- Bloc nou Incalzire in pardoseala, Balcon spatios 1 loc parcare, centrala proprie, aer conditionat, hota, 2 televizoare, baie cu cada Parter- potrivit si pentru cabinet birou Zona centrala Giroc, 1 min de primarie. Pret. 105000 euro Telefon. ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere Soarelui
7
3

Apartament cu 3 camere Soarelui

Va oferim spre vanzare un apartament, bine compartimentat, situat la etajul 4, cu acoperis, cu o suprafata de 52 mp Apartamentul este mobilat si utilat, fiind compus din: Dormitor matrimonial: spatios, dotat cu pat dublu, parchet clasic din lemn si spatii de depozitare. Camera secundara tineret: Mobilata ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean
9
3

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean

De vanzare apartament central cu 3 camere, avand suprafata utila de 92 m2, plus o boxa de 6 m2. Apartamentul se afla situat la cateva minute de COLEGIU BANATEAN, are acces facil la mijloace de transport, Profi este la 100m distanta. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si a fost renovat ...

1520 EUR/m2 | 102 m2

Maria, Timisoara, Timis

2 camere  cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim
14
29

2 camere cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 42 mp, este bine impartit, terasa de 10 mp, etajul 1 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

2024 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim
15
6

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim
11
20

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 39 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 61000 euro Telefon. 0723674418

1564 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere  53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc
10
7

2 camere 53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc

Vand apartament 2 camere, bucatarie separata , cu o suprafata utila de 53 mp, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+POD Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat, fiind construit cu materiale de calitate. Imobilul este situat in localitatea Giroc, fiind acordat la toate utilitatiile. ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai la 2 minute de magazinul Lidl Giroc
14
4

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dormitor cu dressing cu o suprafata de 77 mp utili, terasa de 10 mp, pe doua niveluri, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat IN SPATE LA lIDL GIROC, la cateva minute minute de statie ...

1519 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

 3 camere  balcon 2 bai langa Mega Image pe calea Urseni
5
19

3 camere balcon 2 bai langa Mega Image pe calea Urseni

Vand apartament NOU cu 3 camere si balcon (etajul 2 din 3) langa Mega Image pe calea Urseni, cu o suprafata de 68 mp utili, toate utilitatiile, incalzire prin pardoseala, cu centrala proprie. Apartamentul este COMPLET mobilat si utilat. Toata mobila si electrocasnicele sunt NOI si de foarte buna calitate ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 4 camere  P+M Giroc
9
2

Casa individuala cu 4 camere P+M Giroc

Va propunem sre vanzare casa in Giroc P+M cu placa de beton intre etaje in vatra satului, cu 5 camere , 2bai ,bucatarie ,pod terasa inchisa,garaj. Pentru gradina exista si apa forata .Suprafata utila este de 200mp pe un teren de 350mp. Incalzire pe gaz cu centrala in condensare Wiesman (inca 3 ani ...

1225 EUR/m2 | 200 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere MODERN, la doar cateva minute de CENTRU Take Ionescu
10
1

Va propunem spre inchirire apartament 3 camere cu o suprafata de 60 mp, MODERN, situat la etajul 3 din 10, cu lift, la un minut de semafor, Take Ionescu, cateva minute de CENTRU, MALL, intrarea de langa Profi, living, spatiu de luat masa, 1 bucatarie, 1 dormitor spatios, 1 baie, 1 hol, 1 birou. ( aragaz, ...

60 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim
16
2

Apartament cu 2 camere finisaje deosebite Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

1885 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat MODERN centrala, clima Take Ionescu la cateva minute MALL IULIUS
19

Va propunem spre inchirire apartament 3 camere cu o suprafata de 60 mp, MODERN, situat la etajul 3 din 10, cu lift, la un minut de semafor, Take Ionescu, cateva minute de CENTRU, MALL, intrarea de langa Profi, living, spatiu de luat masa, 1 bucatarie, 1 dormitor spatios, 1 baie, 1 hol, 1 birou. ( ...

60 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere DECOMANDAT Timisoara Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camere DECOMANDAT Timisoara Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: încălzire ...

2039 EUR/m2 | 38 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casă de vânzare mansardabila zona Nord
11
9

Casă de vânzare mansardabila zona Nord

Casa mansardabila individuala de vanzare in zona Nord - Focsani, reper LIVADA, str caisului,avand 4 camere, 3 dormitoare, suprafata casei 100mp si terasa de 30mp,suprafata teren 470 mp. Deschiderea este de 16 ml, curtea individuala, teren in proprietate libera mp. Are structura din beton , este construita ...

1108 EUR/m2 | 130 m2

Nord, Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai la 3 minute de magazinul Penny din Giroc
15
3

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, 2 dormitoare, Living+ bucatarie open space, 2 bai balcon 8mp,cu usa de acces Incalzire in pardoseala, centrala Viessman noua Aer conditionat Alarma Loc de parcare inclus Spatiu de joaca privat in spatele blocului Apartamentul se vinde complet mobilat ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea