Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere spatiu  birou  ultracentral  Pitesti
17

Inchiriere spatiu birou ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu birouri excelent pozitionat ultracentral Pitesti [ cladire birouri D+ P + 4 E ] , suprafata spatii : 15 mp , 25 mp , 30 mp , etc , etaj : 2 , 3 , toate utilitatile incluse in pret. Pret de la 1200 lei luna toate utilitatile incluse in pret . Laur Company Imobiliare LC ...

15 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Hala | Spațiu comercial Bradu – vizibilitate ridicată, acces autostrada rapid
11

Această proprietate reprezintă o oportunitate strategică, combinând vizibilitatea excepțională cu funcționalitatea adaptabilă, concepută pentru a susține dezvoltarea eficientă a oricărei afaceri. Hala industrială, construită în 2018, este situată în Bradu, într-o zonă comercială activă, cu deschidere ...

781 EUR/m2 | 596 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa premium Gavana zona superba
20
1

Casa premium Gavana zona superba

O proprietate rară în cartierul Găvana, concepută pentru familii care apreciază spațiul, confortul și calitatea de excepție. Această casă combină liniștea unei zone rezidențiale cu acces rapid la școală, piață, magazine și stații de transport, oferind totodată intimitatea și siguranța unei locuințe de ...

1524 EUR/m2 | 210 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2