Promovat
Apartament 2 camere etaj 1
8

Apartament 2 camere etaj 1

Ven Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat într-o zonă centrală, la etajul 1. Suprafață: 40 mp ✔️ Recent renovat ✔️ Complet mobilat și utilat ✔️ Loc de parcare inclus Apartamentul este gata de mutare, ideal atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție (închiriere)

1723 EUR/m2 | 40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Spatiu de inchiriat, 55mp, parcare, Zona Maurer Residence
6

Spatiu de inchiriat, 55mp, parcare, Zona Maurer Residence

TLB Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial / birou, modern și eficient compartimentat, ideal pentru diverse activități in zona Maurer Residence. Spațiul are o suprafață de aproximativ 55 mp și beneficiază de o terasă, oferind un plus de confort. Compartimentare: • open space • bucătărie • ...

55 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Militari - Preciziei - Metrou, 91.3 mp, etaj 2, Bloc Nou FINALIZAT, Comision 0%!
8

Va prezint un apartament cu trei camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 91.3 mp, cu logie avand suprafata de 10.2 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.1 mp, situat la etajul 2, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare ...

1911 EUR/m2 | 81 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan ptr casa in Barnova,utilitati!
2
1

Teren intravilan ptr casa in Barnova,utilitati!

Se vinde lot teren intravilan cu suprafata de 1071 mp ( din care 971 teren construibil, plus 100 mp cota indiviza drum acces privat) situat in Bucium, zona localitatii Barnova-Pietrarie, la cca.8,5 km de Podu Ros-Palas, plan secundar fata de drumul principal, cu 2 variante de acces, respectiv din sos. ...

1,070 m2

Barnova, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp
2

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 355 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 84 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1844 EUR/m2 | 84 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere  Confort City luminos 101 mp – ideal familie   investitie
16

Apartament 3 camere Confort City luminos 101 mp – ideal familie investitie

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni, Confort City | Splaiul Unirii Suprafata: 101 mp | Etaj: 10 11 (bloc construit in 2021, cu lift) Se ofera spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in complexul Confort City, ideal pentru o familie sau ca investitie. - 3 camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere
9

Apartament cu 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia urmatoarelor elemente: TV-ul din sufragerie, cuptorul (care poate fi inlocuit ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, situat in complexul Look Residence Suprafata apartament: 55 mp Gradina: 44 mp Apartamentul nu dispune de parcare Pret: 127.000 euro Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozit ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€
7

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€

3 CAMERE 2 BAI - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000euro; 371mp teren 86mp Utili + 19.30mp Terasa Centrala + Icirc;ncalzire in pardoseala Gaz si curent Fosa septica cu drenaj, put Casa de preda la cheie, complet finisata Pret 130.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe WhatsApp

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren
19

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 468 mp, oferind spatiu exterior generos pentru ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren
19

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 468 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS
9

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS

STB FIX Icirc;N FA#538;A ANSAMBLULUI - POPE#536;TI LEORDENI - 2 CAMERE - 87.920euro; TVA INCLUS 58.23mp Utili + 6.20mp TERASA Etaj 2 din 3 Linie directa de STB la Piata Sudului Centrala + Calorifere Gata de mutare intr-o luna Finisaje la alegere Parcare exterioara 3.000euro; Parcare acoperita ...

1516 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat
16

Metrou Berceni 5 minute | Apartament 3 camere de vanzare | Str. Biruintei 85 Suprafata: 73,3 mp Etaj 6 7 cu lift Bloc 2025 149.000 euro; ndash; cu mobilier de bucatarie si baie 169.900 euro; ndash; complet mobilat si utilat Bucatarie Mobexpert complet utilata Baie mobilata ultralux Finisaje premium Detalii ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere  - 2 bai - in ansamblu rezidential-str asfaltata
14

Casa individuala - 4 camere - 2 bai - in ansamblu rezidential-str asfaltata

Descopera un complex modern format din 430 de case cu 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Biruintei - 2 camere - Finalizat
5

Biruintei - 2 camere - Finalizat

Apartament open space de vanzare ndash; Ananda Biruintei 7 Va propunem spre vanzare un apartament tip open space, situat in complexul Ananda, pe Strada Biruintei nr. 7 Imobilul este amplasat la etajul 6 din 6, intr-un bloc prevazut cu lift, si are o suprafata utila de 52 mp. Apartamentul este finisat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap
3

BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap

Teren cu Autorizatie S+P+6E 126 apartamente - 2 scari - 18 apartamente etaj -scara 1 - 12 apartamente etaj -scara 2 - 6 apartamente etaj Se poate construi imediat - Autorizatie eliberata

4,004 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala 4 camere - 2 bai - 112mp utili + 470mp teren
10

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 470 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...