Promovat
Apartament langa Metrou Dristor 53mp decomandat Sector 3
7

Apartament langa Metrou Dristor 53mp decomandat Sector 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe Bd. Camil Ressu, la doar 2 minute de metrou Dristor și aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Proprietatea este amplasată la etajul 6 din 10 al unui bloc construit în anul 1970. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamnet 2 camere,  42mp utili, Adora Park
4

Apartamnet 2 camere, 42mp utili, Adora Park

Apostu Estate va ofera spre inchiriere un apartament de lux situat in complexul Adora Park din Arad. Locuinta are 2 camere si este amenajata modern, cu finisaje de inalta calitate. Compartimentarea este eficienta, incluzand un dormitor confortabil si un living spatios. Bucataria este open space cu livingul, ...

42 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Case la comandă   single sau duplex   cu plată în etape in Sacalaz
1
9

Case la comandă single sau duplex cu plată în etape in Sacalaz

Oferim spre vânzare case single sau unități duplex, construite la comandă, în funcție de preferințele și nevoile dvs. Punem la dispoziție posibilitatea realizării locuinței pe proiectul nostru sau pe proiectul propriu al clientului. Construcție pe sol sau pe etaj, în funcție de alegerea dvs. Plată ...

50000 EUR/m2 | 1 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex Mosnita despartit - 4 camere - 123mp utili
16
9

Duplex Mosnita despartit - 4 camere - 123mp utili

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter + etaj despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita Noua. Proprietatea are o suprafata utila de 123 mp si un teren de 350 mp, construita in 2025, pe structura de beton si caramida portanta. Compartimentare: - ...

1520 EUR/m2 | 123 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest
5

Proprietar închiriez apartament 3 camere Aradului Vest

Proprietar închiriez apartament 3 camere , decomandat, et 4 din 4, fara lift. Apartamentul are 70 mp, centrala proprie , mobilat. Fără animale de companie , nu se fumează in apartament.

70 m2

Timisoara, Timis

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp
1
9

Proprietar,Servicii, 680 sau 1290mp,Dumbravita,170E mp

Proprietar, Cert urbanism centru educational clinica, POT 50%, 680mp, H.Coanda colt N.Copernic, toate utilitatile, asfalt, 115.600E mp, SAU 1290mp, Servicii, B.Pascal colt J.Kepler, 170E mp.

680 m2

Dumbravita, Timis

garsoniera de închiriat regim hotelier
5
1

garsoniera de închiriat regim hotelier

Ofer spre închiriere garsoniera regim hotelier renovată utilata complet mobilata,tv,cablu,centrala...

19 m2

Calarasi, Calarasi

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
2
6

Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)

1,590 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan  arabil ( destinatie ) 7

Teren intravilan arabil ( destinatie )

Vand 5000 mp teren intravilan pe drumul dintre Slobozia - Amara

5 m2

Slobozia, Ialomita

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

inchiriez penthouse transilvaniei nr 3 mobilat utilat 550 euro
3

mobilat utilat și de vinzare 150000 euro

140 m2

Baia Mare, Maramures

Închiriez apartament 2 camere
5

Închiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere semidecomandat, mobilat si utilat, str Rgele Mihai I, Baia Mare, in zona Center.

46 m2

Baia Mare, Maramures

Teren intravilan 3900mp cu deschidere 170m la padure in Peris, Judetul Ilfov
3
7

Teren intravilan construcții 3909mp, deschidere 170m la padurea Scrovistea, utilități (gaze, apă, electrica), la distanta de 2km de gara Scroviștea. Înalțime maximă admisă conform certificatului de urbanism 9m, P+1+M. (Adresa: Comuna Periș, localitatea Buriaș, str. Pădurii nr. 87). În apropiere: Scoala ...

3,900 m2

Burias, Ilfov

Teren intravilan 815mp Burias, Peris, Judetul Ilfov
3
26

Teren intravilan 815mp Burias, Peris, Judetul Ilfov

Teren intravilan construcții 815mp, deschidere 18m, utilități (gaze, apă, electrica), zonă excelentă lîngă pădure și la distanta de 2km de gara Scroviștea. Înalțime maximă admisă conform certificatului de urbanism 9m, P+E+M. (Periș, localitatea Buriaș, str. Pădurii nr.53). In anumite conditii se vinde ...

815 m2

Burias, Ilfov

Teren intravilan 2000mp Scrovistea, comuna Peris, judetul Ilfov
3
19

Teren intravilan construcții 2030mp, deschidere 19m, utilități (gaze, apă, electrica), zonă excelentă lângă pădure și la distanta de 2km de gara Scroviștea. Distanta 20m de la bransamentul de apa si de energie electrica. Înalțime maximă admisă conform certificatului de urbanism 9m, P+1+M. (Periș, localitatea ...

2,000 m2

Burias, Ilfov

Teren intravilan 4500mp D=20m parcelabil Peris, Jud. Ilfov
1
2

Teren intravilan 4500mp D=20m parcelabil Peris, Jud. Ilfov

Teren intravilan parcelabil, cu deschidere la doua strazi, 4500mp, deschidere 20m, cadastru, intabulare, numar postal, loc. Burias, Com. Peris, Jud. Ilfov.

4,500 m2

Burias, Ilfov

Casa batraneasca teren de vanzare Plataresti 20 km de Bucuresti
5
42

Teren cu casa batraneasca de vanzare aflat in comuna Plataresti, sat Plataresti, la 20 km de Bucuresti. Casa nu este reabilitata sau renovata. Terenul este in suprafata de 2000 mp. Casa este racordata la curent, iar apa si canalul sunt la poarta, gazul in proiect aprobat la primarie. In zona sunt balti ...

412 EUR/m2 | 85 m2

Plataresti, Calarasi

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro
7

Apartament 2 camere decomandat 53 mp-94.800 euro

Va propunem spre vânzare, apartament cu 2 camere decomandat, cu suprafața utilă de 53 mp, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, aproape de mijloacele de transport în comun și lângă bulevardul principal. Apartamentul beneficiază de un balcon generos cu acces atât din living, cât și din dormitor, ...

1789 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vila ca noua langa padurea Mogosoaia, direct proprietar
10

Vila ca noua langa padurea Mogosoaia, direct proprietar

Proprietar, ofer spre vanzare o vila spatioasa si extrem de bine construita - casa a fost ridicata de un inginer constructor pentru el si familia lui. Casa este pregatita sa isi primeasca noii proprietari: este goala si proaspat renovata. Se poate locui in ea asa cum este, sau puteti sa ii adaugati finisaje ...

1727 EUR/m2 | 220 m2

Padure+-+Centrul+National+de+Fotbal, Mogosoaia, Ilfov

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
7
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - 2 bai - bloc nou - Timisoara Nord - 115.000 euro
10
2

Apartamentul are 3 camere, 2 bai , cu suprafata utila de 66mp + 2 terase 11 mp si 5 mp, fiind situat la ultimul etaj intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,se preda la cheie. In pretul de vanzare al apartamentului ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap.2 camere decomandat-Bloc nou-Giroc-Zona Eso-Etaj 2-54 mp utili-1 loc parcare-101.000 (TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare Brașov Noua
10
1

Casa de vânzare Brașov Noua

Casa de vânzare în Brașov, cartierul Noua cu o priveliște deosebita și natura în preajma.In vecinatate avem: școală creșă, grădiniță, farmacie , banca , stație Rat și magazin Penny. Casa este compusa din parter , etaj și mansarda.La parter avem: living , bucătărie, hol , baia , casa ...

2158 EUR/m2 | 120 m2

Noua, Brasov, Brasov

Salvează căutarea