Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in cladire reabilitata in zona Ultracentrala.
7
6

Apostu Estate vă oferă spre vânzare un apartament deosebit situat în inima orașului, în Piața Unirii, într-un imobil istoric cu fațadă și acoperiș recent reabilitate. Detalii apartament: Suprafață utilă: 74 mp Complet renovat și mobilat modern, sub îndrumarea unui designer interior Finisaje premium, ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala noua 4 camere P+M 144 mpu curte libera 416 Cisnadie
20
4

Casa individuala de vanzare cu suprafata de 144 mp utili, construita pe o parcela de teren de 518 mp intr-o zona retrasa pe strada Tragului din Cisnadie. Casa a fost construita in anul 2022 pe structura de caramida si are un regim de inaltime de P+M si este compartimentata astfel: La parter este livingul, ...

1666 EUR/m2 | 144 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Proprietar,In Bloc Nou,Cu Centrala+Loc Parcare Privat,Etaj 1, Mobilat,Utilat
18

Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera langa Spitalul Judetean
3

Apartament 1 camera langa Spitalul Judetean

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, modern mobilat si utilat, bucatarie spatioasa, luminos si foarte curat. Suprafata: 33mp Etaj: 1

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
7

Popesti Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Apartament 2 camere modern | 65 mp | Popesti-Leordeni | Langa Metrou Berceni LOCALIZARE Apartamentul este situat pe Str. Biruintei nr. 29, in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat prin bariera si supraveghere video. ?? 5 minute pana la parc si statia ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - mobilata si utilata - 4 camere - 109 mp utili
20

Va propun spre vanzare o casa Parter + Mansarda, spatioasa si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, functionalitate si mutare imediata. Proprietatea ofera un spatiu generos si bine organizat, completat de o curte amenajata, fiind potrivita atat pentru locuinta permanenta, ...

1514 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE | APARTAMENTUL CARE SE VINDE PRIMUL IN BLOCURILE NOI
8

EXCLUSIVITATE | Apartamentul care bifeaza TOT ce cauta majoritatea! Spatiu bun. Bloc nou. Compartimentare corecta. Gata de mutare. Popesti-Leordeni ndash; Strada Biruintei Aproximativ 15 minute pana la metrou Berceni ??????????????? 2 camere decomandat 64,25 mp utili Etaj 2 5 cu lift ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere I Metrou
11
1

Apartament 2 camere I Metrou

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | MOBILAT SI UTILAT | POPESTI-LEORDENI Ideal pentru locuit sau investitie! Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat pe Strada Solstitiului nr. 2, intr-un bloc modern construit in anul 2014. Locuinta este amplasata la demisol din 5 etaje, ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci - 145.000eur
12

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: Statie dedurizare si lampa filtru UV Caracteristici: - Camere: 4 camere. - Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. - Suprafata Teren: 200msup2;. - Anul Constructiei: 2025 ...

1381 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera decomandata | Investitie sigura | 1 min Metrou Berceni
8

GARSONIERA DE VANZARE | 1 MINUT METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Se vinde garsoniera situata la doar 1 minut de mers pe jos de statia de metrou Berceni, intr-o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes. Garsoniera are o suprafata de aproximativ 41 mp, este decomandata si se afla ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | vanzare | Aleea Terasei | mobilat complet |
9
1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat pe Aleea Terasei, intr-o zona linistita, verde si foarte bine conectata la principalele puncte de interes ale orasului. Locuinta are o suprafata totala de 69 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida  | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L
11

Apartament 2 camere la 10 minute de metrou Dimitrie Leonida | Parcare inclus #259; | Pope #537;ti-L

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Popesti-Leordeni, Strada Amurgului Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Amurgului, intr-un imobil construit in anul 2014, pozitionat la etajul 5 din 5, prevazut cu lift. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE
12

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE Locuinta moderna, spatioasa si gata de mutare! Va prezentam spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona accesibila, la doar 300 m de statia STV, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si liniste. Proprietatea ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat
10

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere | Decomandat | 62 MP De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat situat la doar 5 minute de Pasarela Berceni, in orasul Popesti-Leordeni. Dispune de o suprafata utila de 58.18 mp + balcon de 6.61 mp, situat pe etaj intermediar. Bloc P+7. Dispune de incalzire prin ...

1581 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI
8

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI Complet mobilata si utilata | Ideala pentru locuit sau investitie Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria Orasului, intr-un imobil modern construit in anul 2015. Locuinta este amplasata ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera I Metrou 3-5 minute
10

Garsoniera I Metrou 3-5 minute

GARSONIERA DECOMANDATA | 3-5 MINUTE METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Ideala pentru locuit sau investitie! Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 4-5 minute de Pasarela Pietonala si statia de Metrou Berceni. Locuinta are o suprafata utila de ...

2154 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -
9

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in apropiere de primaria orasului Popesti Leordeni . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 64.13 mp . Etaj 2 din 3 . Acces facil la statia de STB 440 (Piata Sudului) si STB (linia verde) . Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 3000 ...

1374 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Cumpara in 2026 la pret de 2023!!! - Oferte limitate | Constructie noua | Calitate premium
9

Apartamente 2 camere | Exclusivitate Alliance Rezidential Un nou bloc, recent adaugat la vanzare, iti ofera oportunitatea perfecta de a investi sau de a te muta intr-un apartament modern, bine compartimentat si construit la standarde actuale. Apartamente cu 2 camere Suprafete generoase, compartimentari ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 4 camere, 3 bai - 566mp teren
18

Vila individuala 4 camere, 3 bai - 566mp teren

Vand vila individuala complet mobilata si utilata , situata intr-o zona linistita a orasului Popesti - Leordeni. Cu o suprafata utila de 150 mp este compartimentata astfel : Parter: hol, baie, bucatarie, living, spatiu tehnic si terasa Etajul 1: hol, 3 dormitoare, dressing si 2 bai TEREN : 566 mp Anul ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea