Promovat
Casă individuală cu 4 camere și 900 mp teren în zona Calea Poplăcii
10

Casă 4 camere, teren 900 mp, deschidere 19 m, zona Calea Poplăcii, Sibiu Vă prezentăm o proprietate rară pe piața imobiliară din Sibiu, destinată celor care apreciază spațiul generos, intimitatea și confortul unei locuințe bine construite. Situată într-o zonă liniștită, cu acces facil, această ...

3862 EUR/m2 | 145 m2

Calea Poplacii, Sibiu, Sibiu

Promovat
Regim hotelier Tiglina 1
5
8

Regim hotelier Tiglina 1

Închiriez în regim hotelier garsonieră în tiglina 1 str Brăilei, et 2, la o distanță foarte mică de faleza dunari ,restaurante , bănci , terase , pub-uri , etc .. Pozele sunt 100% reale Dispune de- prosoape ,lenjerii spălate, curate, dezinfectate și înlocuite după plecarea fiecărui client iar pentru ...

25 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Promovat
Casa individuala pe un singur nivel 4 camere teren 500 mp
10

Casa individuala pe un singur nivel 4 camere teren 500 mp

De mentionat ca pozele sunt randari si stadiul de predare al casei este la stadiul de ALB. Doresti sa achizitionezi o casa individuala pe un singur nivel, pe care sa ti-o amenajezi si mobilezi dupa bunul plac?  Aceasta casa de vanzare individuala cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata totala ...

1746 EUR/m2 | 130 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Duplex, 108mp utili, 375mp Teren, Panouri solare, Nou - Sacalaz
6

ID: P956 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 108mp utili, 375mp teren, constructie 2025. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii ...

1666 EUR/m2 | 108 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

apartament cu 2  de inchiriat in zona Soarelui
4
66

apartament cu 2 de inchiriat in zona Soarelui

Inchiriez apartament cu 2 camere,bucatarie,50mp.Apartamentul este proaspat reconditionat si mobilat,este disponibil imediat!!

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

apartament cu doua camere de inchiriat zona Garii
4
3

apartament cu doua camere de inchiriat zona Garii

De inchiriat apartament. Acest apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, este disponibil imediat. Apartamentul dispune de centrală termică proprie. Este chiar la etajul 3 al blocului si dispune de o suprafata 45mp. Locația este excelentă: se află lângă Gara, Nokia, așa că ai acces rapid la ...

45 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Vând teren, 2900 și 3300 mp  în Podirei

Vând teren, 2900 și 3300 mp în Podirei

Se vinde suprafața de 2900 și 3300 mp teren extravilan în Podirei. Mai multe informații la nr de telefon din anunț.

2,900 m2

Podirei, Bistrita-Nasaud

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare
19
2

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare

Vand casa individuala in zona Braytim Muzicescu, pe parter + mansarda, la asfalt , cu toate utilitatile, cu 5 camere, integral din caramida, cu o suprafata utila de 175 mp , se vinde cum se vede in poze. Pret 270.000 euro negociabil Tel. 0734744765

1543 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
2

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!
12
6

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!

De vanzare duplex cu 4 camere cu o pozitie excelenta vizavi de City Mall Mosnita, compartimentat excelent, integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, la momentul actual se mai pot alege finisajele, pozele din anunt sunt din proiect similar! Pentru mai multe detalii 0734744765. Pret 165.000 ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

OCAZIE ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL - EXPO PARC Confort 1 De Lux Mobilat Și Utilat Complet
16
6

OCAZIE !!! APARTAMENT 2 CAMERE CONFORT 1 SEMICENTRAL PITEȘTI - Renovat integral în 2024 | Mobilat și utilat complet | Disponibil imediat - Oferim spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, foarte aproape de Centrul - - - Piteștiului. Acest spațiu de lux a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!
17

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!

De vanzare duplex cu 4 camere, bine compartimentat, pe parter, integral din caramida, design modern, cu incalzire prin pardoseala, se mai pot alege finisajele, gradina va fii amenajata cu gazon insamantat, sistem de irigatie cu aspersoare. Zona Mosnita Noua vizavi de Lidl si Penny, la 5 minute de mers ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei
3
136

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Medicinei

Oferim spre inchiriere un apartament in zona Medicinei care dispunde de o suprafata de 30mp cu centrala proprie si bucatarie open space complet utilata, fiind situata la etajul 2!

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
7
11

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%252bBucuresti, Pitesti, Arges

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Salvează căutarea