Promovat
Spatiu de birouri cu 3 camere | Piata Maria
10

Spatiu de birouri cu 3 camere | Piata Maria

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu comercial cu mare potential, intrare din strada, pretabil pentru birouri sau pilates/yoga, fara SAD, situat in zona Piata Maria. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 100 mp si prezinta urmatoarea compartimentare - Hol de acces - 3 ...

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, Dumbravita
11

Casa individuala de vanzare, Dumbravita

Apostu Estate propune in exclusivitate o casa individuala moderna, situata in Dumbravita, pe strada Simfoniei, intr-o zona linistita si apreciata. Imobilul este amplasat pe un teren generos de 719 mp si are o compartimentare practica, dispusa pe seminivele, ideala pentru o familie care isi doreste confort, ...

2050 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spatiu comercial in cartierul Grigorescu
7
4

Spatiu comercial in cartierul Grigorescu

Oferim spre vanzare un spatiu comercial in cartierul Grigorescu. -3 incaperi -grup sanitar -48mp utili -acces stradal Recomandarea noastra: un spatiu ideal pentru un cabinet, salon sau aprozar.

2917 EUR/m2 | 48 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
6

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 3,cu o suprafata utila de 28mp,se inchiriaza mobilat si utilat complet. Apartamentul este situat chiar in imediata apropiere de caminele studentesti,facultati,magazine,etc Pentru mai multe detalii, va rugam sa sunati ...

28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Săbăreni, vilă 5 camere, cu 217 mp utili, în apropierea pădurii
4

Imobilul, cu regim de înălțime P+1E+pod, are structura de rezistență din beton armat si zidăria din cărămidă si este alcătuit din Living 36 mp, bucătărie 11 mp, 4 dormitoare: de 26 mp, de 18, de 17 si de 14 mp, 3 băi (două de 9 mp si una de 5,65 mp), dresinguri, holuri, casa scării, cameră tehnică, garaj ...

1014 EUR/m2 | 217 m2

Sabareni, Giurgiu

Vand ferma  , proprietate pe malul muresului 4 ha.
1
13

Vand ferma , proprietate pe malul muresului 4 ha.

Vand ferma alcatuita din adapost din caramida de 1000 mp, o cladire cu etaj tip pensiune in rosu de 200 mp nivel, 1000 mp curte betonata, acces la 50 ha pașune de la primarie, total teren 40000 mp, apa din rețea si din puțuri proprii, gaz, 380v, acces TIR, , Incalzire: Gaz , aproapedeAutostradaSebeș- ...

200 EUR/m2 | 2,500 m2

Aiud, Alba

Ofer spre chirie Spatiu comercial 65 MP ,central ,700 Euro   luna
14

Ofer spre chirie Spatiu comercial 65 MP ,central ,700 Euro luna

Ofer spre chirie Spatiu comercial in Roman ,zona centrala ,65 MP ,Acces stradal ,baie ,sala de asteptare ,3 camere ,vedere fata si spate ,izolat exterior termic ,termopane ,renovat complet ,centrala termica ,etc pretabil salon coafura ,birouri contabilitate ,cabinet medical ,etc ,pret.700 Euro luna ...

65 m2

Horia, Neamt

Teren intre case la 50 km de Bucuresti. Deschidere 22 m la strada asfaltata. 1422 MP 13.000 EUR
10
12

De vânzare teren intravilan in localitatea Bărcănești, jud Ialomița -strada Luca nr 13. Suprafață 1424 mp, Deschidere(front de stradă) : 22 m, forma dreptunghiulara Acces din Bucuresti : E85 ieșire Colentina direcția Urziceni până la intersecția din Coșereni, se urmează indicator Lehliu dreapta încă ...

Barcanesti, Ialomita

Promovat
Apartament de vanzare la casa 2 camere zona Orasul de Jos Sibiu
6
7

Apartament de vanzare in Sibiu cu 2 camere, situat in zona Orasul de Jos, amplasat la parter intr-un imobil cu regimul de inaltime S+P+E, cu suprafata construita de 60 mp si suprafata utila de 50 mp. Apartamentul este compartimentat nedecomandat si necesita renovare. Este compus ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere parter Monarch Mosnita
5
1

Apartament 2 camere parter Monarch Mosnita

De vânzare apartament cu 2 camere in Complexul Monarch Residence din Mosnita. Suprafata utila este de 52 mp plus balcon 5 mp. Complexul este construit din materiale premium, parchet din lemn, tamplarii din lemn cu geam termopan, spatii comune largi, loc de joaca. Proprietatea se vinde complet mobilat, ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu
4
33

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Nicolae Grigorescu situata la etaju 3 cu o suprafata de 30 mp , garsoniera dispune de centrala proprie Este situata intr-o zona linistita cu acces facil catre mijloacele de transport (102 627 si metrou Nicolae Grigorescu la 10 minute de pers pe jos ) plus magazine ...