Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Medicinei
3
115

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, confort 3, utilata si mobilata complet. Se accepta animale de companie, este situata la etajul 2 si are o suprafata de 20 mp

20 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de închiriat | Prima închiriere | Complet renovat în 2026
9
3

RE/MAX Dynamic vă propun spre închiriere, în exclusivitate, un apartament situat în Arad, Aleea Predeal (Aurel Vlaicu). Proprietatea, semidecomandată, are următoarele caracteristici: • Etaj: 2 • Suprafață: 28 mp construiți (conform CF) / 22 mp utili (conform releveu) + 3 mp utili balcon închis • Utilități: ...

22 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara
20
7

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, la parter Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - 2 dormitoare - bucatarie deschisa - 2 baie ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez garsoniera s6 str brașov nr16
9

Inchiriez garsoniera s6 str brașov nr16

Garsonieră de închiriat Sector 6, BucureștiStr. Brașov nr. 16, Bl. 3S14, ap. 90 Ofer spre închiriere garsonieră confortabilă, cu suprafață utilă de 36 mp, situată într-o zonă accesibilă și liniștită din Sector 6, cu posibilitate de parcare. Este aproape de Mall Plaza, Piata Moghioroș, si parc. Avantaje: suprafață ...

36 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă renovată + grădină mare   Butin (55 km de Timișoara)
2
1

Casă renovată + grădină mare Butin (55 km de Timișoara)

Se oferă spre vânzare sau schimb casă spațioasă situată în satul Butin, într-o zonă liniștită, la aproximativ 55 km de Timișoara. Proprietatea este ideală pentru locuit permanent sau ca locuință de vacanță, oferind spațiu generos și curte cu grădină. Detalii proprietate: Casă cu peste 5 camere locuibile ...

200 EUR/m2 | 350 m2

Butin, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni
3
25

Garsoniera de inchiriat in zona Fundeni

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata ( 37mp) etaj 3 zona linistita Magazin Profi la parter Apropiere spital Fundeni

34 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

PROPRIETAR- Vând casa în Zimandu Nou ( Arad ) cu posibilitate de RATE cu avans
5

Vand casa în Zimandu Nou ( jud .Arad) acceptam și plata în RATE cu avans direct la proprietar. Toate utilitățile se afla la limita proprietății: apa , curent electric, canalizare și gaz . Pt orice informație va rog sa sunați la tel. 07 84 unu unu șapte 947

625 EUR/m2 | 200 m2

Arad, Arad

Garsoniera zona Garii de Nord
3

Garsoniera zona Garii de Nord

Inchiriez garsoniera la etajul 4 cu o suprafata de 20 mp, utilata si mobilata complet

20 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Teren de Vanzare Colibita iesire lac
4
1

Teren de Vanzare Colibita iesire lac

Va oferim spre vanzare un teren de 10 ari situat intr-o locatie deosebita, pe malul lacului Colibita, o destinatie turistica de top in inima naturii. Terenul beneficiaza de o iesire directa spre lac de 4 metri, oferindu-va un peisaj de vis si oportunitatea de a construi o locuinta de vacanta, un complex ...

1,000 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Inchiriez apartament 2 camere, 67mp, Sector 3, Gura Calitei
10
1

Inchiriez apartament 2 camere, 67mp, Sector 3, Gura Calitei

Prima inchiriere! Complex rezidential EFY Apartament 2 camere decomandat complet mobilat si echipat. Loc de parcare subteran.

67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren de vanzare podgoria
2
2

teren de vanzare podgoria

De vânzare tere intravilan Podgoria strada Kabos Endre nr9 suprafața 678mp cu utilități apa,canalizare și curent trifazic!

678 m2

Oradea, Bihor

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova
10

Casa de Vinzare in judetul Dolj la 45 km de Craiova

Această casa de vânzare are 3 camere baie bucătărie si hol cu o suprafață utila de 80 mp. Locuința este parțial mobilata si utilata, oferind un spațiu confortabil si funcțional. Podelele sunt din parchet in camere, iar bucătăria si baia au gresie si faianță. Pereții sunt albi, oferind o atmosfera plăcută. ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Giubega, Dolj

Garsoniera zona Garsoniera
5

Garsoniera zona Garsoniera

Se inchiriaza o garsoniera in zona Pacii, langa lidl, aproape de complex comercial, aproape de autobuze. Complet mobilat si utilat, la etajul 3 al blocului are si o suprafata de 35mp. Sunati la numarul de telefon pentru vizionari si alte informatii.

35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...