Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio in cel mai exclusivist bloc din Pitesti, parcare acoperita
6

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere studio situat in complexul exclusivist Nordmark, in partea de nord a orasului, chiar langa universitatea "Constantin Brancoveanu". Blocul este finalizat in anul 2022, complexul beneficiaza de receptie si paza 24/24. Este situat la etajul ...

40 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet
14

Apartament 3 camere, confort 1 Expo Parc Semicentral Etaj ideal 1 4 Total renovat Mobilat & utilat complet Disponibil imediat - Într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale orașului, în proximitatea Expo Parc și la câteva minute ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Promovat
2 camere | Bloc 2006 | Boxa | Nord -zona L-uri | Parcare curte
17

Apartament 2 camere decomandat – bloc fond nou, Cartier Nord | Costuri foarte mici la intretinere | Parcare | Boxa | Locatie excelenta Apartament modern disponibil pentru inchiriere, situat intr-un bloc fond nou din Cartier Nord, ideal pentru cei care isi doresc confort, acces rapid la facilitati si ...

42 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A
15

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Fosta Scoala de Limbi Straine aceasta cladire cu o suprafata de 250 mp, va asteapta sa continuati acest frumos proiectul sau sa o folositi in proiectul la care visati. Situata intr-un loc privilegiat cu acces atat auto cat si pietonal aceasta proprietate este inconjurata de servicii esentiale, scoli ...

255 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrare in Piata Ceair
6
1

Inchiriez un spatiu comercial (curte interioara ) la intrarea in Piata Ceair, pe strada Traian Vuia, nr. 7. Zona are vad comercial intens ( aprox. 3000 de persoane zi) . Spatiul are suprafata utila de aprox. 140 mp, are platforma betonata la intrare și spatiu verde in spate, energie electrica si ...

140 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Promovat
Ultracentral Pitești – spațiu comercial 55 mp, acces stradal
20
1

Spațiu comercial de vânzare – Ultracentral, Pitești | 55 mp | vizibilitate excelentă AZURA Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă ultracentrală din Pitești, cu expunere foarte bună și acces facil, aflat la parterul unui bloc din imediata apropiere a Spitalul Bălcescu ...

2891 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion
11

Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion

AZURA Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 2 al unui bloc nou construit din zona Banat, strada Nicolae Dobrin. Apartamentul dispune de finisaje moderne, este mobilat si utilat complet cu lucruri de calitate, noi, dispune de loc de parcare in garajul de la demisolul ...