Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Salaj
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj

Oferim spre inchiriere Garsoniera disponibila cu mutare imediat in sectorul 5 zona Salaj in apropiere de Parcul Humulesti .Garsoniera are o suprafta de 41 mp situata la etajul 4 ,complet mobilata si utilata. La cerere se poate aduce si pat!

41 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casă ultracentrală, singur în curte Târgu Mureș – 2 Apartamente
11
2

Proprietate rară în Târgu Mureș – casă singur în curte, ideală pentru locuit sau investiție Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată singur în curte, într-o zonă liniștită și căutată din Târgu Mureș. Cu o suprafață utilă de 210 mp, această locuință impresionează prin luminozitate naturală, ...

1857 EUR/m2 | 210 m2

semicentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 4 camere  poziție excelentă, scoala 22, Puskin, modernizat
10
2

Apartament 4 camere poziție excelentă, scoala 22, Puskin, modernizat

Vând apartament spațios cu 4 camere, complet modernizat, realizat cu materiale premium, situat într-una dintre cele mai bine poziționate zone din Craiova, pe o alee închisă traficului, cu acces exclusiv pentru riverani liniște, siguranță și mult spațiu verde. Localizare excelentă: 100 m de Parcul ...

1813 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN- COBADIN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN- COBADIN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament premium cu scara interioara – Dumbravita | 186.000 euro
10

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, cu o suprafață utilă de 99,43 mp, amenajat integral cu designer în stil baroc, situat la intrare în Dumbrăvița, într-un complex rezidențial exclusivist format din doar 3 apartamente în imobil. Proprietatea este ideală atât pentru ...

1879 EUR/m2 | 99 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament 1 camera zona centru 1 mai euro 30000l 3

Vand apartament 1 camera zona centru 1 mai euro 30000l

Vand apartament 1 camera decomandat, strada 1 Mai, et 2, vis-a-vis de Tabasco, suprafata de 23 de mp. Apartamentul este mobilat. Are si balcon. Pretul este negociabil. (Situarea blocului este in centrul imaginii, nu unde este pin-ul)

1591 EUR/m2 | 22 m2

Radauti, Suceava

Promovat
Garsoniera | 32 MPU | DRISTOR | Bloc 1980
17

Garsoniera | 32 MPU | DRISTOR | Bloc 1980

Vă prezentăm spre închiriere o garsonieră situată pe Bulevardul Râmnicu Sărat, în zona Dristor, la scurtă distanță de Complexul Auchan și cu acces facil către mijloace de transport, magazine și puncte de interes urban. Locuința are o suprafață utilă de 32 mp și este amplasată la etajul ...

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament spatios 2 camere decomandate la VILA loc parcare Selimbar
17

Apartament 2 camere de inchiriat, decomandat, 66 mp, zona Selimbar, Sibiu.   Apartamentul este situat la etajul 1 al unei vile care are o curte generoasa, unde ai acces la 1 loc de parcare si la zona de gratar. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp si este compus ...

66 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Duplex de vanzare – Construcție 2025 | 180 mp | 127.000 EURO
13

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare 1/2 duplex, construcție nouă, edificată în anul 2025, situată într-o zonă liniștită de case, cu front stradal generos de 10 ml și acces facil către Timișoara. Imobilul este realizat din materiale de calitate superioară, cu accent pe eficiență energetică, ...

1649 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Închiriere hală industrială, situată în Târgu Jiu, strada Narciselor
7
4

Vă prezentăm spre închiriere hală industrială nou construită, situată în Târgu Jiu, strada Narciselor (vis-a-vis de Restaurant ”La Narcise”). Hala dispune de suprafața de 300 mp, existând posibilitatea de a fi închiriată integral sau parțial. Beneficiază de grup sanitar, este racordată la utilități ...

300 m2

Targu Jiu, Gorj

Vand terenuri extravilan & intravilan asfalt si canalizare in com. Movileni, mun Tecuci

Vand terenuri in comuna Movileni mun Tecuci: - Extravilan 1,43 hectare Movilenii de Sus - Tecuci (Bostani). - Pret: 45000 Ron - Intravilan, Movilenii de Sus (Plop spre padure) la asfalt si canalizare 10400m2. Latime 14,6m. - 22000 euro Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numarul din anu ...

