Promovat
Apartament 2 camere, Trivale
10

Apartament 2 camere, Trivale

Proprietar vând apartament 2 camere, cartier Trivale, parter, suprafață 53 m2. Locuință bine întreținută, se vinde complet mobilat și utilat. Dispune de: -ușa metalica intrare -centrala termica proprie, instalație cupru -geamuri termopan tripan, low-e, plase anti-insecte -instalație electrica cupru -branșament ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
 Apartament 2 Camere GĂVANA 3 - KAUFLAND Bloc NOU An 2024 Etaj 3 Mobilat Şi Utilat Complet De LUX
9
1

Apartament 2 Camere Premium Bloc Nou 2024 Găvana 3 (Kaufland), Design Contemporan Finisaje De LUX Confort Absolut - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, situat într-un bloc nou, finalizat în 2024, în una dintre cele mai căutate zone ...

2347 EUR/m2 | 49 m2

Gavana%2b3, Pitesti, Arges

Promovat
Vand apartament 2 camere, Pitesti, Nord, semidecomandat
9

Vand apartament 2 camere, Pitesti, Nord, semidecomandat

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Pitesti, Zona Nord, in spatele L- eurilor, aproape de benzinaria Mol. E situat la etajul 3, blocul avand 4 etaje. Are centrala proprie, termopane si necesita renovare

1512 EUR/m2 | 41 m2

Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, mobilat, utilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată. Disponibil imediat Capacitate 6 persoane Se oferă factura

70 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2