Movileni, Galati

Casă de vânzare tip duplex 4

Casă de vânzare tip duplex

Casă de vânzare tip duplex compusă din: 4 camere,buc de iarnă,buc de vară, două cămări, două va terase închise, două băi din care una funcțională,beci din piatră de munte,magazie de 7 6 metri, cotețe porci, cotețe găini,o mică livadă de pomi fructiferi,170 butuci de viță de vie Mohan și de masă, apă ...

308 EUR/m2 | 120 m2

Campuri, Vrancea

Promovat
Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara | 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, 38,4 mp, etaj intermediar, in zona Aradului
5
1

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2375 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala cu Terasa si Curte Generoasa | Sanandrei
2
1

Casa Individuala cu Terasa si Curte Generoasa | Sanandrei

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala moderna, situata in vatra satului Sanandrei, la doar aproximativ 10 km de Calea Aradului din Timisoara, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare. Imobilul are o suprafata utila de 130 mp si este amplasat pe un teren de 350 mp, ...

1320 EUR/m2 | 125 m2

Sanandrei, Timis

Apartamente de vanzare - Viata cu aer curat si liniste
6

Apartamente de vanzare - Viata cu aer curat si liniste

Apartament 3 camere de vanzare, cu o suprafata 61.4 mp, in zona Industrial Vest, Sibiu. COMISION 0! Te muti intr-un loc unde muntele te saluta zilnic. Ai tot ce iti trebuie: parcare, loc de joaca, intimitate si un stil de viata sanatos. Avantaje majore ale acestui apartament: • loc ...

2082 EUR/m2 | 61 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Duplex superb | 101mp | Giroc | 186.999 EUR
18

Duplex superb | 101mp | Giroc | 186.999 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un duplex complet mobilat și utilat, finalizat în septembrie 2025. Imobilul are o suprafata utila de 101 mp, amplasat pe un teren de 250 mp, situat intr-o zona liniștită. Accesul din strada principala se face pe un drum pietruit. Compartimentare: Parter: ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Vand casă Băleasa, judetul Olt
5
2

Vand casă Băleasa, judetul Olt

Vând casă 3 camere , din cărămidă, plus sală închisă, 7300mp teren cu pomi, la strada principală, deschidere 130 ml, posibilitate racordare la gaze, apă, canalizare, proprietarii, acte în regulă. La 20km de Craiova. Preț la vedere. Negociabil.

356 EUR/m2 | 90 m2

Baleasa, Olt

Teren extravilan 18.400 mp, 2 fronturi stradale, zona Chisoda
2
1

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda, avand o suprafata de 18.400 mp, deschiderea generoasa de aproximativ 361 ml, front principal de 300 ml la strada. Terenul beneficiaza de intrare separata, drum de ...

18,400 m2

Chisoda, Timis

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei strada Tudosesti 4300 mp
15
10

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei strada Tudosesti nr 5B - 4300 mp (20 euro metru). Coordonate - 45,17644 N, 25,64957 E Se poate ajunge la teren cu orice masina indiferent de conditiile meteo. La 50 de metri de teren este canalizare iar curentul electric este gard in gard. Terenul prezinta ...

4,300 m2

Breaza, Prahova

Garsoniera renovata mobilata si utilata de vanzare zona Lazaret
8

Garsoniera de vanzare, nedecomandata, 21 mp, zona Lazaret, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere: • Parter inalt • Renovata si gata de locuit  • Bloc reabilitat in 2024 TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare, nedecomandata, situata in localitatea Sibiu, zona ...

2810 EUR/m2 | 21 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

Promovat
Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR
8

Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 3 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2016, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Apartamentul ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

girocului, Timisoara, Timis

Casa de vânzare  in oraşul Braila
8
1

Casa de vânzare in oraşul Braila

Vând casa in zona Piața Saraca Alcatuita din 2 corpuri 1) corp :casa veche restructurata Alcatuita din :1 living, 2 dormitoare, 1 baie,1bucatarie 2) corp:vilaconstruita in 2009 cu subsol,parter si etaj Alcatuit din :1 living +bucata rie,3dormitoare,2 bai Curte cu gradina Garaj Fiecare ...

579 EUR/m2 | 380 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Salvează căutarea